Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Wednesday, 01.04.2009, 13:03

No mam nadal bo zdążyłem omyłkowo wyloguj kliknąć i pewnie przez to mi nie skasowało :rotfl:

82

Wednesday, 01.04.2009, 13:10

Dzwonilem do Interii, odpowiedzieli mi SOA#1 po czym SOA#2...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

83

Wednesday, 01.04.2009, 13:11

E to widać u Ciebie java zadziałała. U mnie to już tylko ja na mapce zostałem :P

84

Wednesday, 01.04.2009, 13:11

Admini wzbudzją tylko strach w stosunku do graczy i tylko współczuje Drasticowi, bo tylko jako jedyny stracił konto, gdyz sam je usunął.

Pipolux

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Wednesday, 01.04.2009, 13:13

ja nacisnąłem to czerwone i ......................... nie mam konta TimeEdge, Nasza-Klasa, Facebook, Skype i onetfoto !!!!

86

Wednesday, 01.04.2009, 13:14

Następny żartownis się znalazł ja kliknąłem na to czerwone na t2 i jakoś mam wszędzie konto!

87

Wednesday, 01.04.2009, 13:15

A gadu-gadu zostało ? Bo mi się zmienił numer i w opisie jest że to Dody gg :D

Pipolux

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

88

Wednesday, 01.04.2009, 13:16

Następny żartownis się znalazł ja kliknąłem na to czerwone na t2 i jakoś mam wszędzie konto!
Ale jaki żartowniś ?! Człowieku !!!!! To wszystko prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

89

Wednesday, 01.04.2009, 13:17

To niby jak admini mogli ci skasowac konto na skype nk itd. co najwyżej, że te nie masz to bym ci uwierzył a tak to tylko żarty sobnie robisz.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (01.04.2009, 13:26)


90

Wednesday, 01.04.2009, 13:19

A wystarczy grzecznie poprosic ktoregos z adminow na p(r)ivie, zeby twoje konto zostawili. Podobnomialy byc usuwane konta nieaktywne dluzej niz 3 miesiace, ale cos sie schrzanilo i skrypt sie uruchomil kazdemu i teraz trzeba go recznie wylaczac na kazdym koncie. Oczywiscie adminom bedzie potrzebny ID gracza.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Pipolux

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Wednesday, 01.04.2009, 13:22

To niby jak admini mogli ci skasowac konto na skype nk itd. co najwyżej, że te nie masz to bym ci uwierzyła tak to tylko żarty sobnie robisz.
BO TO JEST OGÓLNO ŚWIATOWY SPISEK KOBIETO !!!!!!!!!!!!! JAK MASZ JAKIEŚ PIRACKIE OPROGRAMOWANIE TO CI WYKASUJĄ WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

92

Wednesday, 01.04.2009, 13:24



To niby jak admini mogli ci skasowac konto na skype nk itd. co najwyżej, że te nie masz to bym ci uwierzyła tak to tylko żarty sobnie robisz.
BO TO JEST OGÓLNO ŚWIATOWY SPISEK KOBIETO !!!!!!!!!!!!! JAK MASZ JAKIEŚ PIRACKIE OPROGRAMOWANIE TO CI WYKASUJĄ WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Jak rany to z Ciebie niezły pirat jak tyle Ci pokasowało. Oj uważaj bo tylko patrzeć jak Ci do drzwi CIA zapuka :rotfl:

93

Wednesday, 01.04.2009, 13:35

słuchaj ja wiem, że pisałem posta a ja głupi nie jestem żebym nie pamiętał co pisałem tego posta nie ma i ktoś go usunął tyle!

94

Wednesday, 01.04.2009, 14:00

A ja właśnie odebrałem od kuriera z interii czteropak piwa w ramach rekompensaty. Warunek musisz mieć skończone 18-cie lat, mieć konto Premium i oddział interii musi się znajdować nie dalej niż 25 km od Twojego miejsca zamieszkania. Dostawa piwa w ciągu 30 minut od telefonicznego zgłoszenia problemu ;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

95

Wednesday, 01.04.2009, 14:07

D@nio zdradź mi ile masz lat. Bo jak więcej niż 10 to stracę wiarę w ludzi :/
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

96

Wednesday, 01.04.2009, 14:31

po uplywie czasu nie klikac na ten link!!!!!!!!ja kliknalem i wirus zezarl mi wszystko na kompie!!!!!!!!!!!!pisze ze sluzbowego laptopa b podejrzewam ze plyta glowna mi padla!!!!!NIE KLIKAC W TEN LINK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "reddevil25" (01.04.2009, 15:08)


97

Wednesday, 01.04.2009, 14:38

Ciiiiicho bo spamera dostaniesz ;) Jak niekumaci to niech robią w gacie ;)



Ale proszę jaki popularny wątek. w cztery godziny ma więcej odwiedzin niż inne przez parę miesięcy ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (01.04.2009, 14:47)


98

Wednesday, 01.04.2009, 15:25

A ja Wam mówie, PW do Thorgi to jedyne rozwiązanie!!! U mnie podziałało...
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

99

Wednesday, 01.04.2009, 16:20

Co prawda zalogowałem się przez przypadek, bo dopiero jutro wracam z urlopu, ale zauważyłem ciekawą rzecz jak odświeży się stronę to odliczanie zaczyna się od nowa. Jak to żart na prima aprilis to mało śmieszny
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

100

Wednesday, 01.04.2009, 16:39

Nigdy nie ujrzysz dna.......

Kurczę interia nie chce mi drugiego czteropaku przysłać bo mówią że to nie zależy od liczby osad :(