You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

101

Wednesday, April 1st 2009, 4:54pm

Hehe to pewnie jakiś żart bo przecież dziś prima aprilis :D LOL

102

Wednesday, April 1st 2009, 4:58pm

No tak :P Tyle,ze chyba nienajlepszy,bo wielu potracilo rozne rzeczy :(

103

Wednesday, April 1st 2009, 5:00pm

E tam przecież by w ramach żartu czterech puszek dębowego mocnego nie przysłali :P

104

Wednesday, April 1st 2009, 5:04pm

E tam przecież by w ramach żartu czterech puszek dębowego mocnego nie przysłali :P

jak interia presyla za free debowe to zostaje moim portalem numer 1,bo debowe to moje ulubione piwo!!!!

105

Wednesday, April 1st 2009, 5:11pm

No ale warunki jak wcześniej musisz spełnić. Czyli mieć skończone 18 lat, mieć konto Premium i żeby oddział interii znajdował się nie dalej niż 25 km od Ciebie. Wtedy dzwonisz, składasz skargę na TimeEdge i oni w rekompensacie wysyłają czteropak ;)

Ale uważaj bo kurier przy dostawie żąda dowodu osobistego czy aby na pewno pełnoletni jesteś :D

106

Wednesday, April 1st 2009, 5:26pm

jak interia presyla za free debowe to zostaje moim portalem numer 1,bo debowe to moje ulubione piwo!!!!
do czasu, ja piłem tylko dębowe mocne przez 2 mc i już mi obrzydło... teraz się przesiadłem na Wojak'a 9% :P

107

Wednesday, April 1st 2009, 5:28pm

No ale warunki jak wcześniej musisz spełnić. Czyli mieć skończone 18 lat, mieć konto Premium i żeby oddział interii znajdował się nie dalej niż 25 km od Ciebie. Wtedy dzwonisz, składasz skargę na TimeEdge i oni w rekompensacie wysyłają czteropak ;)

Ale uważaj bo kurier przy dostawie żąda dowodu osobistego czy aby na pewno pełnoletni jesteś :D
kurde a ja trafilem na "cfaniaka" i mi dwa w drodze wyzlopal ;(

108

Wednesday, April 1st 2009, 5:33pm

no za 16 dni stuknie 26 lat wiec z dowodem kurier problemu miec nie bedzie :)martwi mnie tylko to czy po drodze nie wychleje mojego browara!!!!!!!!

109

Wednesday, April 1st 2009, 5:45pm

A to patrzeć co na pokwitowaniu pisze, a co dostajecie. Bo jak wyżłopie kurier to nadawcy to już nie interesuje :P A jak podpiszeta przyjęcie to już jak to się mówi "dupa zbita" :rotfl:

checiu

Beginner

• Send private message

110

Wednesday, April 1st 2009, 6:49pm

no to adminom kawał się udał na prima aprilis :D z tą kasacją konta

This post has been edited 2 times, last edit by "checiu" (Apr 1st 2009, 7:04pm)

111

Wednesday, April 1st 2009, 7:32pm

pozostaje mieć tylko nadzieję, że admini zostali tak soczyście zaspamowani, ze odechce im się w przyszłości podobnych żartów ;)

Kalwin

Beginner

• Send private message

112

Wednesday, April 1st 2009, 8:32pm

Już wiem jak to zrobić!!!!

:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

VeiN

Moderator

• Send private message

113

Wednesday, April 1st 2009, 9:14pm

no to adminom kawał się udał na prima aprilis :D z tą kasacją konta
A tam joemonster jak zwykle wymiótł :P To była dopiero groźba xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Kalwin

Beginner

• Send private message

114

Wednesday, April 1st 2009, 10:47pm

Kogo to jeszcze bawi?
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

115

Thursday, April 2nd 2009, 8:03am

Niestety, dziś jest już 2 kwietnie, a zabawka pozostała. Wstawaj, adminie!

Konrad

Administrator

• Send private message

116

Thursday, April 2nd 2009, 9:23am

Komunikat usunięty :)
Gdyby ktoś nadal nie wiedział - to był żart prima aprilisowy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker