Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.05.2008, 11:53

Jaskinia i wydobycie?

Gdzie znajdę takie lokacje bo nie mogę znaleźć tego na mapie... no i wada że nie dałem latanie bohatera.. ale póki jaskini nie znajdę to dużo nie straciłem... surowce tak jakby za wolno idą:( z 25% więcej by mogło być

Super by było jeżeli totem by miał sloty powiększające wydobycie wszystkich wiosek danego minerału:P np na krzemień dwa sloty i na kamień 2 sloty .. z wypraw by można było włożyć taką runę +5,+10.+15% do wydobycia

*znalezienie runy +5% do wydobycia to 25% na "wyprawach"
*znalezienie runy +10% do wydobycia to 15% na "wyprawach"
*znalezienie runy +15% do wydobycia to 5% na "wyprawach"

czyli wydobycie by mogło być zwiększone o 30% danego surowca

jeżeli by miło być to utrudnione to runa by miała kolor minerału... i nie każda runa by mogła wejść do totemu ponieważ sa 4rasy:) nieumarli.. itd... można by było nimi handlować z NPC albo sprzedawać graczom za stałe lub zmienne kwoty

a może taka runa by miała poziom do kturego dany przyrost jest np. runa III(poziom) 15% dodaje maxymalnie wszystkim kopalnią do 3poziomu i w dodatku po 15% czyli dwie runy max po 15% co daje 30% do 75 kamieni(bo 5żródełek jest co kamienie są robione):> czli sumarycznie daje 100kamieni:)

=>żeby znaleźć runyI,II,II poziomu trzeba iść na misje początkowe jaskinie np

=>żeby znleźć runy IV,V,VI,VII analogicznie

=>żeby znaleźć runy VIII,IX,X,XI,XII trzeba iść na najtrudniejsze "qesty epoki"

no i 1poziom bohatera powinien być w 100% resetowany bez totemu(albo w trakcie mocy jakiś tam w okresie ochronnym?) bo to nie fer jak ktoś sie pomyli i nie może chodzić na misje do jaskiń przez nawet 2dni to 24misje aż:( ile expa.... a 1h się zastanawiałem jak rozdać staty... hummm

Pozdro

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (29.05.2008, 12:01)


2

Thursday, 29.05.2008, 11:58

hm.
Stwórz swoją własną grę :P
Poczekajcie trochę, to sam początek - im dalej w las, tym inaczej to będzie wszystko wyglądać :)

Cytat

no i 1poziom bohatera powinien byc w 100% resetowalny bo to nie er jak ktoś sie pomyli i niemoże chodzić na misje do jaskiń przez nawet 2dni to 24misje aż:( ile expa.... a 1h się zastanawiałem jak rozdać staty...hummm
Ale ten pomysł mi sie podoba - możliwość resetowania rozdanych punktów, ale tylko dla herosa na 1lvl.
Nawet pomimo tego, że zawsze mozna od nowa stworzyć konto - bo wtedy traci sie także już rozbudowaną wiochę.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.05.2008, 12:05)


3

Thursday, 29.05.2008, 12:02

Tez jestem za tym zeby mozna bylo resetowac herosa na 1 poziomie. Jak sie pokoncza okresy ochronne to wszyscy ktorzy nie dali w latanie chocby mieli i 1000 dzikusow + bohatera bez latania i tak nic nie zrobia latajacemu bohaterowi.

4

Thursday, 29.05.2008, 12:09

Ba pewnie że to trudne!!!:P hihi to tylko pomysł a został pogardzony na amen... Nie kazałem tego wprowadzać na chama, to sugestia i moje odczucie:P poprostu pomysł nieodpowiedni i starczyło by.. dosyć ze coś "napociłem" to jeszcze... ehhh

Symulator za 2dni premium hehe(teraz jest darmowy) to trochę obciachowe za 2dni premium... jak się płaci za premium to powinno sie mieć go cały czas.. chyba że to jest głebszy sęs... są inne sposoby na kasę co tu dużo ukrywac:P osobiście gra mnie zniecheci.. i znam podobną tylko po ang:) (nie odpisuj ze nikt nie każe ci grać w ta gre..:P)

Szybka reakcja ..:P (nawet nie zdążyłem zedytować posta bo miał parę błędów). Nieźle

Pozdrawiam Graczy i Moderatora hehe

Edit: jakiś czat na żywo by się przydał:)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (29.05.2008, 12:15)


5

Thursday, 29.05.2008, 23:20

Tez jestem za tym zeby mozna bylo resetowac herosa na 1 poziomie. Jak sie pokoncza okresy ochronne to wszyscy ktorzy nie dali w latanie chocby mieli i 1000 dzikusow + bohatera bez latania i tak nic nie zrobia latajacemu bohaterowi.
Zrob sobie symulacje walki bohaterow nie latajacego i latajacego i wtedy pisz takie pierdoly ;)

guest

Nierejestrowany

6

Friday, 30.05.2008, 00:53

Tez jestem za tym zeby mozna bylo resetowac herosa na 1 poziomie. Jak sie pokoncza okresy ochronne to wszyscy ktorzy nie dali w latanie chocby mieli i 1000 dzikusow + bohatera bez latania i tak nic nie zrobia latajacemu bohaterowi.
Zrob sobie symulacje walki bohaterow nie latajacego i latajacego i wtedy pisz takie pierdoly ;)

masz racje, przy 1:1 jest lekka przewaga nielatajacego, bo ma wyzszy def

ale zrob symulacje z 10 dzikimi u kazdego - latajacy ma szanse na oberwanie tylko od nielatajacego bohatera, ale wiekszosc jego ciosow idzie w mieso armatnie. z kolei nielatajacy ma szanse na oberwanie zarowno od latajacego jak i jego obstawy, szybciej zginac i zabrac bonusy swojej armii (no i koszt reanimacji bohatera to nie pikus)