Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 01.04.2009, 13:05

Tworzymy historie 1 obleg na IV Ere

Dziś 1 kwietnia w Prima Aprilis w godzinach rannych rozpoczął się pierwszy obleg na wioskę IV Ery
o wyniku oblega poinformujemy po jego zakończeniu :]
kto chce może się zakładać o wynik :]
Miasto oblegane należy do jednego z członków klanu Młode Wilki
a oblega klan ArcyŻuli

Pozdrawiamy i życzymy Wszystkim wesołego Prima Aprilis ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (01.04.2009, 13:34)


2

Wednesday, 01.04.2009, 13:30

śmiech na sali :D
ośmieszacie sie, na nic więcej Was nie stać - jedynie na ośmieszenie :D loosersssssssssssssss :D

3

Wednesday, 01.04.2009, 14:00

Shinsen ty nie rozumiesz jednego, wojna juz dawno sie skonczyla, kiedy wysylasz swoja armie na mnie czy roberta to ty sie osmieszasz bo biorac pod uwage ze mamy poczatek epoki stanowimy dla ciebie wyzwanie mniejsze niz jaskinia lvl1. I co ubijesz mi hero? za 12 godz go podniose, predzej czy pozniej stolice sobie rozbuduje, zule nawdal beda moimi kumplami i co najwyzej bedziemy sie zlewac z tego jak sie podniecasz tym ze zabiles ktoregos naszego hero. Rajcuje cie to?
Poza tym od kilku postow piszesz w kolko to samo "loosersssssssssssssss" i strasznie sie tym egzaltujesz co sugeruje ze jestes klasycznym nolifem - pryszczatym chudym kolesiem w denkach od butelek zamiast okularow co jedna reka glaszcze myszke druga sie branzluje bo mu sie udalo sklepac slabszego. A kiedys kiedy jeszcze nie byłem w zulach i mi z blechem skasowaliscie cale wojo myslalem ze jestes fajnym kolesiem od ktorego czegos mozna sie nauczyc.
Skoro z ciebie taki kozak to dzis/jutro zaloze kolejnego oblega w ep4 zebys znow mogl sie popodniecac ze pokonales mrowke

4

Wednesday, 01.04.2009, 15:53

Ataki to nie wojna koleś, nas interesują tylko oblegi a nie ataki. Jeśli ja Cię atakuje to własnie dlatego aby ucić Ci hero dla repa....loosersssssssss :D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 01.04.2009, 15:59

@villentr nie obrażaj kazia= kolejny raz warn (w przypadku odpowiedzi innych o podobnej treści=warn od razu)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Wednesday, 01.04.2009, 16:33

Włas nie do obrazania mnie to wszyscy chętni ;) Zawsze sugeruja jedno - ze sie podniecam czyms tam :D owszem podniecam sie sukcesami naszego klanu, bo ja osobiscie wole być w klanie który wygrywa niz w takim króry przegrywa ;) ale cóz...poniektórzy jak widac wola byc looserssssss niz winnersssssssssss :D

BTW Villentr uwielbiam jak tak do mnie piszesz, mój ty mały, niegrzeczny robaczku...podnieca mnie jak czytam twoje sprośne texty ;) Mój "fidelek" zaprowadzi porządek w twojej niegrzecznej "hawance" ;D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (01.04.2009, 16:39)


7

Wednesday, 01.04.2009, 16:49

spoko shinsen moge pisać tylko podciagnij rajtuzy zanim znowu cos napiszesz

8

Wednesday, 01.04.2009, 16:58

Juz podciągniete :D Ale nic nie czuje, czyś byś atakował swoim mikronem??? No tak to wszystko wyjasnia :D

9

Wednesday, 01.04.2009, 17:21

Ze sie tak wtrace a propos offensow. Chcialem przypomniec, ze w potocznej angielszczyznie okreslenie "looser" ma znaczenie pejoratywne i oznazca mniej wiecej tyle co nasze "nieudacznik".
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 01.04.2009, 17:59

A nie loser? oO
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

11

Wednesday, 01.04.2009, 18:52

Wlasnie tu jest ta dyskretna roznica pomiedzy "loser" a "looser" ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

12

Thursday, 02.04.2009, 07:42

szczegóły w innym poście ja tylko i tu sprostowanie zamieszcze
KazMax tłumaczy porażke w oblegu przejęciem konta przez nowego gracza :|
a ja nie wiem jaki to mogło mieć wpływ na wynik ??? może jakiś bug o którym nie wiemy a który znów odkryły MW ???
gram na tym koncie od początku zmieniłem tylko nazwe głownego hero :]
a nieudacznikiem jest ten co nie dba o swoje wioski :P i pozwala się przyłapać z opuszczonymi portkami :P

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=298c8f1796

żeby nie szukac :]
LOOSERS !!! :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (02.04.2009, 16:22)


13

Thursday, 02.04.2009, 11:54

Na rany kogokowiek - ludzie - poczytajcie swoje posty... Częśc z Was ma podejście do tej gry - nie przymierzając - 4-ro latka z piaskownicy...
Żeby nie było - trzymam w tej wojence stronę Żuli (choc Ich nazwa klanu zdecydowanie mi nie pasuje i choc mój klan należy do sojuszu) z jednego prostego względu - poziom kultury osobistej jak i poziom intelektualny osobnika ukrywającego się pod nickiem KazMax. Mam tylko nadzieję że MW skończą jak podobne sojusze/klany w innych grach - BW czy nawet ogame (patrz - Dominion...).
Dopóki trwa ta wojna - dopóty moje armie nie zrobią fsa na żuli...

Mam jednocześnie nadzieję że mój post nie będzie głosem wołającego na pustyni - że jednak częśc osób będzie trzymac jednak jakiś poziom na tym forum...

A co do samego ataku - gratki wioski.