Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 08.04.2009, 09:56

Poziom czaru = poziom umiejętności danego kręgu magii - minimalny wymagany poziom do czaru.
Np jak czar wymaga 10 poziomu, a ma 8 poziomów, to na
11 poziomie magii będziesz miał 1 poziom czaru
12 poziomie magii będziesz miał 2 poziom czaru itp
18 poziomie magii będziesz miał ten 8 poziom.

(chyba od 0 się numeruje, nie pamietam).

42

Wednesday, 08.04.2009, 10:22

No fakt te strzeleckie jednostki to szybko giną,Krowa dlaczego chodzisz z lansjerami, a nie samą husarią? I czy próbowałeś jakieś modulacje jak 6 husarów 2 muszkiety 2 medyków? Wydaje mi się ze trzeba tutaj dać jakieś muszkiety, ale one nawet w szarży nie zadadzą więcej dmg niż 10 Fenrirowi ;/

P.s. Thorga mała podpowiedz czy przynajmniej skład jest dobry :rolleyes:

43

Wednesday, 08.04.2009, 10:32

Nie będę wam psuć zabawy :D
Podpowiem tylko, że w zależności od hero był to inny zestaw :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

44

Wednesday, 08.04.2009, 11:22

Urbi, Husar kosztuje 12 zeta, medys 16, wiec wydobycie musialoby byc niemniejsze nic 128. Z tego co widze Kroa chodzi glownym, a w stolicy sa tylko 2 kopalnie zlota. Musialby je miec mniej wiecej na 40 poziomie (lvl 19 daje 28 zl/h). Nierealne.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

45

Wednesday, 08.04.2009, 11:32

Na waszym miejscu zabrałabym się na rozwijanie innych hero, w kolejnych epokach będziecie mieli te same problemy :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

46

Wednesday, 08.04.2009, 12:22

Tez wlasnie rozwijam, juz od starozytnosci. Tylko ze na razie drugi ma dopiero 27 poziom a niebardzo jest gdzie expa trzepac. Osiagniecie tych ponad 200 AA zajmie mi jeszcze ladnych kilka tygodni, choc od poczatku jest trenowany wlasnie jako bateria przeciwlotnicza :( A pozniej jeszcze ini...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

47

Wednesday, 08.04.2009, 13:33

Na waszym miejscu zabrałabym się na rozwijanie innych hero, w kolejnych epokach będziecie mieli te same problemy :)
Ale pieprzenie, powiedz mi gdzie mamy nabijać tego expa?? Lokacje są tak spieprzone pod względem expa że brak słów. A w dodatku przez 3 miesiące 4 ery expa można było robić tylko na lokacjach.
To jest podobno gra strategiczna i jak sama nazwa wskazuję polega to na tym że każdy obiera jakąś strategie i ją ralizuje. Tutaj jest jedna tylko z tego co widzę. W kazdej erze jest jedna główna jednostka i kto ma więcej ten wygrywa. Lokacji jest niby ponad 100 ale i tak każdy robi 2 bo reszta się nie nadaje do niczego. Już pewna gra była ciekawiej zrobiona od tej mimo że tam tylko się budowało flote i atakowało. Ale jednostkami można było kombinować żeby pokonać przeciwnika. Tutaj niestety tego nie ma bo jesteś ograniczony wydobyciem danej osady i w żaden sposób tego nie przeskoczysz.
Ale chyba odbiegłem od tematu :) . Sorry za te żale ale poświęciłem troche czasu tej grze i jak zobaczyłem że nie macie zamiaru jej uatrakcyjnić to mnie szlak trafił.

48

Wednesday, 08.04.2009, 13:37

A Macie jakiegoś anioła wysoko levelowego ? Zastanawiam się nad aniołem i Miszkietami albo Necro i muszkiety + husaria. Bo z człowiekiem to muszkiety zbyt szybko padają... Chyba jednak trzeba tą lokacje zrobić nie hero głównym tylko z kolonii, bo z tego co pisze thorga to tutaj chyba najbardziej chodzi o skład armii ...

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Wednesday, 08.04.2009, 13:48

urbi - ja jestem w 4 erze - ale jeszcze dłuuugo na bosy nie będę biegał - no i mam aniołka 29 lvl - ale jeszcze techy muszę dorobić i kilka leveli - dopiero wtedy zacznę biegać na takie bosy ;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Wednesday, 08.04.2009, 14:19

Krowa, zwój pogromca jest na aukcji. Kupuj go i licz na biżu...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

51

Wednesday, 08.04.2009, 14:46

no dlamnie wystawiany :P

ale na bizu szybk nie licze hehe.

52

Tuesday, 28.04.2009, 20:56

Najbardziej lubię Molocha - niby easy ale potrafi zrobić niespodziankę ;)

Przyznam szczerze: Nie wierzylem! Moze dlatego, ze w stosunku (pardon) do mezczyzn sotsuje zasade ograniczonego zaufania a w stosunku (pardon) do kobiet zasade braku zaufania ;) Moze dlatego, ze chodzilem tam setki razy i nigdy mi sie nawet cieplo nie zrobilo... Az tu nagle, pewnego poniedzialkowego wieczoru... Psikus!
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bf291a8025
Nadal zachodze w glowe jak to sie moglo stac...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

53

Wednesday, 29.04.2009, 07:56

mowielm ze musiales albo malo chodzic albo miec szczescie. przy 79 dff herosa sie traci czesto ( mi przy okolo 80-90 padl 4 razy) ;)

54

Wednesday, 29.04.2009, 15:48

Mi na kilkaet prob padl pierwszy raz. Pewnie dlatego, ze mam silniejsza obstawe i bardzo rzadko sie zdarza, zeby boss ustal wiecej niz 2 rundy. Tym razem trafila sie silna sztuka przyprawiona spora dawka pecha.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

55

Wednesday, 29.04.2009, 16:22

to nie wina twojej obstawy.

czy masz husariie czy lancjerow boss dostaje 10 na hita (chyba ze szarza).
czy masz lancjerow czy husarrie zadne wojo ci nie pada (no moze 1 sztuke 1 na 50 wypraw padnie pod koniec walki).
poprostu:
moloch ma 270 max aa (czy 280 nie pamietam juz) - ma ok 9% na to ze trafi twojego hero ( 1 cel z 11) i wystarczy ze udezy cie w 1-2-3 rundzie (3 jak przezywa) to padasz bo reszte z takim samym % po 10 na hita rabna w ciebei kucharze.

poprostu szczescie ;)

56

Wednesday, 29.04.2009, 22:48

Miedzy 120 a 140 ataku jest jednak spora roznica. Do tego +10 ini miedzy lansjerami a husarami tez robi swoje. No i bonus od herosa... Uwierz mi, ze szef pada szybko, bo moze i nawet ma defa, ale jest stosunkowo powolny a bonus do ini robi swoje. Nie mam jaichs precyzyjniejszych statystyk, ale chodzile do niego circa 300 razy a cos takiego zdarzylo mi sie po raz pierwszy,
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

57

Wednesday, 29.04.2009, 23:18

ale moloch ma 140-180 dff (chyba :) nie pamietam dokladnie) wiec to wsio rybka czy masz 120- czy 140 czy 150 att. bo i tak hit idzie za 10.
ok n/w ;)

58

Monday, 29.06.2009, 19:57

Podbijam temat bo już widzę kilka osób w 5 epoce a i może inni już mają zaliczone.

Z chęcią bym zobaczył jakieś próby hero między 25-30lvl, za linki będę wdzięczny.
Aktualnie próbuje hero na 27 lvl, jak dotąd z marnym skutkiem.

A ludziska co przeszli do 5 epoki aktualnie maja:
2. Galahad DEMON 374
3. LordViktor CZŁOWIEK 329
5. Krowa CZŁOWIEK 286
13. Nataniel DEMON 241
28. Therion NIEUMARŁY 198
31. wnw CZŁOWIEK 197
34. Ash CZŁOWIEK 193

Jak na razie nie widzę żadnego anioła, czy brak jako jedyny jakiegokolwiek bonusu do ataku utrudnia a może nawet mocno uniemożliwia zaliczenie tej lokacji?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Monday, 29.06.2009, 20:20

św. Wacek ma anioła >30 lvl (chyba 34 lvl) - ostatnio walczył z Krową w turnieju - może on dałby radę?