Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 02.04.2009, 16:01

Czym to jeść - Ogród Wieczności poziom 3. ?

Kończą mi się pomysły i miejsce na ujemny exp. :/

Przeżył ktoś tą lokacje? :)

2

Friday, 03.04.2009, 12:58

wlasnie poruszylem ten temat w lokachach 4 ery.

ja narazie 3 razy herosa wdup...

3

Friday, 03.04.2009, 13:12

ja na razie raz :)
Ale jak sie troche ogarne to mam pomysła jednego :)

4

Friday, 03.04.2009, 13:33

Wydaje się że jedynym rozwiązaniem będzie tutaj bohater nielot i trochę szczęścia. Fenrir ma aż 270 AA co równa się szybkiemu zestrzeleniu wszystkiego co lata podczas gdy posiada "jedynie" 180 zwykłego ataku. To aż 90 różnicy i do tego dochodzi obrona nielota + 60. Jeśli bohater przeżyłby do starcia sam na sam z Fenrirem to mógłby dać rady. Np. ustawić nielota w odwodach i pozwolić ekipie wyciąć obstawę i umrzeć a boh zajmie się Fenrirem. No nie wiem to jedyne co mi do głowy przychodzi.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

5

Friday, 03.04.2009, 13:48

no wlasnie ja tez kombinuje z nielotem. Ale to by by bylo trzeba postawic hero od zera skupiajc sie tylko na defie i ataku i olac inne rzeczy.
Z ustawieniem jednostek w 2 szeregu to bywa roznie, bo raz ci padna w 2 rundy a raz dozynane sa w 8 :)

6

Friday, 03.04.2009, 15:13

mam nielota umarlaka na 28levelu tyle że siedze w sredniowieczu. Niedługo będę przechodził więc jak sie zrobuduje żeby postawić konkretne jednostki a wy do tego czasu jeszcze będziecie z Fenkiem wojować to zapuszcze linka ze zmagań nielota . Chyba że mnie ktoś ubiegnie.

7

Sunday, 05.04.2009, 13:52

Tak, tylko ze ten nielot musialby miec co najmniej ze 200 AA, zeby mu podolac... :huh:
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

8

Sunday, 05.04.2009, 23:46

hmmm modlitwa o pierścień/wiosior (2) i zwój "ręka śmierci". Chyba jedyne co mi przychodzi do głowy po tym jak go zobaczyłem

9

Monday, 06.04.2009, 08:27

reka smierci jest 3 slotowa ;)

10

Monday, 06.04.2009, 08:38

I nie działa na bossów i hero (sorry chłopaki).

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 06.04.2009, 13:13

;( To ja już nic nie wiem :/ Może 3*przywołanie?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

12

Tuesday, 07.04.2009, 00:15

Nie jestem w 4 epoce więc się za bardzo nie orientuję ,ale myślę że można by zacząć męczyć lokację np. Fontanna Młodości 3 Jadeitowy Cesarz. O ile jest prosta i ze tak powiem można ją robić bez strat(seryjnie), a nie na farcie. Wtedy liczyć ze powypadają fajne itemy runy wzoje(jak ta za trudna to jakąś prostszą zacząć robić z dużą szansą). No i nimi podpakowywać jakoś jednostki/hero. Przy nich można też zacząć liczyć chyba na jakiś wisior pierścień z paroma slotami. I tego bohatera dojechać magią. W przypadku człowieka to liczyć na wisior (3) i wtedy w niego pogromcę włożyć, albo uderzenie gromu. Nie wiem ile ładunków ma uderzenie gromu, ale jeśli ma kilka to może być dość sensowne (wyciąga się z niego max 82 obrażeń(w jeden cel) i do tego trzeba dodać atak hero, ale też nie wiem czy działa na hero potwory i czy nie ma przypadkiem tylko jednego ładunku). Możliwe że przywołania coś dadzą ale nie widziłem nigdy jak one działają, czy dają bonus (te 12.5% *6=75% ale nie wiem czy losowy jest wybór czy to będzie obrońca czy gwardzista) i czy dodają do każdej z statystyk czy tylko do jednej lub wybranych.
Chociaż posiadając nawet 2 piersicienie (2) i jeden wiosior (2) przywołać sobie 3 summony do pomocy ... to może być jakiś pomysł. Jakby miały bazowo tego aa 40 to przy bonusie szarży x3 dały by już 120 aa (nie patrzyłem na ich statystyki więc nie wiem czy wogóle posiadają aa i ile ono wynosi)
Inne rozwiązanie to dalej expić na lokacji z niezły expem słabym dropem i podpakowywać hero do tego levelu 40, ale nie mam pojęcia czy to na pewno zadziała i czy obejdzie się bez magii.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Urbi" (07.04.2009, 00:21)


13

Tuesday, 07.04.2009, 06:47

urbi tez tak robilem wlasnie jak mowiwsz ( tzn 1 wersja) - niestety cos nie wychodzi.

chodzilem bardzo dlugo na 1 bosa w IV erze- wydropilem pare ciekawych zwoi no i ostatnio wisior ale niestety +1.

wydaje mi sie ze ta 2 opcja bedzeie pewniejsza ale nie wiem czy wystarczy 40 lvl - pozatym przy nieudanej probie ladny bedzie - exp ;)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 07.04.2009, 07:59

myślę krowa że tarczy jakiś 38 lvl - popatrz że najwyższy lvl w tej chwili to jakieś 35 - ja mogę sobie jeszcze lekko podkoksić hp i obronę - bo jest w miarę tania - obrony tak do 200 spokojnie na lataczu da się zrobić - nie wiem tylko jak z aa - z tym powinien być problem - u mnie zaczynają wylatać itemy z obronę powyżej 40 czyli da radę co nieco zmontować np. kirys - obrona 35 - a nie jest z prefem ;) hełm z przyłbicą - 20; nie wiem jak z tarczami - ale twardy puklerz ma 28 obrony a ile ma pawęż? a prefiksowany?

15

Tuesday, 07.04.2009, 08:16

wiesz moj uniform:

orli helm z nosalem + krawawy ... bagien = 17 dff + 17 hp + 10 AA
mrozna kolczuga + niszczące światło gwiazd = 43 dff + 3 ini + 31 hp
grzmiacy skalkowy (rewolwer zasypany) = 15 ini + 8 aa
ostry puklrze + 3 x azus = 31 dff'a
sandalki + przerazajaca dziewica masakry = 7 ini +20 AA - 20 hp.
i wisior = 10 dff'a


i majac 140 dff w treningu wyciagam 181 dff'a.
majac 150 aa w traningu wyciagam 198 aa.

itemami watpie zebym mogl jeszcze cos lepszego zrobic teraz to juz tylko ekspa, ale koszty podniesienia statow robia sie dosc duze


EIDT- i wez poduwage to ze te itemy z duzym dff'em maja ujemne staty dla inicjatywy a na nich ci dff jak cie bedzie fenri majac 270 AA walic 2 x hity na runde.( bo 250 dff nie wyciagniesz przeciez ;) )

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 07.04.2009, 16:36

Niech ktos pokaze jak sie inny bohatyr sprawuje na tej lokacji. Sadza ze nieumarly lub demon mieliby wieksze szanse. Bo z czlowiekiem jest tak, ze trza miec szczescie na szarze:D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

18

Tuesday, 07.04.2009, 20:01

nieumarly tutaj mniej da

na te lokacje jest wlasnie najlepszy demon i to bez 2 zdan. tu trzeba szybko ubic przeciwnikow a do tego sie idealnie nadaje demon.

19

Tuesday, 07.04.2009, 20:05

Ale zauważ,że nawet po wybiciu obstawy Fenri jedzie hero w dwie rundy. Musiałyby się ataki na armie rozłożyc.
Czy ktoś w ogóle przeszedł tą lokacje?

20

Tuesday, 07.04.2009, 20:19

Thorga to chyba ma niezły ubaw patrząc na te Wasze próby zaliczenia fenriego :D .
I widzę że co niektórzy to nawet nie mają pojęcia jak policzyć szanse na zaliczenie tej lokacji.