Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 02.04.2009, 14:54

Problem z założeniem nowej wioski

Uwaga: Nie można założyć nowej wioski, kiedy gracz robi oblężenie na zajęcie (nie na zamianę) wioski innego gracza! z Tutoriala

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=331b6d5e4f

A mimo to nie moge założyć nowej wioski miałem trzy założyłem obleg z jednej a potem skasowałem drugą i chciałem założyc nową wioske czy jest możliwe że po skasowaniu wioski obleg został zmieniony na przejęcie ??

Mam armie z osadnikiem żeby nie bylo :P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 02.04.2009, 20:39

Ten komunikat jest związany z wymogami do założenia oblega. Ty już założyłeś tego oblega bo widocznie spełniłeś wymogi.

W skrócie: miałeś 3 wiochy (tj. limit: 2 wiochy + stolica). Założyłeś oblega na zamianę z wioski nr 2. Zburzyłeś wioskę nr 3 w trakcie (odliczania) oblega. Wysłałeś settlera ze stolicy lub wioski nr 2 do założenia nowej wioski. Ale nie mogłeś bo wyskoczył ci komunikat - jaki?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Thursday, 02.04.2009, 23:19

Nic mi nie wyskoczyło kliknełem na teren i opcja załóż tutaj nową wioske była podświetlona na czerwono i nie mozna było na nią kliknąć

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 03.04.2009, 03:18

Nie widzę powodu, dla którego nie mógłbyś założyć wioski. Najczęstszymi przyczynami są:

- brak settlera stacjonującego w wiosce [mówisz, że jest]
- brak znajomości zakładania wioski [z tego co widzę to wiesz]
- brak odpowiednich techów do postawienia kolejnej wioski
- ewentualnie możliwe, że ktoś zakłada na tym obszarze wioskę [mało prawdopodobne] - efekt byś już pewnie widział


podaj swoje ID i serwer oraz odnieś się do zamieszczonych powyżej punkty (nie licze ofc ostatniego :P).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Friday, 03.04.2009, 11:52

ID 2619
Login Sunny mezopotamia

miałem osadnika przeczytałem tutorial miałem technologie i nikt tam nie założył wioski

Dzisiaj rano skończyło się oblężeni i już opcja "załóż tutaj nową wioske " jest biała i dostępna ale wczoraj dopóki oblegałem tego gościa to nie mogłem była czerwona
Wydaje mi się że po skasowaniu wioski w jakiś sposób system czy program czy co wy tam macie zamienił oblężenie na przejęcie. Jednak po skończeniu oblega wioski zostały zamienione i nadal mam dwie ogólnie to troche to dziwne .

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 03.04.2009, 18:03

Nie można zakładać wioski w trakcie oblężenia na przejęcie wioski.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Friday, 03.04.2009, 18:53

Ja robiłem obleg na zamiane u góry jest link

zefir

Początkujący

Postów: 7

Skąd: ze wsi

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 06.04.2009, 11:52

mialem ten sam problem calkiem niedawno. obleg na zamiane, zburzenie wioski i ... nie dalo sie zalozyc nowej dopoki sie obleg nie skonczyl. dopiero wtedy mozna bylo zalozyc nowa wioske. techy byly, osadnik tez byl itd.