You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 2nd 2009, 2:54pm

Problem z założeniem nowej wioski

Uwaga: Nie można założyć nowej wioski, kiedy gracz robi oblężenie na zajęcie (nie na zamianę) wioski innego gracza! z Tutoriala

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=331b6d5e4f

A mimo to nie moge założyć nowej wioski miałem trzy założyłem obleg z jednej a potem skasowałem drugą i chciałem założyc nową wioske czy jest możliwe że po skasowaniu wioski obleg został zmieniony na przejęcie ??

Mam armie z osadnikiem żeby nie bylo :P

VeiN

Moderator

• Send private message

2

Thursday, April 2nd 2009, 8:39pm

Ten komunikat jest związany z wymogami do założenia oblega. Ty już założyłeś tego oblega bo widocznie spełniłeś wymogi.

W skrócie: miałeś 3 wiochy (tj. limit: 2 wiochy + stolica). Założyłeś oblega na zamianę z wioski nr 2. Zburzyłeś wioskę nr 3 w trakcie (odliczania) oblega. Wysłałeś settlera ze stolicy lub wioski nr 2 do założenia nowej wioski. Ale nie mogłeś bo wyskoczył ci komunikat - jaki?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Thursday, April 2nd 2009, 11:19pm

Nic mi nie wyskoczyło kliknełem na teren i opcja załóż tutaj nową wioske była podświetlona na czerwono i nie mozna było na nią kliknąć

VeiN

Moderator

• Send private message

4

Friday, April 3rd 2009, 3:18am

Nie widzę powodu, dla którego nie mógłbyś założyć wioski. Najczęstszymi przyczynami są:

- brak settlera stacjonującego w wiosce [mówisz, że jest]
- brak znajomości zakładania wioski [z tego co widzę to wiesz]
- brak odpowiednich techów do postawienia kolejnej wioski
- ewentualnie możliwe, że ktoś zakłada na tym obszarze wioskę [mało prawdopodobne] - efekt byś już pewnie widział

podaj swoje ID i serwer oraz odnieś się do zamieszczonych powyżej punkty (nie licze ofc ostatniego :P).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Friday, April 3rd 2009, 11:52am

ID 2619
Login Sunny mezopotamia

miałem osadnika przeczytałem tutorial miałem technologie i nikt tam nie założył wioski

Dzisiaj rano skończyło się oblężeni i już opcja "załóż tutaj nową wioske " jest biała i dostępna ale wczoraj dopóki oblegałem tego gościa to nie mogłem była czerwona
Wydaje mi się że po skasowaniu wioski w jakiś sposób system czy program czy co wy tam macie zamienił oblężenie na przejęcie. Jednak po skończeniu oblega wioski zostały zamienione i nadal mam dwie ogólnie to troche to dziwne .

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Friday, April 3rd 2009, 6:03pm

Nie można zakładać wioski w trakcie oblężenia na przejęcie wioski.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Friday, April 3rd 2009, 6:53pm

Ja robiłem obleg na zamiane u góry jest link

zefir

Beginner

• Send private message

8

Monday, April 6th 2009, 11:52am

mialem ten sam problem calkiem niedawno. obleg na zamiane, zburzenie wioski i ... nie dalo sie zalozyc nowej dopoki sie obleg nie skonczyl. dopiero wtedy mozna bylo zalozyc nowa wioske. techy byly, osadnik tez byl itd.