Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] korupcja

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

GieniO

Początkujący

  • "GieniO" started this thread

Postów: 12

Skąd: k-ce

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 05.04.2009, 11:35

korupcja

wczoraj awansowałem do 4 epoki, zbadałem 1 korupcje po czym od razu założyłem oblega z 2 wioski na zamianę, zbadałem wczoraj drugą korupcje i w 2 i 3 wiosce nie było korupcji, dzisiaj obleg się skończył i jest korupcja w 2 wiosce tej którą zdobyłem, i w 4 wiosce też jest a nie ma tylko w 3 wiosce a mam zbadane 2 korupcje.
Proszę o pomoc bo nie wiem czy to jest bug czy czy co to ma być, wydaje mi się że nie powinno być korupcji w 2 wiosce



Problem się wyjaśnił usunąłem jedną wioskę wszystko gra :)
Sorry za zaśmiecanie można usunąć wątek.
farmić co się da

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "GieniO" (05.04.2009, 20:34)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 05.04.2009, 20:49

//Skoro wszystko gra to zamykam i zostawię dla potomności;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)