Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

misiekaa1

Początkujący

  • "misiekaa1" started this thread

Postów: 0

Skąd: Ostrów Wielkopolski

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 06.04.2009, 14:13

nauka lokacji specjalnych

Piszę do wszystkich by ostrzec przed pokazywaniem jak zdobywać lokacje specjalne. Zrobiłem tak jak mi kazano i w dwóch przypadkach straciłem i Hipololitów i Legionistów. Te lekcje to sciema i to totalna w Starożytnośći. Przez głupotę wnet straciłem bochatera a mam go na 11 poziomnie. Artur X(

2

Monday, 06.04.2009, 14:20

Przesadzasz trochę. Oczywiste jest przecież, że potworek z danej lokacji ma losowe statystyki i trafia przypadkową jednostkę z twojej drużyny. Jeśli więc miałeś pecha to mogło się zdażyć właśnie coś takiego.
Ja osobiście nie narzekam na jak to nazwałaś "lekcje lokacji specjalnych" :D

3

Monday, 06.04.2009, 14:47

Po 1 - jakiego masz bohatera (najlepiej podaj screena)
Po 2 - czy masz wszystkie technologie (zgaduje ze nie)
Po 3 - jaka lokacja , jaka obstawa

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


4

Monday, 06.04.2009, 14:48

Zwracałeś w ogóle uwagę na poziomy tamtych bohaterów to że ktoś robi tą lokacje na 15 nie znaczy że ty zrobisz na 11 poza tym typ bohatera też ma duży wpływ na przebieg walk

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 06.04.2009, 16:03

Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]
Poczytaj... może się dowiesz, dlaczego straciłeś jednostki.

A wątek o Lokacjach Specjalnych ma tylko charakter informacyjny. Daje on ogólne pojęcie, jak zaliczyć daną lokację.
Losowość statystyk przeciwników i ich ilości sprawia, że każda wyprawa na lokację jest inna. Dużo robi też poziom bohatera. Na 11stym poziomie raczej nie chodzi się na Seteha bo się praktycznie szans nie ma na zaliczenie lokacji bez strat.

Zrób wszystkie technologie, podszkól herosa i dopiero myśl o zaliczaniu trudniejszych bossów bez strat.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Monday, 06.04.2009, 16:37

Za dobrze bys chcial. Wiem, ze latwo byloby sobie poczytac gotowy przepis na jakas lokacje i hopsa! I nastepna i nastepna... Niestety, nie jest tak latwo, trzeba troche pokombinowac a watek o lokacjach specjlanych to tylko wskazowka.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 06.04.2009, 18:50

RE: nauka lokacji specjalnych

Zrobiłem tak jak mi kazano i w dwóch przypadkach straciłem i Hipololitów i Legionistów. Te lekcje to sciema i to totalna w Starożytnośći. Przez głupotę wnet straciłem bochatera a mam go na 11 poziomnie. Artur X(
A kto ci kazał? Nigdzie przy lokacjach nie znajdziesz stwierdzenia, że masz koniecznie tak robić. Ba - w wielu miejscach zostało wybitnie podkreślone, że to są wyłącznie najczęstsze decyzje graczy. Nie oznacza to, że są najlepsze, ani najgorsze. Są to decyzje do jakich doszli gracze drogą logiki i prób i błędów. Mało tego są lokacje, gdzie mimo najlepszych metod i tak masz duze szanse stracić jednostki a przejście niejednego bossa będzie wymagać nawet kilkunastu prób!

Jak już wszyscy ci tu inni napisali - są to wskazówki mające tobie pomóc, a nie gotowa formułka do skopiowania. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej polecam przejrzenie raportów z konkretnych pojedynków i przeanalizowanie wyników - znajdziesz je zarazem w temacie o lokacjach jak i na stronie raportownika.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 15.04.2009, 21:42

Drogi kolego Arturze,
Musiałeś: 1: coś przekręcić, 2: mieć pecha, 3: wyolbrzymiać
1. Jeśli źle dobrałeś jednostki to będą padać jak muchy.
2. Tak mniej-więcej raz na sto wypraw ma się strasznego pecha. Też tak miałem, jak padło mi w pięciu rundach dziesięciu hoplitów na wilkołakach 4 poziom.
3. To naturalne, że czasem coś padnie. Jak chodziłem na jaskinię poziom 3 to dziennie traciłem 3-4 słonie i nie marudziłem. Nie powinieneś mieć dużych problemów z odbudową jednostek. Jeśli ja w ciągu dnia zbieram około 6 tyś brązów i kilkadziesiąt tysięcy drewna no i jakoś nie mam problemów, nawet eksperymentuję z lokacjami.

EDIT:
A co do bohatera... Chcesz już przejść do średniowiecza na 11 poziomie? :rotfl: Dobry heros powinien mieć super sprzęt i maksymalne skille grupowe. Dzięki temu szybko wybijesz się z farm, a twoja słaba początkowo armia będzie pokonywać większe. Ja mam zamiar zrobić superherosa, postawię wszystko w niego, a reszta sobie poexpi na wojnach. Postaram się osiągnąć 30 poziom w starożytności i 45 w średnio.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (15.04.2009, 21:50)