You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

  • "Nadszyszkownik" started this thread

Posts: 42

Location: Suwalki City

  • Send private message

1

Wednesday, June 4th 2008, 4:10pm

Ankieta dotycząca ostrzeżeń na forum.

Wolicie widzieć ostrzeżenia użytkowników forum czy nie?

A total of 24 Votes have been submitted.

71%

Tak (17)

21%

Nie (5)

8%

Tak i Nie (2)

:D :P 8) :whistling:
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

This post has been edited 3 times, last edit by "Nadszyszkownik" (Jun 5th 2008, 3:26pm)


  • "Nadszyszkownik" started this thread

Posts: 42

Location: Suwalki City

  • Send private message

2

Wednesday, June 4th 2008, 8:21pm

up :D dziesięciu trochę mało :whistling:
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

3

Wednesday, June 4th 2008, 8:21pm

I tak wam to nic nie da ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


  • "Nadszyszkownik" started this thread

Posts: 42

Location: Suwalki City

  • Send private message

4

Wednesday, June 4th 2008, 8:24pm

I tak wam to nic nie da ;p
jak to nic?! mi da 8)
próbka badanej substancji winna być podana królikowi doświadczalnemu owinięta w wielki liść sałaty


interesuje mnie ilość głosów co do jednej z odpowiedzi :whistling:
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

5

Wednesday, June 4th 2008, 8:36pm

Głosuje na tak bo.....bo lubie sobie poczytać kogo za co ochrz***** :) Jedna z niewielu rozrywek na forach graficznych :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

6

Wednesday, June 4th 2008, 8:37pm

ciekawe jakiej...strzelam, ze "tak i nie" xD

Żeby to było zmienione, ktoś musiałbym przekonać Adminów, ze to naprawdę koniecznie i niezbędne dla usera ;>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


  • "Nadszyszkownik" started this thread

Posts: 42

Location: Suwalki City

  • Send private message

7

Wednesday, June 4th 2008, 9:13pm

Głosuje na tak bo.....bo lubie sobie poczytać kogo za co ochrz***** :) Jedna z niewielu rozrywek na forach graficznych :)
coś w tym stylu kolego ale bardziej wolę wiedzieć (ja przynajmniej) koło jakiego gościa potencjalnie nie siedzieć na imprezie :whistling:
przynajmniej można się spodziewać z jakiej strony, ktoś może bąka puścić... :D
dziś się napatrzyłem na takiego jednego 'usera' ...
stąd jestem na TAK
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

8

Friday, June 6th 2008, 12:14pm

nie powinno być widać... ale jak inaczej nie potraficie załatwiać takich spraw to znaczy że kiepsko z wami:)

9

Thursday, March 19th 2015, 9:45pm

moim skromnym zdaniem nie powinno być widać