Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 07.04.2009, 12:48

Niezniszczalny bohater ?

Nie wiem czy już był taki temat ale z walk prowadzonych niejednokrotnie spotykam się z sytuacją gdzie w wiosce jest tylko bohater w armii na froncie. Ja atakuję swoim bohaterem plus 15 dziecięci mastodonta i co się dzieje ?....... ja obrywam a bohater z atakowanej wioski nic........ kompletnie nic.....



Potem atakuję inną wioskę na takim samym poziomie gdzie też jest tylko bohater i to taki sam. Atakuje ledwo pięcioma dzikusami i bohater pada.......



Co to jest ? Megagigantyczna losowość czy jakieś bugi ?????

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 07.04.2009, 12:52

Jeden bohater ma latanie a drugi nie?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 07.04.2009, 12:59

Człowiek latania nie ma. Adminie. albo wyjaśnij co to jest grane, albo odpuść.

Bo nie powiesz mi że w wiosce w której ledwo okres ochronny minął bohater jest super mega wypasiony....

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 07.04.2009, 13:30

Możesz dać jakiegoś linka do tej walki?

Jeszcze ID oraz serwer.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 07.04.2009, 13:42

Każdy bohater niezależnie od rasy może mieć latanie. Jeśli zgłaszasz błąd to przydałyby się chociaż linki do raportów, kryształową kulę zgubiłem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Tuesday, 07.04.2009, 14:17

Ok, zamieszczę najszybciej jak się da. Bo obecnie zacząłem omijać takie osady z niezniszczalnymi bohaterami, ale żeby nie było, że coś wymyślam to zaatakuję którąś z nich. Cierpliwości.



Będzie ciężko. Szpieguję osadki i widzę że są puste (jeśli o baohaterów i armie chodzi). Pewnie albo wcześnie rano , albo późno wieczorem dopiero przypoluję :(

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (07.04.2009, 14:26)


7

Tuesday, 07.04.2009, 14:26

poprostu:
wejdz sobie w statystki bohatera i zobac ze mosze dac mu latanie - umiejetnosc latania.
jezli dasz to taki hero lata czyli moga wniego walic tylko jednostki ktore maja AA (atak przciwlotniczy).
w 1 i 2 epoce nie ma jednostek z AA.

wiec jak wlatujsze na wioske i jest bohater latajacy to jedyni twoj bohater (jezeli jest na froncie) moze zadawac obrazenia.
jezeli wlatujesz na wioske i jest tam bohater nielatajacy to twoj bohater i kazde wojsko (jezeli jest na froncie) zadaje obrazenia.

8

Tuesday, 07.04.2009, 14:34

mam rozumieć, że jeśli sobie zrobię latanie bohatera chociażby na 1 poziomie to już mi go nikt nie ruszy ????...... przecież to jest porąbane......

Czy źle rozumiem ?

Chore jest to dla mnie z tego względu , że jak może latać jaskiniowiec ? Chyba to jest jakieś foopa autorów :P

Ale aż sobie to sprawdzę.



Żeby jasne było ja nie mam jeszcze opcji nalotu, a dotyczy to osad niżej niż ja stojących.



krowa, a tak apropo. Jestem w piewrwszej epoce i mi pisze, że mam AA przy hero człowieku 10 :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (07.04.2009, 14:40)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 07.04.2009, 14:38

To nie wtopa... tak było od zawsze. Radzę poczytać opisy przy umiejętnościach albo poszukać podobnych wątków na forum.
Chociażby tutaj: Bohater

A hero jest ponadczasowy i epoka nie ma znaczenia:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Tuesday, 07.04.2009, 14:41

No to dobrze że się dopytałem. To teraz w mojej okolicy zrobię sobie dwóch nietykalnych hero.....



To latanie też obowiązuje w lokacjach specjalnych ????.... no to teraz mam wyjaśnienie jak Ci z top 200 już są w średniowieczu i Gilgamesha pokonali...... ech..... znowu przekręty.

11

Tuesday, 07.04.2009, 14:45

mam rozumieć, że jeśli sobie zrobię latanie bohatera chociażby na 1 poziomie to już mi go nikt nie ruszy ????...... przecież to jest porąbane......

Czy źle rozumiem ?

zle rozumiesz, jezeli dasz latanie bohaterowi 1 lvl to bedzie mial -50 def i 180 hp, jezeli twoj przeciwnik ma 10aa (podstawowo) to z prostego rachunku 3 (ilosc rund walki) * [10(aa uderzajaceg) - ( -50(modyfikator defa broniacego)] - 180 (hp broniacego) = 0 tj bohater latajacy padl (przy zalozeniu ze wszystkie ataki zostaly wymienione pomiedzy hero)

jest bardzo dobry temat w dziale porady dotyczacy rozwoju hero przeczytaj go sobie a bedziezs wiedzial wszystko :rolleyes:

12

Tuesday, 07.04.2009, 14:49

czyli nie ma możliwości by hero nie otrzymał obrażeń...... nie no ja się już gubię. Dobra poczekam na te osady z tymi hero co ich tknąć nie mogę i zamieszczę link. Wtedy mi powiecie co się dzieje.

13

Tuesday, 07.04.2009, 14:50

tak jak powyzej napisal.

to ze mu dasz latanie to ma swoje + i -
bo wtedy dodanie latania odbiera ci trwale -60 dff'a ( zrobisz z itemami + trening 100 to i tak bedzisz mial tylko 40).

wystarczy ze ktos bedzie mial 20 lub 30 aa i juz twoj latajacy hero pada jak mucha.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 07.04.2009, 14:50

Poszukaj odpowiednich tematów w dziale Porad oraz w Tutorialu.
//Zamykam a zainteresowanego odsyłam do wyżej wymienionych linków.

Edit: Jak będzie raport to proszę o PW do któregoś Moda będącego online to odblokuje;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Podobne wątki