Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 08.04.2009, 16:27

błędne naliczanie surowców po wybudowaniu kopalni

błędne naliczanie surowców po wybudowaniu kopalni
chodzi o to że wydobycie surowców nie zwiększa się od razu po wybudowaniu kopalni tylko odświeżeniu strony
zdarza się że kładąc się spać rozpoczynam budowę jakiejś kopalni która powiedzmy buduje się przez godzinę ale dopiero rano po ponownym otworzeniu gry zwiększa mi się przyrost
zaobserwowałem to już szybciej ale dziś mi się to przypomniało bo...
wychodząc do pracy miałem przyrost drewna 3/h rozpocząłem budowę 4 stajni które łącznie bydowały się około 3 godziny
po powrocie do domu (po 10h) przybyło mi tylko 30 drewna, a po odświeżeniu strony miałem przychód już 95 drewna na h

nie jest to pierwszy raz i myśle że to standard a nie jakaś wyjątkowa sytuacja
tylko że tak chyba nie powinno być i że przyrost surki powinien się zwiększać po wybudowaniu kopalni nawet jak w tym momencie gracz jest offline
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 08.04.2009, 16:31

Akcje niebędące akcjami armii są aktualizowane dopiero po odświeżeniu strony przez gracza.

To pytanie padło już wielokrotnie i tak ma być.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)