Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 09.04.2009, 08:07

brak możliwości załączenia urlopu

mimo że w moich wsiach nic nie jest budowane ani żadna z moich armii nie wykonuje żadnych akcjii specjalnych nie mogę załączyć urlopu :(( a teraz przez dłuższy czas mnie nie będzie bo idę rodzić :))

2

Thursday, 09.04.2009, 08:21

Powodzenia ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 09.04.2009, 08:44

Może ktoś Cię szpieguje, próbuj co jakiś czas, no i zdrowia dla Ciebie i Maleństwa :D
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

4

Thursday, 09.04.2009, 11:44

Ja też miałem ten problem kiedyś. Poczekałem chwilę, spróbowałem ponownie i się udało. Pytanie tylko czy możesz poczekać :)
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

5

Tuesday, 19.05.2009, 09:23

Podobny problem od 11h nie moge zniszczyć wioski. Komunikat:Z tą wioską związane są akcje armii, niekoniecznie Twoich. Poczekaj, aż akcje te skończą się, by zniszczyć tę wioskę.

czyli co mam czekac aż gośc łaskawie sie zaloguje i otworzy raport??

Bez sensu na upartego to można kogoś na max udupić z non stop zapuszcanie szpiegów aby nie mógł wioski zburzyć.

Świat 1 ID 35

6

Tuesday, 19.05.2009, 09:41

Przeklikaj wszystkie zakładki armii we wszystkich wioskach.
Sprawdź, czy żadna twoja armia nie stacjonuje we wiosce, z której NIE pochodzi.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Tuesday, 19.05.2009, 09:55

Armi brak. Wszystki zakładki przejechane. Szanujmy sie troche. Z byle czym bym nie leciał na forum.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 19.05.2009, 10:06

Podaj id wioski, którą chcesz zniszczyć (możesz ją znaleźć w linku vid=xxx po kliknięciu na jakąś ikonkę danej wioski).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 19.05.2009, 10:13

Spróbuj teraz.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Tuesday, 19.05.2009, 10:15

Yesss sir. O 10:14 dało rade po 12 h hyhyhyhyhy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 19.05.2009, 10:24

Przysłużyłeś się potomnym, którzy mogą natrafić na ten sam problem, bo został on wyeliminowany :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker