Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 17.04.2009, 10:52

Oj podzielilibyście się nowinkami a nie robicie z tego jakąś tajemnicę. Czy wy nie rozumiecie że umieramy z ciekawości?! Pozwólcie każdemu z osobna ocenić czy warto dalej grać. Proszę!


jezeli gra ci sie podoba to bedziesz gral i w V epoce to przeciez nie o to chodzi. mechanizm gry sie nie zmienia - jest wiecej jednostek sa latajace jednostki trudniejsi bossowie itd.

jednostki sa duzo lepsze niz w poprzednich erach ale i upkeepy sa wyzsze. szczegolow nie bede mowil ani rozwijal tego zdania.

22

Friday, 17.04.2009, 11:01

to chociaż zdradź jak tam z badaniami, awans też taki drogi jak w kolonializmie?

23

Friday, 17.04.2009, 11:15

jak zrobie osadnika i zasiedle docelowe pola to zrobie screeny wszystkie - ale to jakis miesiac zajmie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 17.04.2009, 11:31

Jak możesz to zrób teraz screeny jednostek bez technologii;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

25

Friday, 17.04.2009, 11:41

niestety nie zrobilem wlasnie na starcie mam tylko zrzut calej strony ale jest bez pelnej grafiki

a mam juz na teraz zrobione 4 bojowe techy.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 17.04.2009, 11:44

Trudno... jak ktoś jeszcze wejdzie do V epoki to może zrobi bez techów;) Skoro planujesz miesięczne opóźnienie to przez ten czas sporo może się wydarzyć:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

27

Friday, 17.04.2009, 12:03

no chce najpierw dobrac pola bo jak ludzie zobacza co gdzie sie robi itd itd to moga masowo poznikac pewne pola. a niestesty osadnika sie buduje bardzo zle, wiec z miech mi to potrwa.

28

Sunday, 19.04.2009, 18:49

Krowa, ale to mozesz chyba powiedziec. Jak nazywa sie główny budynek w wiosce. Czyżby "bunkier":D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Sunday, 19.04.2009, 19:11

Ja Ci powiem, że główny to Sejm się nazywa;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

30

Sunday, 19.04.2009, 19:19

Ale na serio czy se żartujesz?
1-totem
2-pałac
3-zamek
4-cytadela
no wiec do 5 sejm dziwne troche.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Sunday, 19.04.2009, 19:24

Najzupełniej serio. Szpiegnij to sam zobaczysz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

32

Sunday, 19.04.2009, 19:26

Wiesz ja jestem w 2 epoce, a z tego co wiem to ty jestes w 3, ale jak masz raport do podaj chociaz mi.

33

Sunday, 19.04.2009, 20:23

Wiesz ja jestem w 2 epoce, a z tego co wiem to ty jestes w 3, ale jak masz raport do podaj chociaz mi.

A co m do rzeczy w której jestes epoce ?, szpieować możesz każdego. ..

34

Sunday, 19.04.2009, 20:28

Możesz szpiegować wioski z epoki maksymalnie o jedną wyższej lub o jedną niższej od Twojej.
Takie cos mi wyskakuje jak prubuje go szpiegowac.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Sunday, 19.04.2009, 20:29

Otóż nie możesz;) Spróbuj sam to się przekonasz:)
//A temat przeniosę do MiszMaszu bo tu nie pasuje.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

36

Sunday, 19.04.2009, 23:17

Danio, glowny budynek naprawde nazywa sie SEJM, 5 era to wspolczesnosc, jak bys chcial go nazwac ?? Bialy Dom ;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Monday, 20.04.2009, 09:37

Biały Dom i Sejm to nazwy własne. To tak jakby zamiast cytadeli każdy miał Wawel. Lepsze byłoby określenie Parlament jak iść w tą mańkę
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

38

Monday, 20.04.2009, 10:07

potwierdzam ze to sejm

a czasy budowy tego sejmu sa przej.... ;)
Sejm - poziom 13
Następny poziom:
Koszt:
Czas: 2 d. 1 godz. 40 min. 40 sek.

te osly sa normalnie niereformowalne (musza sie 2 dni naradzac zanim doda sie next kondygnacje hehe ;) )

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Monday, 20.04.2009, 11:21

Krowa, co się dziwisz? Normalnie polscy robotnicy...

40

Monday, 20.04.2009, 20:47

Ty sie ciesz, ze ktoregos pewnego dnia nie pierdutnie i nie stracisz paru pieter :D
A tak poza tym to ten sejm/parlament/cokolwiek nijak mi nie pasuje. Przeciez my tu budujemy MIASTA a nie panstwa. Znacznie bardziej adekwatny bylby ratusz. W naszym pieknym kraju z jednym sejmem ciezko jest wytrzymac a wyobrazacie sobie jak by tutaj wygladalo zycie z szescioma takimi wariatkowami? 8|
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Baldr" (20.04.2009, 20:57)