Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 13.04.2009, 22:14

Gdzie szukać amuletów i pierścieni?

Mam dużo zwojów do amuletów i pierścieni oraz sporo run. Chodziłem na różne lokacje specjalne i jedyny drop to zwoje, runy albo troche złomu, ale żadnych amuletów... Gdzie ich szukać? W jakichś szczegolnych LS-ach?!?! Dzięki za podpowiedzi, pozdro!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 13.04.2009, 22:16

http://alkuzad.t35.com/53/1/%8cwi%eaty%20Wacek.10Hal.55.html Np. tu:)

A tak poważnie to największa teoretycznie szansa jest w lokacjach o najwyższym numerze.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Monday, 13.04.2009, 22:19

amulety i pierścienie

Thx :)

4

Tuesday, 14.04.2009, 07:39

http://alkuzad.t35.com/53/1/%8cwi%eaty%20Wacek.10Hal.55.html Np. tu:)

A tak poważnie to największa teoretycznie szansa jest w lokacjach o najwyższym numerze.


z tego co wiem to nie dokonca ;P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 14.04.2009, 08:33

Wiem, na T-rexie 5 poziom nie ma szans... ale jak na razie to się mniej więcej zgadza.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Tuesday, 14.04.2009, 16:00

yyy? Jak to nie ma ? :P To są lokacje, które nie mają szans ?

P.s. Lokacja bosowa zwiększa szansę / lub jest wymagana ?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 14.04.2009, 16:02

sytem gry- drop - szczęscie
Tutaj masz bardzo fajną dyskusję na ten temat...;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Tuesday, 14.04.2009, 16:22

Wypowiedź Thorgi:

"Na niektórych lokacjach jest duży drop ilościowy (np. T-rex), ale nic naprawdę rzadkiego tam nigdy nie dropnie.
Pisałam to już nieraz na forum, ale niektórzy nadal będą klepać T-Rexa (bo można go zrobić bohaterem solo) i do końca świata dziwić się (a co lepsza jeszcze wypisywać żale na forum) że biżuteria im nie leci."

9

Thursday, 16.04.2009, 11:19

Nie do konca moge sie z tym zgodzic. Wierzac w te slowa mlucilem drugiego Attyle raz za razem. Badz co badz 4-epokowy boss mniej wiecej w srodku stawki (patrzac na poziom lokacji). Nie rzucal nic lub prawie nic, wiec wierzac, ze jesli nie ilosc to moze jakosc ubilem go jakies 500 razy (zatem proba dosc spora) i nie dostalem od niego ani jednego kolonialnego zwoju ani runy (najlepszy do GIP, sztuk 1) i 2 czwartoepokowe przedmioty, zreszta zupelnie bezwartosciowe, bo bez dziur. Przerzucilem sie na Molocha, oberwal gdzies okolo 100-150 razy i juz teraz dal mi HAALa, WYNe, ISa i PERa, i przyprawil 3 zwojami. Zatem roznica w dropie ogromna. Dodam jeszcze, ze w akcie desperacji opbilem kilkadziesiat razy tygrysice i tez poczestowala mnie dwoma zwojami, choc teoretycznie jest znacznie slabsza. Zatem nie nalezy patrzec tylko na poziom, bo sa po prostu lokacje bardziej i mniej dropodajne. Zauwazylem tez (choc nie wiem czy to regula czy zbieg okolicznosci) ze im mniej expa tym ciekawszy drop. Chodzi naturalnie o potencjal a nie o konkretna walke.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

10

Thursday, 16.04.2009, 11:23

Cytat

Wierzac w te slowa mlucilem drugiego Attyle raz za razem. Badz co badz 4-epokowy boss mniej wiecej w srodku stawki


Skąd mniemasz, że to 4 epokowy boss?
Widzisz go na liście bossów do zaliczenia, żeby skończyć 4 epokę? ;)
Taki drobny szczegół. Ale co tam.
Nie ma to jak przez pół roku doić krowę, bo się nie zauważy, że to jest byk a nie krowa i mieć pretensje, że nie daje mleka :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Thursday, 16.04.2009, 11:28

Bo widze na lokacji "min. epoka: 4" ;)
Poza tym bilem go nie tylko ze wzgledo na potencjalny drop, ale to jest jedyna lokacja poza Reksiem, ktora daje w miare przezwoitego expa...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

12

Thursday, 16.04.2009, 11:29

Na lokacji tak, ale na bossie nie :)
lokacja = przedmioty
boss = runy i zwoje
więc itemy 4 epokowe polecą, zwoje i runy 4-epokowe - nie
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Thursday, 16.04.2009, 11:31

Przedmioty tez nie lecialy :P
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Thursday, 16.04.2009, 11:58

Cytat

i 2 czwartoepokowe przedmioty, zreszta zupelnie bezwartosciowe, bo bez dziur.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

15

Thursday, 16.04.2009, 12:06

No wlasnie... 2 bezwartosciowe itemki na 500 walk? Troche malo... ?( To juz nawet Reksio dal lepsze...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

16

Thursday, 16.04.2009, 13:12

hehe

Mi w mieście potępionych ( 1 poziom) wypadł sygnet: +1 atak -15 czas marszu boha :D
Gram pod innym nickiem

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 17.04.2009, 15:25

Drugi czy trzeci najlepszy drop jest na wilkach 4 (w staro), chociaż pewnie najlepsze herosy mogą tam expić solo i wystarczy 7 hoplitów. Nie wypadają stamtąd itemy z prefixami, ale dużo zwykłych dziurawych. Myślę że tak jest dobrze, bo z kolei expa jest bardzo mało i siedzieć się nie opłaca. Z kolei z t-rexa lvl 4 wyniesiemy mniej kasy, ale 3-4x więcej expa. Za to jeśli nam się poszczęści, to wyciągniemy mnóstwo kasy.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

18

Tuesday, 21.04.2009, 12:28

Mi polecial wisior z jedna dziura na gilgameshu w 1 epoce =P
Niestety nie wrzyce raportu bo to bylo dawno temu i juz usunalem.

Jak narazie jest to jedyna bizuteria jaka mam =]

19

Tuesday, 21.04.2009, 13:42

Mi jedyna biżu(wisior) wypadła u seteha po kilku wyprawach. niestety bez dziury :( Byłem wtedy w drugiej epoce. W ogóle u seteha był najlepszy drop w całej drugiej epoce i to nie ze względu na tą jedną biżuterie, wypadało tam sporo prefiksowych przedmiotów.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

20

Tuesday, 21.04.2009, 16:41

to mam pewne spostrzeżenie i pytanie

czy ktoś wydropił bizu gdzieś indziej niż w najlepszej lokacji w danej epoce?

bo wszyscy podają :
Gilgamesh, Seteh, Królowa Tygrysów
Ktoś podał też Miasto Potępionych 1 a to też przecież najlepsza lokacja w 4 epoce
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

Podobne wątki