Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 04.06.2008, 19:27

Kasowanie konta & handel

Wprowadzone zostało kasowanie konta, bardzo dobrze ;) tylko nie działa zupełnie dobrze :P

Po wprowadzeniu hasła i potwierdzeniu chęci skasowania konta zostaję przeniesiony do strony logowania. Sprawdziłem jednak login i hasło do usuniętego konta. O dziwo udało mi się zalogować, ale przeniosło mnie do tworzenia bohatera i wioski ;) czyli czarny ekran, gdzie trzeba podać imię bohatera, rasę i nazwę wioski ;)

Pozdrawiam,
T

EDIT:
Znalazłem jeszcze jeden błąd (?), tym razem w handlu. Po zmianach w wyszukiwaniu w liście ofert mam pustki, tzn. nie wyświetla żadnych ofert :S

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (05.06.2008, 08:18)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 04.06.2008, 19:37

Ad 1) Kasowanie kasuje tylko wioski i bohaterów a nie całe konto, więc wszystko jest tu dobrze.

Ad 2) Też mnie to dziwi, ale być może przy zmianie wyszukiwarki handel został wyczyszczony a nikt jeszcze nic nie wrzucił na sprzedaż?
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 04.06.2008, 19:40

Przecież na tym polega usunięcie konta. A czego się spodziewałeś? ;)

Co do handlu, to po prostu nie ma żadnych ofert, które byłby w tym momencie widoczne.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Wednesday, 04.06.2008, 19:40

1) Przycisk nosi nazwę "USUń KONTO", więc jak sama nazwa wskazuje... :P
@UP: spodziewałem się, że po skasowaniu konta konta w ogóle nie będzie, czyli jeżeli chcę jednak grać pod loginem "xxx"to muszę się zarejestrować ;) IMHO zwalnia się przez to niepotrzebne wpisy w bazie danych i ktoś inny może skorzystać w przyszłości z "usuniętych" loginów ;)

2) Ja mam wystawiony krzemień, więc powinna być co najmniej jedna oferta ;)
EDIT:

Cytat

Oferty sprzedaży są anonimowe i pojawiają się dopiero po czasie (losowo od 3 do 6 godzin od chwili wystawienia).
Ok, już przeczytałem ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tanggrev" (04.06.2008, 19:45)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 04.06.2008, 19:41

1) A jaki wg ciebie powinna nosić?
2) Przeczytaj tutorial o handlu :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 04.06.2008, 19:41

Pamiętaj, że oferty nie pojawiają się natychmiast. Czas od dania oferty do jej pojawienia się w handlu to bodajże od 1 do 3 godzin.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 04.06.2008, 19:46

@UP: spodziewałem się, że po skasowaniu konta konta w ogóle nie będzie, czyli jeżeli chcę jednak grać pod loginem "xxx"to muszę się zarejestrować ;) IMHO zwalnia się przez to niepotrzebne wpisy w bazie danych i ktoś inny może skorzystać w przyszłości z "usuniętych" loginów ;)


W ten sposób usuwa się konta premium, a my tego nie robimy.
O miejsce w bazie się nie martw, to nasza działka ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Wednesday, 04.06.2008, 19:48

Jako dobry Alfa tester chcę dbać także o bazę danych, żeby gra chodziła płynnie :P
Ok, koniec spamowania ;) dzięki za odpowiedź :)