Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 20.04.2009, 14:09

Gdyby ta gra działała tak jak powinna to walka powinna się zakończyć twoją wygraną. Kompletnie nie rozumiem obrażeń zadanych w szarży w 5 rundzie. Dla mnie jest to bug. Powinieneś tam zadać ok. 330 obrażeń, bo nie wiem jak są zaokrąglane połówki. :thumbdown:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Monday, 20.04.2009, 14:15

Hmmm... wygląda tak jakby szarża nie działała z AA. Bo w tej rundzie tylko boss został więc to musiał być atak AA.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

23

Monday, 20.04.2009, 14:26

tak jest to problem zle sie liczy widac to tez na innym raporcie.

zglosilem to juz konradowi.

24

Monday, 20.04.2009, 14:31

Hmmm... wygląda tak jakby szarża nie działała z AA. Bo w tej rundzie tylko boss został więc to musiał być atak AA.
Zobacz jeszcze raz. Boss nie jest latający.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 20.04.2009, 14:39

Masz rację, nie jest:) Zasugerowałem się ilością obrażeń... co nie zmienia faktu, że coś jest nie tak;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Monday, 20.04.2009, 17:05

oO Niezłe... Są jakieś wyższe poziomy tej lokacji, bez jednostek z AA?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

28

Monday, 20.04.2009, 18:26

Ciekawe ile taki helikopter kosztuje, szkoda, że ma 0 pojemności bo jednostka niezwykle ciekawa. Mechaniczny troll w towarzystwie białego niedźwiedzia fajnie.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

29

Monday, 20.04.2009, 19:34

Co do szarży to było to poruszane przez thorge przy zwojach

Szarża nie działa na bossów i innych bohaterów... To to było a propo czaru pogromca ... A jeśli w ogóle skill człowieka szarża ma nie działać to trochę mocne osłabienie człowieka...

P.s. Ładnie wyglądają te jednostki nie powiem i całkiem niezły drop leci

30

Monday, 20.04.2009, 19:54

no byloby to troche przegieci jakby szarza nie dzialala na bossow.

31

Monday, 20.04.2009, 20:50

Co wy chrzanicie? Jak może nie działać na bossów jak człowiek mógł pojechać molocha w 4 erze tylko dzięki szarzy. Jest coś źle zrobione i trzeba to poprawić.

32

Monday, 20.04.2009, 21:03

Ke? Ja w 4 erze jade z molochem rowno. Srednio 9 na 10 wypraw czyszcze do konca niezaleznie od tego, czy wejdzie szarza czy nie. Coc tez sadze, ze szarza to szarza, na kogo wypadnie na tego bec...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 20.04.2009, 22:08

Urbi co Ty pleciesz... przecież tam byłą mowa o "ręce śmierci", a nie szarży.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

34

Monday, 20.04.2009, 22:49

Aliar widziałeś raport ? A to nie było przypadkiem o pogromcy ?
Szarża nie zadziałała to fakt, może są moby wybrane może to jest bug nie wiem napiszę o tym w bugach (krowie się odezwał, ale sam jestem ciekaw jak to z tym jest bo mój główny to człowiek) i poczekamy na wyjaśnienia

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Tuesday, 21.04.2009, 07:18

Co do szarży to było to poruszane przez thorge przy zwojach

Szarża nie działa na bossów i innych bohaterów... To to było a propo czaru pogromca ... trochę mocne osłabienie człowieka...
Chodzi mi o to. Gdzie Ty to wyczytałeś, bo ja nic takiego nie widziałem...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

36

Friday, 24.04.2009, 11:03

przypadkowo z rozpedu zamaist na ogrod wiecznosci 5 dalem ogrod wiecznosci 3 (ach ten t-rex 3 :) )
i tak sie skonczylo:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=de448939c2

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Friday, 24.04.2009, 11:32

Czyli dla 10 Fenrir nie będzie żadną przeszkodą... Ładny drop będziesz zbierać.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Saturday, 12.09.2009, 20:09

dobry sprzęt - czytaj: 10 abramsów/10 F-16/10 gromowców/10 apache?

39

Saturday, 12.09.2009, 20:23

dobry sprzęt - czytaj: 10 abramsów/10 F-16/10 gromowców/10 apache?


mówię o stolicy

10 abramsow - nie da sie
10 f-16 - nie da się
10 apache - na 22 poziomie kopalń
10 gromowców - tylko z aniołem

40

Saturday, 12.09.2009, 20:25

D@nio, jakbys nie zauwazyl, tam polecialo 10 Apaczy ;)
Lepszy sprzet? Nie da rady. Bedziesz potrzebowal hero lvl 40+ (minimum) + 10 abramsow i mase szczescia, zeby zaliczyc szefa i wrocic w jednym kawalku. To bedzie taki odpowiednik Fernira, ktory trzyma ludzi w e4 ;) Dla tych co nie widzieli ciekawostka: apacze w szarzt nawet nie zblizyly sie do przelamania obrony bossa, ktory przy inicjatywie 654 mial 766 ph.
Moze tam bedzie drop? Moze, ale tak samo mowilem o Fernirze, ktory okazal sie byc starym skapcem i po okolo 100 podejsciach dalem mu spokoj.
Samowi tez niedlugo dam. Dobije do setki notowanych udanych wypraw a pozniej ide itemow szukac, bo na zwoje i runy nie mam co liczyc. Czekac 10 lat nie zamierzam. Moze za miesiac troche powalcze z Kacem, moze on bedzie hojniejszy? Moze bede mogla zlozyc 4-epokowe slowo JUZ za 5 lat? :D
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Baldr" (12.09.2009, 20:37)