You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 17th 2009, 11:11am

Lokacje specjalne vol. 5 - Współczesność

zalozylem nowy temat i pokaze wam 1 jednostke:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5988005b5d

to juz jest z paroma techami ten p-lot.

juz mi hero nie padnie na molochu hehe ;)

2

Friday, April 17th 2009, 11:41am

Bez tech też jest dobry no i ilość AA nie mówiąc już że ma ini jak mój główny boh :) , dzięki za okazanie jednostki :P .

czarny syn

Intermediate

• Send private message

3

Friday, April 17th 2009, 11:43am

wow jestem pod wrażeniem ;) całkiem niezła ini; dodatkowo wysokie hp i mały movment, do tego - jak zauważyłem całkiem niezły transport - pytanie czy jest to podstawowa jednostka czy jakaś zaawansowana?
Aż chce się przechodzić - szkoda że ledwo co przeszedłem do 4 ;) jeszcze minimum 4 miechy w kolonizacji jak nie dłużej zanim porządnie się rozwinę i pomyślę o przejściu do V ery. Ale nie ma co - gratki :thumbsup: no i wreszcie jakaś jednostka z niezłym AA.

This post has been edited 1 times, last edit by "czarny syn" (Apr 17th 2009, 12:13pm)

4

Friday, April 17th 2009, 1:24pm

jest to jednostka taka srednio zaawansowana. nie masowa ale troche jej idzie zrobic bo upkeep nie jest az taki zly (tych najdrozszych 2 surowcow).

5

Friday, April 17th 2009, 1:58pm

Czyli do PVP będzie za mało? A da się takie działka wspomóc jakimiś tańszymi jednostkami czy po postawieniu ich brakuje surowców na inne jednostki?

Aliar

Intermediate

• Send private message

6

Friday, April 17th 2009, 2:40pm

Skoro Krowa zrobił takich 10, na 3 poziomie stolicy, to raczej droga ona nie jest...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Friday, April 17th 2009, 4:19pm

Całkiem fajna jednostka, a jaka nazwa. Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

8

Friday, April 17th 2009, 4:47pm

RE: Lokacje specjalne vol. 5 - Współczesność

juz mi hero nie padnie na molochu hehe ;)

Mi nie pada znacznie slabszy w kolonii. Pytanie tylko po kiego Moloch, skoro wreszcie mozesz sie odegrac na Fenku? ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

9

Friday, April 17th 2009, 6:35pm

na fenriego musze miec 10 mocnych jednostek z techami a to niestey narazie nie osiagalne.
a na molocha to chyba malo chodziles ;)

ja milem takie pechy ze zanim go zdarzylem ubic to np: w 1 i 2 rundzie dostalem od the best wersji (270 AA) 2 hity.
fakt faktrem mialem wtedy duzo slabszy dff i bylem nastawiony na inicjatywe zeby uwalic kucharzy.

10

Friday, April 17th 2009, 10:04pm

Całkiem fajna jednostka, a jaka nazwa. Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
Marzyciel :).

11

Friday, April 17th 2009, 10:22pm

Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
yyyyy... o co chodzi?

A jak z różnorodnością jednostek, bo w EP3 jest 11, w 4 mamy już 12, a jak w 5? Jest więcej?

Aliar

Intermediate

• Send private message

12

Friday, April 17th 2009, 10:36pm

Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
yyyyy... o co chodzi?
Ciężko się domyśleć, że zamiast drugiego się ma być źle?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

13

Saturday, April 18th 2009, 6:17am

a na molocha to chyba malo chodziles ;)

Tak mniej wiecej... 200 razy? ?( Tylko ze ja tam chodze skladem 8 husarow + lanserzy, wiec szefo dluzej jak 2 rundy nie ustoi ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Saturday, April 18th 2009, 10:09am

tylko to Krowa wie ile jednostek jest :P fote drugiej macie przy logowaniu do gry obok Rycerza :D

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

15

Saturday, April 18th 2009, 10:35am

Szpiegnij Krewę to też będziesz wiedział;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

16

Saturday, April 18th 2009, 10:49am

czas podróży w jedną stronę 7 godz. 25 min. 55 sek. :P xD
Może lepiej Krówka ukróci nam cierpień i wystawi te fotki :D

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

17

Saturday, April 18th 2009, 11:14am

tylko to Krowa wie ile jednostek jest :P fote drugiej macie przy logowaniu do gry obok Rycerza :D
Napisałem w swoim poście w systemie gry ile jest wszystkich jednostek do dyspozycji w 5 erze - wliczając w to osadnika i medyka.

18

Monday, April 20th 2009, 1:15pm

19

Monday, April 20th 2009, 1:17pm

a tak swoją drogą to niezła atmosfera gry .. bohater z 10 jednostkami dział przeciwlotniczych, powiedzmy że ustawił się na wzgórzu . I na niego pędzą 4 żarłoczne matrony i 18 zakrwawionych kucharzy .. :)

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

20

Monday, April 20th 2009, 2:04pm

Ten atak przeciwlotniczy jest dobijający... jak nic trzeba Defa podładować.

A fart faktycznie niezły:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)