Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Przejscie do epoki

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

noacc

Nierejestrowany

1

Wednesday, 04.06.2008, 19:46

Przejscie do epoki

Czy przejscie do nastepnej epoki nastepuje automatycznie po zaliczeniu wszystkich zadan? Czy pojawia sie dopiero przycisk pozwalajacy awansowac? Czy mozna opracowac technowolie awans i dopiero potem zabic moby potrzebne do przejscia?

2

Wednesday, 04.06.2008, 19:58

2 opcja - po opracowaniu technologi pojawia ci sie dodatkowy panel u samej góry w zakładce z techem, po kliknięciu którego (i spełnieniu pozostałych warunków) przenosisz sie do następnej epoki.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Thursday, 05.06.2008, 21:34

Trzeba opracować wszystkie technologie, czy wystarczy tą jedną z awansem? W toturialu jest napisane "Opracowując odpowiednią technologię można osiągnąć awans do wyższej epoki." wynikało by z tego, że chodzi o tą jedną... A w grze mamy "Pokonani wodzowie i opracowane technologie potrzebne do awansu do kolejnej epoki"

4

Thursday, 05.06.2008, 21:42

Musisz miec wszystkie technologie i pokonac 2 bosow.
Technologia awansu to tylko "ostateczne zezwolenie". ;)

5

Thursday, 05.06.2008, 21:51

Heh.. A ja od niej właśnie zacząłem... :huh: Tych bossów to na lokacjach można znaleźć?

6

Thursday, 05.06.2008, 21:54

Tak. Jednego w Jaskini, drugiego w Portalu Mocy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 05.06.2008, 22:06

Czyli trzeba mieć wszystkie technologie opracowane ??? dobrze zrozumiałem.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

8

Thursday, 05.06.2008, 22:41

Tak :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Brzycho

Nierejestrowany

9

Saturday, 28.06.2008, 09:52

Napiszę tutaj bo temat odpowiedni.

Mam wszystko przygotowanie go awansu, klikam " [ Kliknij tutaj, by awansować do następnej epoki ]" i wylogowuje mnie z gry. Dodam że wcześniej musiałem poczekać na powrót armii, oraz anulować wszystkie budowy.

Brzycho

Nierejestrowany

10

Saturday, 28.06.2008, 13:42

Już wiem co prawdopodobnie było tego przyczyną. Wyburzałem budynek, gdy próbowałem później (po zakończonym burzeniu) wszystko przebiegło bezproblemowo.