Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Punkty handlu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 21.04.2009, 12:26

Punkty handlu

Witam. Mam problem. Zniknęło mi 30 punktów handlu (z 36 zrobiło sie 6) a niczego nie kupowałem. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? Pozdrawiam

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 21.04.2009, 12:48

Który serwer? Jakie ID/login?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Tuesday, 21.04.2009, 12:54

Mezopotamia. Login: crywerewolf ID: 12781

4

Tuesday, 21.04.2009, 13:20

Czy można cofnąć wpłacone ph na aukcje?
Dostając informację o zakończonej aukcji, widząc, że dostałeś dużo za dużo za przedmiot, powinieneś ją zgłosić.
Zgłosił to kupujący, inaczej dostalibyście obaj bana na 4-7 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Tuesday, 21.04.2009, 13:38

Ok. Dziekuję za wyjaśnienie. Pozdrawiam

6

Tuesday, 21.04.2009, 14:03

to znaczy że nie można opchać czegoś drożej jak się poszczęści albo będzie walka o jakiś przedmiot?? Odrazu ban ;/


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

7

Tuesday, 21.04.2009, 14:09

Jak będzie walka to można.
Normalna walka, a nie podbijasz sobie drugim kontem, albo podbijaja ci koledzy z klanu albo kumple / osoby grajace na tym samym IP (to wszystko jest sprawdzane).
Ale jak ktoś bez licytacji daje 30 ph za przedmiot wart 1 ph, to chyba coś tutaj nie gra?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Tuesday, 21.04.2009, 14:15

Mi nikt nie podbijał licytacji... nawet mi to do głowy nie przyszło... W takim razie... skoro stracilem 30 punktów handlu, gdzie jest przedmiot który wystawiałem? Ja go nie odzyskałem... A może ma go ten, który wygrał licytację? Czyli mozna licytować wysoko a potem zgłaszać nadużycie, odzyskać ph i jednocześnie zdobyć przedmiot???

9

Tuesday, 21.04.2009, 14:23

Widząc, że dostałeś grubo więcej niż powinieneś, za przedmiot, powinieneś to zgłosić (taka informacja i link znajduje się we wiadomości o zakończonej aukcji).

Przedmiot odzyskałeś.
Była to zwykła lanca bez slotów.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

10

Tuesday, 21.04.2009, 14:33

No problem w tym, że nie mam tego przedmiotu.

11

Tuesday, 21.04.2009, 15:03

Cytat

Widząc, że dostałeś grubo więcej niż powinieneś, za przedmiot, powinieneś to zgłosić (taka informacja i link znajduje się we wiadomości o zakończonej aukcji).

Poproszę o tabelę z informacjami ile to jest "za dużo", dla konkretnych grup przedmiotów.
Przeglądanie aukcji to jest zadanie uciążliwe i czasochłonne, sprzęty ze slotami i z dodatkowymi właściwościami nie sa jakoś specjalnie oznaczane, poprosze więc o jasną i prostą ściągawkę.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 21.04.2009, 15:06

Nikt nie każe Ci przeszukiwać wszystkich aukcji;) A jeżeli masz problem z wyceną danego przedmiotu spytaj tutaj:
http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…oard&boardID=12
a ktoś na pewno Ci pomoże:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

13

Tuesday, 21.04.2009, 15:07

Zdrowy rozsądek.
Wystawiając zwłaszcza często występujący, pospolity przedmiot masz pewne oczekiwania co do ceny.
Wybierasz przedmiot ze zbrojowni i myślisz - "o, ten wystawie, może x-xx punkcików handlu wpadnie".
Jeśli dostając wiadomość z informacją o zakończonej aukcji myślisz - "ale fajnie, dostałem dużo więcej, niż myślałem" albo "o w mordę, nie spodziewałem się, że aż tyle za to dostanę" to oznacza ni mniej ni więcej, że właśnie powinieneś to zgłosić.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Tuesday, 21.04.2009, 15:10

A co z moją lancą? W dalszym ciągu jej nie mam...

15

Tuesday, 21.04.2009, 15:19

sprawdz dokladnie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Tuesday, 21.04.2009, 15:24

Ok, już jest. Thx

17

Tuesday, 21.04.2009, 15:24

Bawiłem się kiedys przed końcem licytacji, 5, 6, 7. Zadzwonił mi telefon i przeglałem. Teraz powiedzmy widzę ten sam przedmiot na aukcji i zaporowo dałem cenę jako kupujący 15. Czyli automatycznie podlegam pod bana bo postanowiłem mieć ten przedmiot za wszelką cenę? A co jeżeli okaże się że sprzedający był z mojego klanu, czy to oznacza że jestem winny niezależnie od mojej oferty?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "nowy" (21.04.2009, 15:33)


18

Tuesday, 21.04.2009, 21:39

Odpowiem Ci tak - szansa, że akurat przepłacisz w takim przypadku za danym przedmiot tak, że Operator zobaczy w tym push, jest minimalna. Ten sam problem przewija się przez BloodWars (jego system aukcji jest podstawą naszego), i Opowie sobie radzą - w naprawdę sporadycznych przypadkach w takich kwestiach się mylą :)

30 ph a 1 ph to różnica znaczna, wręcz jednoznaczna. 10 a 15ph już taką nie jest :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 21.04.2009, 22:18

Zauważ, że najczęściej kwestia dotyczy przedmiotów tzw. "złomu" czyli przedmiotów bardzo często występujących (maczuga itp.), których cena nie przekracza 1-3 ph. Przedmioty rzadsze, których cena waha się ze względu na ilość i popyt to inna sprawa. Jak np. dzień wcześniej było 10 chętnych i cena była podbijana kilkakrotnie do powiedzmy 20 ph, to nic w tym dziwnego nie widzę, jeżeli ktoś zacznie kolejną licytację od np. 20-30ph ustawiając cenę zaporową i zniechęcając część chętnych. Wsytawiając przedmiot na aukcje ludzie spodziewają się zysku w konkretnym przedziale, znaczne przekroczenie tego przedziału na korzyść sprzedawcy to czysty push.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 22.04.2009, 17:46

Ceny przedmiotów a Push... Kontynuacja dyskusji;)

//Zamykam bo problem rozwiązany.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Podobne wątki