You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 22nd 2009, 8:57am

WIELKI SMOK, CZARNY RAFAŁ, Pan_Michał

ID 29377
Login bestsmok
Postać WIELKI SMOK

ID 29132
Login rafalciu
Postać CZARNY RAFAŁ

ID 29685
Login Jorland
Postać Pan_Michał

Multikonta, ban stały,
możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Thursday, April 23rd 2009, 12:14am

Co trzeba zrobić po 30 dniach aby odblokować jedno konto. Czy drugiego konta nie można odblikować już nigdy?

3

Thursday, April 23rd 2009, 8:15am

Po 30 dniach przypomnieć mi o tym, wpisując w tym wątku.
Możliwe jest odblokowanie tylko 1 konta.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Thursday, April 23rd 2009, 9:24am

Wiem że za grę na wielu kontach grozi wieczny ban, wiele o tym czytałem. Jednak czy nie mógłbym wpłacić dobrowolnie jakiejś karnej kwoty aby drugie konto też zostało odblokowane, jesteśmy w stanie wojny z klanem MYRMIDONS i bez drugiego konta nie mamy szans w walce.

VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

5

Thursday, April 23rd 2009, 12:18pm

Po 30 dniach już pewnie nie będziecie ;), bo po takim czasie będziesz mógł odblokować jedno konto.

Ehh koleś poczytaj sam sobie co piszesz. Chcesz dać praktycznie łapówkę abyś mógł dalej oszukiwać a jako powód podajesz, że chcesz sprać graczy którzy grali bez takich wspomagaczy 8| , bo jesteście słabsi. Taka gra są słabsi i silniejsi.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Friday, April 24th 2009, 10:10pm

2. Konta.
a) multikonta - ban na stałe/kasacja kont, wyjątek: wejście na konto wyłącznie w celu włączenia urlopu po wcześniejszym powiadomieniu operatora serwera,



a jak ma sie do tej reguly ponizszy cytat z powyzszego tematu

ten wyjatek

Multikonta, ban stały,
możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach

7

Monday, April 27th 2009, 3:12pm

Doczytaj do końca - w uzasadnionych przypadkach operator ma możliwość skrócenia / wydużenia kary.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Monday, May 18th 2009, 2:31pm

Odblokowanie konta

Dnia 22 maja mija okres zablokowania kont. Zgodnie z regulaminem proszę o odblokowanie konta bestsmok użytkownika WIELKI SMOK. Bardzo proszę podać którego dnia i o której konto zostanie odblokowane.

9

Monday, May 18th 2009, 2:36pm

22 maja ok 8 rano.
Możesz tego dnia albo wieczorem poprzedniego napisać w tym temacie aby go odświeżyć, żebym na 100% nie zapomniała.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

10

Monday, May 18th 2009, 10:09pm

urlop

Gdy już zostanę odblokowany czy inny gracz może zalogować się na moje konto i wysłać mnie na urlop. Nie będzie mnie w tym czasie.

11

Tuesday, May 19th 2009, 8:10am

tak. Ewentualnie mogę odbanować później, jak chcesz.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

12

Tuesday, May 19th 2009, 8:56am

ban czasowy

Bardzo proszę o odbanowanie 25 maja po południu.

13

Wednesday, May 20th 2009, 2:29pm

Zablokowany: TAK (do 2009-05-25 14:28:59)
konto zostanie automatycznie odblokowane o tej godzinie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny