Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 22.04.2009, 12:50

SKUP RUNA FEH

Kupię pojedyńcze runy FEH, cena do uzgodnienia.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "nowy" (28.04.2009, 13:11)


2

Wednesday, 22.04.2009, 12:53

juz wystawiam beda na ukcji kolo 18

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 22.04.2009, 13:10

Wszystko w porządku? oO Wystawiłem jedną na 18h...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Wednesday, 22.04.2009, 13:11

ja tez wystawiłem jedną

5

Wednesday, 22.04.2009, 14:01

W związku z zepsuciem rynku, jestem zmuszony podwyższyć ofertę.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

6

Wednesday, 22.04.2009, 14:09

wystawiam

7

Wednesday, 22.04.2009, 14:12

wystawiam


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

8

Wednesday, 22.04.2009, 16:29

Prowokacja zapewne do ostatniej dyskusji na temat Pushu :> Punkty handlu
Feh *20 Kupisz za 5 PH :>
Bana dla pana na 900 Lat za utrudnianie pracy Administracji :D [joke]

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DABUS" (22.04.2009, 16:38)


9

Wednesday, 22.04.2009, 16:40

pewnie masz racje zobaczymy czy kupi te runy
ja osobiście wystawiłem jeden

10

Thursday, 23.04.2009, 05:56

Wybrałem runy Danio i Leszcza, bo były ładniejsze od innych.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

11

Tuesday, 28.04.2009, 13:12

skup zaczynam dopiero od czwartku, 30 kwietnia, prosze o oferty z ceną.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

12

Tuesday, 28.04.2009, 16:08

zas bany zalatwiasz ??


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 05.05.2009, 18:12

NIE SŁUCHAJCIE GO! ON CHCE DOSTAĆ BANA ZA PUSHING! POJEDYNCZY FEH NIE JEST WART 1 PH! OCZYWIŚCIE JEŚLI KTOŚ CHCE BANA TO DAWAJCIE MU!
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 06.05.2009, 15:09

Brawo Panie Habogan,

za 1ph możesz kupić wszystko. Jest to cena minimalna, którą możesz zapłacić. Za taką transakcję nikt nie dostanie bana. Prawda Pani Agato?

15

Wednesday, 06.05.2009, 15:20

za 1 FEH bana nie będzie.
za skupowanie większych ilości po 1 PH = 1FEH, gdy na aukcji obok możesz kupić w paczce 10 sztuk za 1-2 PH - raczej tak ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Thursday, 07.05.2009, 20:56

POJEDYŃCZE RUNY tylko skupuję, proszę mi dac bana dożywotniego od razu, tylko i wyłacznie pojedyńcze, Paczki mnie jakos nie interesują. Takie pytanie dodatkowe, czy moge kupić za ,25 PH? jak by się tak dało to ja bardzo chętnie.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 07.05.2009, 23:26

Pani Agato,

żeby było wszystko jasne dla innych kupujących...
Opłacalność zakupu FEH-ów za 1 PH zaczyna się od 5 FEH=1PH. Poniżej tej granicy, 1 PH jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Przelicznik wynika z ilości surowców jakie się dostanie za 1 sztukę FEH-a. Tak więc jeśli gracz "nowy" kupi pojedynczego FEH-a za 1 PH to tez mu się należy ban. Zgodnie z zasadami, które sama ustaliłaś, przy dawaniu banów, czyż nie?
A teraz przelicz sobie tego cholernego FEH-a za jednoslotowy przedmiot prosty (wymagany 6 poziom umiejętności). Czy widzisz ile to FEH-ów?! A też kupisz taki przedmiot za 1 PH. Ja w ciągu ostatnich dni kupiłem dziesiątki takich przedmiotów!
To jak będzie? Ban dla mnie, czy dla "nowego"? A może od razu dla obu Nas?

18

Friday, 08.05.2009, 08:39

jeśli nowy gracz kupi 1 FEH, bo nie zna wartości, to luz. nikt nie będzie go za to ścigał i karał ludzi, którzy grają 2 tygodnie, za kupno 1 FEHa.

jeśli gracz w 2 i wyżej epoce skupuje masowo FEHy po 1 PH sztuka, (czyli notorycznie przepłaca 5-krotnie) to dostanie bana, bo jest to świadome i notoryczne przepłacanie za przedmioty.
sprzedający dostaną bana w zależności od ilości tych FEHów, które sprzedali.

nie wiem co tutaj jest niezrozumiałego?
bany nie są z automatu (jak postulowali niektórzy, że np. przepłata powyżej 30% to ban a niżej to nie), zawsze rozpatrywane są w kontekście sytuacji - brane jest zawsze pod uwagę również doświadczenie graczy, okoliczności, rodzaj przedmiotu, skala pushingu, to czy jest to wymiana na 1 IP czy nie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 08.05.2009, 09:36

Pani Agato,

czyli wobec takiego Pani stanowiska zabronione jest kupowanie pojedynczych FEH-ów za 1 PH. Ułamków PH nie ma.
To może, żeby nie kusić losu (i banów) zablokować systemowo możliwość sprzedaży towarów o wartości nominalnej mniejszej niż 1 PH?

20

Friday, 08.05.2009, 12:00

Prop co do tej walki i ogólnych zasad handlu to jednak administracja ma trochę racji. Jeśli by pozwoliła na samowolkę to w krótkim czasie zaczeły by powstawać rożne "kwiatki". Na początku servera ktoś by przeszedł do 4 ery (byłby jedną z pierwszych osób o ile nie pierwszą) i wtedy by wystawił na aukcję hełm z dwoma slotami o ułożeniu run wcześniej ustalonym (np THOR - UR). Ludzie z jego klanu kupują od niego ten hełm za 100 PH (albo i więcej). W klanie jest dajmy na to 15 osób więc osoba dostaje około 1 500 PH. Następnie zaczyna wielkie skupowanie. Za 1 500 PH mogła by przez około tydzień skupować wszystkie przedmioty z aukcji. W skutek czego bardzo szybko ma wielkie ilości surowców i dostaje takiego kopa na start o jakim można sobie pomarzyć. Powstają wielkie dysproporcje. Patrząc na unie, to czołówka trzyma się razem więc oni by dbali o to by ten sposób awansu w erach był podtrzymywany. Ludzie z czołówki stają się strasznie potężni i tak naprawdę nie mają z kim powoli się bić, więc im się zaczyna nudzić ta gra. Ludzie ze słabych klanów/bez klanów przestają widzieć sens bo nie mogą w żaden sposób nawiązać walki. Gra by była dla ludzie nolife i oni i tak po maksymalnie pół roku takiego grania by z niej zrezygnowali bo by im się najnormalniej znudziła.

Jak wam się nudzi i naprawdę chcecie zrobić coś sensownego to wymyślcie sposób na to by nie powstawały unnie po 5 klanów.