Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Sunday, 26.04.2009, 19:26

Skoro juz go popelniles- martw sie! Nikt ci nie pomoze, nawet na to nie licz. Stad wlasnie ten punkt na liscie. Sam musisz placic za swoje bledy.
jestem liderem klanu, to system gry wymusza na mnie rozwój głównego hero z stolicy, myślenie nie ma tu nic do rzeczy
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

62

Sunday, 26.04.2009, 19:41

Gra zaklada posiadanie CO NAJMNIEJ 2 silnych hero. Mogles stworzyc mniej liczny sklad i dogadac sie z innymi. Podpisac sojusze, pakty o nieagresji, pomocy militarnej, kolko wzajemnej adoracji, cokolwiek. A to, ze do wszelkich statystyk powinien byc brany nie tyle glowny heros co najlepszy, ew. suma poziomow wszystkich (bylyby one znacznie bardziej miarodajne) to zupelnie inna para kaloszy. To akurat postuluje juz od dawna.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

63

Sunday, 26.04.2009, 20:22

Idziecie w stronę przenoszenie stolicy z tego co czytałem. A ja bardziej bym poszedł w wzmocnie hero głównego, ale obecnie to już jest nierealne może jak będzie kiedyś zakładany inny serwer to nad tym pomyślą by np hero główny miał 50% wszystkich skili innych hero i 50% przyrostu tych skilli. Wtedy mała armia staja się bardzo silna.

Możliwe jeszcze ze eventy coś zmienią jeśli będzie je można robić hero tylko ze stolicy to wtedy oni zaczną nabierać większego sensu.

64

Sunday, 26.04.2009, 21:15

Gra jak gra wg mnie inna niż dotychczas każda inna. Gdybyśmy realizowali pomysły z wszystkich wcześniejszych gier np.jak proponuje na wstępie Comander z Ogame, to jaki sens byłby grać z TE. Możemy powielać pomysły z innych serwów, ale jaki miałoby to sens. Po tygodniu czy nawet paru dniach wrócilibyśmy do starych sparwdzonych gier i tyle. TE ma swój niepowtarzalny klimat i dlatego w niego gramy. Wprowadzanie zaś zmian z innych serwów mijałoby się z celem i założeniami całego sytemu TE.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Monday, 27.04.2009, 15:35

Taa i główny hero miałby 300 AA, 1000 atk itd. Może 10%? I dstaje 10% expa innych herów?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

66

Monday, 27.04.2009, 16:23

mam pomysł
jeśli nie można przenosić stolicy to może wprowadzić tech (powiedzmy od 3 epoki lub od 4) który zmniejsza koszt utrzymania jednostek w stolicy o 30%
byłby to jeden z droższych techów
stolica zostałaby tam gdzie jest, i w końcu mogłaby sie na coś przydać a inne armie pozostały by bez zmian

co wy na to??
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Monday, 27.04.2009, 19:45

Jestem za
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

68

Monday, 27.04.2009, 20:25

Ale ten tech nie byłby nie zbędny do awansu.

69

Monday, 27.04.2009, 20:53

Ale było już mówione, że nie będzie zmian w drzewku technologii
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

70

Monday, 27.04.2009, 20:57

Taa i główny hero miałby 300 AA, 1000 atk itd. Może 10%? I dstaje 10% expa innych herów?
Wczytaj się we wcześniejsze posty i pomyśl zanim coś napiszesz. Urbi mówiąc skille ma na myśli bonusy rasowe, a nie atak czy AA.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Monday, 27.04.2009, 20:59

Cytat

hero główny miał 50% wszystkich skili innych hero i 50% przyrostu tych skilli. Wtedy mała armia staja się bardzo silna.
Nie mam nic do Urbiego, ale gdzie tu widzisz bonusy rasowe?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Tuesday, 28.04.2009, 07:23

50% skilli innych hero....

A według mnie przydałoby się, by w klanie był wyświetlany najsilniejszy heros.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

73

Tuesday, 28.04.2009, 18:14

jeśli już chcecie jakoś wzmocnić znaczenie głównego hero, to dajmy mu dostęp do armii z innej wioski

przykład:
głowny bohater(sam, bez wsparcia) idzie ze stolicy do wioski B, gdzie jest już jakaś armia(powiedzmy 100 piechurów), wtedy, gdy bohater bedzie już w wiosce B, będzie można mu dołączyć tych 100 piechurów.
1. taką armią nie wolno chodzić na lokacje
2. z wioski B tylko jedna armia z bohaterem może być w ruchu(ten drugi bohater, poboczny, musiałby siedzieć grzecznie w wiosce)

z tym, że mogłoby to być nie fair wobec tych, którzy trenowali pobocznych hero, ale zawsze gra stałaby się ciekawsza, bo więcej byłoby kombinacji

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

74

Wednesday, 29.04.2009, 08:00

Niewysilajcie sie drodzy gracze, tworcy TE w zaden sposob niepoprawia grywalnosci jezeli chodzi o stolice i glownego boha, ich rada jest rozwijanie pobocznych hero, tak jest dla nich lepiej, bo niczego niemusza zmieniac...

Witki opadaja, od 4 miechow, gdy tworcy TE przejawili jakze chwalebna incjatywe w Kuzni Pomyslow, roztrzasane sa pomysly jak POPRAWIC gre ze stolicy (i nietylko) i jak narazie nic sie niezmienilo. Tych kilka zmian kosmetycznych i niezbednych przez kilka miesiecy pracy?? Wstyd troche prawda?

Chcialbym zmienic zdanie, na ktore zapracowaliscie przez te miesiace, ale nieulatwiacie mi tego moi mili... A mialo byc tak pieknie..ehhh
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

75

Wednesday, 29.04.2009, 08:14

Faktycznie dużo było mówione o problemie związanym z głównym hero, a właściwie stolicą. Było sporo pomysłów cześć bez sensu a część rozsądnych. Drodzy twórcy chyba naprawdę coś trzeba z tym zrobić. Generalnie w grze zaczyna się robić nudno. Osobiście poza atakami jakiegoś kolesia co wpada mi raz na jakiś czas i nie za bardzo mogę z nim powalczyć ze względu na krótki pobyt w nowej epoce, to nic się nie dzieje.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

76

Wednesday, 29.04.2009, 09:35

Jeżeli zwiększono by w stolicy wydobycie o 100% - każde pole z dodatkiem
to np. w 2 epoce mieli byśmy wydobycie

3 x Chatka drwala poziom 20 - 734
4 x Kowal poziom 20 - 734
2 x Kopalnia kamieni szlachetnych poziom 20 - 122
1 x Stajnia poziom 20 - 122

czy z tego wydobycia była by aż taka wielka armia??? Była by ciekawa, lecz do zabicia oczywiście pod warunkiem, że już ktoś by to wszystko rozbudował na 20 poziom

rozwiązanie takie dałoby szanse grania graczom, którzy są w słabszych sojuszach i tym, co nie grają 24h/ dobę np.
zabrałem gościowi 2 wiochy - jego max pechem jest to, że teraz jego stolica jest przy moim mieście - i jak myślicie, co on może sobie zrobić z tą stolicą nawet jak by miał bohatera na 30 poziomie to jak w dym walę do niego codziennie, bo te kilka Procków może sobie wsadzić głęboko w ......
Jedyną opcją jest kasacja konta lub pozostawienie go jako farmy dla innych - co jest stratą dla twórców gry gdyż to był potencjalny klient, który by płacił z Premium

a tak naprawdę rozwiązania takich sytuacji są dwa
1. Zwiększenie wydobycia - daje mu to wtedy możliwości kombinowania i w końcu rozwinięcia się i zostania w grze - kaska dla twórców gry
2. Przenoszenie stolicy - przeniósłby się w jakieś miejsce gdzie może by go nie lali - to rozwiązanie jest także dobre dla graczy, którzy zakładając konto trafili w miejsce gdzie nikt nie gra - ja tak miałem na 1 serwerze jak przeszedłem do 2i3 epoki pierwszy gość (potencjalna farma) była ode mnie oddalona o 2h - rozumiem, że są konie i można czas skrócić, lecz na ile czasu te konie starczą???

Nie ma rzeczy nie możliwych do zrealizowania, co już nam pokazano

77

Wednesday, 29.04.2009, 09:44

Przenoszenie stolicy ma być kiedyś. Więc ten problem się rozwiąże. A wydobycie faktycznie nie jest nie wiadomo jak wielkie przy bonusach. Ale jak to było powiedziane bonusy/pola/wydobycie w stolicy NIE będą zmieniane. Szkoda że lista rzeczy które będą dodawane rośnie tak strasznie powoli a lista rzeczy nie zmienianych tak szybko. W zasadzie to jak narazie NIC nie będzie zmieniane :) Nie ma co liczyć na stolice i trzeba grać jak do tej pory. Główny hero maks do 10 lev i stolica jako nędzna kopalnia.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

78

Wednesday, 29.04.2009, 10:10

No tylko jak taka wioche lub dwie z wykoxanymi hero i duzymi armiami stracisz i nie masz mocnego klanu zeby sie odwdzieczyc to konczysz gre. Wg mnie gra powinna dawac wieksza mozliwosc zostania w rozgrywce nawet po dotkliwej stracie. Z tego co czytalem na forum to bylo pare fajnych pomyslow jak to zrobic. Wydaje mi sie ze przeniesienie stolicy to srednie rozwiazanie - bo tymczasowe. Gracz nazwijmy to "ucieka" na drugi koniec mapy, rozwija sie a potem znowu traci wiochy ze strony tego samego klanu, ktory akurat ma w tamtych okolicach nowego czlonka badz z reki innych klanow. Problem lezy w stolicy, wystarczy tak ja zmodyfikowac zeby mozna bylo grac nia po stracie wiosek. Dac jej powiedzmy sile sredniej wielkosci armii z umiarkowanym eko. Zastosowanie tego rozwiazania spowoduje zdecydowanie wieksza grywalnosc.

79

Wednesday, 29.04.2009, 10:24

Wiesz prawda jest też taka że jeśli gość da się zjechać na drugim końcu mapy przez młodych graczy którzy dopiero startują w jego epoce to niestety ale jest farmą i trudno tu nic nie poradzimy. Ale simcity na końcu mapy nie jest rozwiązaniem no chyba że dla fanów takiej rozgrywki. Dlatego też zgadzam się z tobą że fajnie byłoby coś zrobić ze stolicą i głównym hero ale niestety nic nie będzie zrobione w tym kierunku bo już zostało to wpisane na "czarną" listę.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

80

Wednesday, 29.04.2009, 10:41

W tym momencie pozostaje wierzyc w to ze przeniesienie stolicy nie bedzie tylko zmiana jej miejsc, ale pozwoli zachowac bonusy zamienianego pola. Nie wiem czy byliby gracze, ktorym by sie ten pomysl nie spodobal.