Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Wednesday, 29.04.2009, 11:29

Przeniesienie będzie bez bonusów:( Mi też ten pomysł się podoba. Bo tak naprawdę nie wiele zmienia. Daje tylko bezpieczeństwo wioski z bonusami i nic więcej. Ani lokacje na tym nie ucierpią ani gracze, a grało by się przyjemniej i byłby sens grać dalej po stracie wszystkiego. Teraz jak ci zabiorą wioski to kaplica jesteś zdany na ich łaskę czyli tak naprawdę możesz resetować konto i zaczynać od nowa albo p*** wszystko i nigdy więcej tu nie zaglądać.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

82

Wednesday, 29.04.2009, 11:48

może stolica zapewniałaby jakiś bonus do obrony wydobycia ale można by ją oblegać i zajmowac jak każde inne miasto. Na poczatku gry nie dostajemy miasta założonego gdzieś tam tylko osadnika z taborem surowców i określony czas na założenie miasta. Po czasie osadnik ginie i po ptokach :)
Jak nam ktoś zajmie miasto to wracamy do statusu osadnika ale startujemy w epoce w której dostaliśmy bęcki :)
ale to chyba nie w tej grze :)

83

Wednesday, 29.04.2009, 12:23

A mnie akurat się wydaje że to dobrze że gracza mozna "wyeliminować". Inaczej co to by było za pvp? Zabijasz a on żyje dalej?

Nie wiem jak w tej chwili wygląda zaczynanie od nowa, IMHO powinna być możliwość wystartowania w tej epoce w której się poddaje grę, tyle że gdzieś na skraju mapy. Owszem, na jakiś czas jest się skazanym na sim city, ale w końcu dostawało by się drugą szansę.

Natomiast gdybym kogoś zjechał do samej stolicy, zajął się kimś innym a w tamtym czasie ten pierwszy odbudował by mi się pod nosem do wcześniejszej lub większej potęgi i ni z tego ni z owego zaatakował... Jak dla mnie bez sensu. Wykańczam to wykańczam, wioski puszczone z dymem, stolica zostaje farmą, król poszedł na szafot, ew na wygnanie, gdzie jeszcze na tym wygnaniu może coś kombinować i próbować się zemścić. Ale zupełnie w innej okolicy niż był dotąd. Bo tu już go kaput, kaplica, amen. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

84

Wednesday, 29.04.2009, 12:52

to może dodać opcje kasowania konta z pozostawieniem wiosek. Wtedy powinna być możliwość przeniesienia premium na nowe konto.

85

Wednesday, 29.04.2009, 13:09

Premium w ramach serwera ci zostaje, więc możesz sobie zacząć nową postacią od nowa nie tracąc premium. Przynajmniej tak interpretuje ten zapis:
"Jeśli skasuję postać i założę nową, to stracę Konto Premium?
Nie. Konto Premium jest przypisane do konta, nie do postaci. Po skasowaniu postaci i założeniu nowej - na tym samym koncie! - Konto Premium pozostaje aktywne bez zmian."

No niby tak. Jak zabijasz to na śmierć, game over. Zresztą nie ma co o tym pisać tego i tak nie będzie.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358