Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 05.06.2008, 00:09

Prawidłowo zrobiony LAY -> czyli dlatego nie chodzi pod IE

No moi drodzy.. przez czysty przypadek przyszło mi dzisiaj odpalić CW w "jedynej słusznej przeglądarce" v.6 z aktualizacją sp3
Jakże popularna przeglądarka wśród przeciętnych userów win XP, którzy nigdy nie ściągali nowszej wersji.

Tak tak wiem... robię stronki od wielu lat. Od niedawna zawodowo i wiem, że 60% poświęconego czasu na tworzenie projektu, to przystosowanie go tak, by chodził pod IE. Brutalne, żałosne, ale prawdziwe. Szczerze współczuję i łączę się w bólach, bo to będzie sporo beznadziejnej i głupiej pracy.
Czasem się zastanawiam po co jest WC3....

Ten z "różą" ma na szybko domalowane czerwone kreski. To jedyne punkty, gdzie da się kliknąć. Pozostałe są nieaktywne.
Pozdrawiam.

Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

2

Thursday, 05.06.2008, 10:14

WAAAA, opcja szukaj, wiemy że IE6 sux, jak skończymy poprawiać bugi to zajmiemy się IE, na razie nie ma to najmniejszego sensu.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 05.06.2008, 10:47

Popieram dużą ilość overlibu, bo to zmniejsza ilość odświeżeń strony, ale teraz nie mogę grac na komórce...
w BW dawało radę.
Ładnie sie wszystko wyświetla, nawet mapa i budynki (czego nie można powiedzieć o BW, bo tam nic nie widać), ale nie idzie nic wybudować.
Pół biedy nawet, ale na atak też nie da rady isć. W PA ide na atak, wpisuje współrzędne i nic. Nie zatwierdza ich.
Chociaż atakowanie dałoby radę zrobić, co by przeglądarki komórkowe to łapały?
(mam ostatnią versję BC na bazie Opery)
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

4

Thursday, 05.06.2008, 14:47

Zobaczymy, ale na 100% trafi to na sam dół kolejki spraw do załatwienia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker