Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 23.04.2009, 15:45

Jak mu zależało na tych UR-ach czy FEH-ach, to było wystawionych w tym samym czasie kilka aukcji, na których mógł je kupić dużo taniej.
Jeśli uważasz, że regulamin ci nie odpowiada, nie zakładaj konta. (czy to w grze, czy to w banku).

A wyjątkowo korzystne transakcje w życiu się nie zdarzają. Jak ktoś ci oferuje kilogramowy naszyjnik ze złota po babci za 50 zł, to też kupujesz?
Na 100% jest zrobiony z tombaku i wart 2 złote.

Pretensje do kolegów, którzy urządzili prowokację z pełną świadomością, że zarówno oni jak i sprzedający dostaną bana.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 23.04.2009, 16:02

A wyjątkowo korzystne transakcje w życiu się nie zdarzają. Jak ktoś ci oferuje kilogramowy naszyjnik ze złota po babci za 50 zł, to też kupujesz?
Na 100% jest zrobiony z tombaku i wart 2 złote.
Tylko w życiu za takie kupno nie pójdę do więzienia.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

23

Friday, 24.04.2009, 09:36

Ważne - proszę nie wydawać zarobionych na tych aukcjach punktów handlu ani run.
Aukcje zostaną cofnięte we wtorek.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 24.04.2009, 20:41

Przepraszam że się wtrącę, ale nie było żadnej prowokacji, zamówiłem na forum kamienną lancę, a niechcący dałem 30 PH na zwykłą stojącą obok. Zgłosiłem tą aukcję i zostałem ułaskawiony za pomyłkę.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 29.04.2009, 14:32

transakcje zostaną cofnięte.
Thorga?

Nie widzę swoich PH z powrotem na koncie? Może jakiś termin realizacji zobowiązania wskażesz jeszcze?

26

Wednesday, 29.04.2009, 14:32

Zgłaszam zaginięcie PH, z wyżej wymienionych aukcji.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

27

Wednesday, 06.05.2009, 13:20

Za chwilę zostaną cofnięte.

EDIT: Transakcje zostały cofnięte.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (06.05.2009, 13:26)