Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 23.04.2009, 12:01

Prop, Morten, Sunny, darkblindr

ID 17402
Login Prop
Postać Prop
pushing 2 UR x 3 dni = 6 dni

ID 27423
Login klinga
Postać Morten
pushing 2 FEH x 3 dni = 6 dni

ID 2619
Login Sunny
Postać Sunny
pushing 1 UR x 3 dni = 3 dni

ID 8237
Login darkblindr
Postać darkblindr
pushing 2 FEH,UR x 3 dni = 6 dni

ID 17029
Login mamroczix
Postać Mamroczix
pushing 1 FEH x 3 dni = 3 dni

transakcje zostaną cofnięte.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (23.04.2009, 13:05)


2

Thursday, 23.04.2009, 12:07

ID 27423
pushing 1 UR x 3 dni = 3 dni
Korekta 2x UR
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 23.04.2009, 12:08

Jeśli ktoś proponuje mi łądną ofertę to wystawiam przedmiot... Thorga powiedz dlaczego nie ostrzegłeś nas w dziale kupię tylko specjalnie zaczekałeś aż runy zostaną kupione? A co do aukcji, to chciałem ją zgłosić tylko od czasu jej zakończenia nie było mnie na TE (możesz sprawdzić).
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Thursday, 23.04.2009, 12:10

Ponieważ nie mam możliwości edycji poprzedniego, to dopiszę
Korekta 2x FEH dla mnie poproszę
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 23.04.2009, 12:12

Thorga,

Ja cię bardzo proszę, ale nie ośmieszaj się bardziej, niż już to zrobiłaś dając się wciągnąć w ten happening?!
Nie kupowałem FEH-ów. Chcesz coś robić, to rób to dobrze, albo nie rób wcale!

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 23.04.2009, 12:13

Gdzie jest button "edytuj"???
Zgłosiłem obie swoja aukcje - zapłaciłem za uczciwość?!

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 23.04.2009, 12:15

To teraz dostanę warna za multipost, co?

Przepraszam za niego oczywiście! W poprzednim poście zapomniałem wpisać przeprosiny!

Tak właściwie to powinny być 2 warny, ale 1 starczy :). Tutaj nie ma opcji edytuaj abyś nie zmieniał treści i abyś pomyślał zanim napiszesz. - VeiN

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (23.04.2009, 12:47)


8

Thursday, 23.04.2009, 12:46

Wein to teraz jak się czepię... nie mam znaczka edytuj... to jak mam edytować post?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 23.04.2009, 12:57

Tutaj nie ma edycji i nie będzie, dlaczego nie ma powinieneś się domyśleć.

Pisząc w tym dziale masz pomyśleć co chcesz napisać bo nie będziesz miał możliwości poprawy. A jak ktoś wysyła 3 posty w odstępie paru minut to nie myśli w chwili pisania.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

10

Thursday, 23.04.2009, 13:08

update w pierwszym poście.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Thursday, 23.04.2009, 14:46

Wystawiłem, bo myślałem, że nie kupi, a jak kupi to nie za 5 ph.
Ale godzę się z banem, jednak intryguje mnie jedna rzecz. Dlaczego Thorga nie powiedziałaś nam o tym wcześniej, ze to będzie karane pushingiem?

12

Thursday, 23.04.2009, 14:51

Znacie chyba regulamin, prawda?
Dodatkowo przy zakładaniu konta znajduje się skrócona informacja na ten temat, dla tych którzy nie lubią dużo czytać.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 23.04.2009, 14:58

Ale przyznaj, że było w tym trochę złośliwości, bo wystarczyło powiedzieć "nie wystawiajcie, bo bany polecą"
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

14

Thursday, 23.04.2009, 14:58

Moja wina, że kupił za 5 ph.
Nie byłem zalogowany po aukcji więc nie zgłosiłem.

15

Thursday, 23.04.2009, 15:04

Taa, wcale się nie spodziewałeś, że kupi. Tylko po co ustaliliście transakcję na forum?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Thursday, 23.04.2009, 15:07

Dobra kłócić się nie będę, przyjmuję bana z pokorą.

17

Thursday, 23.04.2009, 15:09

ja wystawiłem ale na szczęście nie kupił
to sie odruchowo wystawia jak ktoś chce dopiero potem padła podpowieć od jednego gracza że to jest "pszynęta"

18

Thursday, 23.04.2009, 15:12

ja bym chciał zuważyć że od czasu założenia aukcji nie miałem okazji sie zalogować i zgłośić aukcji jako coś niezgodnego zz regulaminem więc prosze o odblokowanie konta i możliwość owego zgłoszenia

19

Thursday, 23.04.2009, 15:17

ja bym chciał zuważyć że od czasu założenia aukcji nie miałem okazji sie zalogować i zgłośić aukcji jako coś niezgodnego zz regulaminem więc prosze o odblokowanie konta i możliwość owego zgłoszenia


Najpierw uzgadniasz na forum wymianę, a potem chcesz zgłaszać jako niezgodną z regulaminem?
Jak wiesz że jest niezgodna z regulaminem to po co wystawiasz, skoro i tak wiesz, że będzie cofnięta?
RUNA UR
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

20

Thursday, 23.04.2009, 15:42

Po pierwsze jak wystawiłem na aukcji tę runę to jeszcze nic nie wiedziałem o tej akcji z lanca za 30 ph znaczy wiedziałem ale nie skojarzyłem i nie miałem pojęcia że to jest jakaś prowokacja i dopiero pózniej napisali że może to być prowokacja. Po drugie nie myślałem że ktoś da za te runy po 6 ph za sztukę ale jeżeli by ktoś taki był to dlaczego ja miałbym na tym nie skorzystać ?? A po trzecie skoro wiedziałaś że za to będą bany dlaczego nam tego nie powiedziałaś tylko czekałaś żeby nas ukarać ? A co do pushingu to uważam że zapis w regulaminie jest błędny jeżeli by mi na jakimś przedmiocie bardzo zależało to bym od razu napisał posta na forum w dziale kupie i dał cenę wyższą przynajmniej o 10 ph i co i zostało by to uznane za pushing jeżeli transakcja by doszła do skutku ?? Może mu bardzo zależało na tych urach :P.