Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 23.04.2009, 12:41

obelgi a rozwiązanie klanu

Był wczoraj klan Kamikadze, zakładaliśmy obelg na niego i na 4 z pięciu graczy nie dało się założyć oblężenia. Niedługo póżniej w klanie został sam lider peru84. A podobno według tutoriala nie da się wyrzucić z klanu gracza, podczas oblegania.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 24.04.2009, 09:44

Nie da się wyrzucić gracza, który bierze udział w oblężeniu. Jeśli nie dołączył to się da.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 24.04.2009, 09:49

Konrad,
dla jasności sytuacji.
Na większość członków klanu KAMIKAZE nie było możliwości w tamtym dniu założenia oblężenia, ponieważ byli już oblegani przez innych graczy.
A w pewnym momencie się okazało, że Ci oblegani gracze nie byli już w klanie KAMIKAZE. Tu jest błąd, który został zgłoszony.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 07.05.2009, 14:41

Przy usuwaniu gracza z klanu i jego odchodzeniu jest sprawdzane
1) czy gracz ma jakieś oblężenie założone
2) czy na gracza jest założone oblężenie

jeśli choć jeden z tych warunków jest prawdziwy, to nie da się usunąć gracz z klanu/odejść.

Może w tym przypadku ci gracze mieli jeszcze ochronę? Jaki konkretnie był komunikat? Stwierdzenie 'nie dało się założyć oblężenia' nic mi nie mówi.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, 07.05.2009, 21:05

Konrad, założony był obelg na przynajmniej jednego gracza z klanu kamikadze ok godziny 22 sam przeglądałem klan Kamikadze kilkukrotnie wybierając gracza do oblegania. Po 22 zostało załozone oblęzenie na jednego gracza z ich klanu przez nasz klan (nie na szefa ich klanu), ok godziny 23 klan kamikadze składał się tylko i wyłacznie z samego szefa klanu, czyli gość albo został wyrzucony na kilka sekund przed założeniem obelga, albo cały klan został rozwiązany tuz po załozeniu obelga. Po dokładniejsze wyjaśnienie nieścisłości proszę zwrócić sie do gracza na T1 z nazwą w grze "Peru84". On był szefm tego klanu.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

6

Thursday, 04.06.2009, 17:12

Zaobserwowałem że wczoraj zakładałem oblężenie na gracza *** (nick podam jak będzie potrzebny na PW) i był on w sojuszu teraz zostały 2 godziny do końca oblężenia a on jest bez żadnego sojuszu jak to możliwe? Sojusz istnieje nadal jednak założyciel i zastępca są na urlopie więc sam się wypisał czy jest to dozwolone?