Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 05.06.2008, 00:40

Macie sposoby na (nie)stracenie wojska?

Znowu zbudowałem 7 wilków i z 7dzikich i straciłem to za freiko i gościu 0sorowca zabrał... nic nie zarania o niszczy mi wojsko... za jakie grzechy mam tracić wojsko.. ja ciężko pracuje a taki typ niszczy mi w parenaście minut:(
Coś jest nie tak w tej grze.. Nie grac 2a dni po ochronie to jak przegrana w gre praktycznie ..... Chyba nerwowo wysiądę...

słabo mi w końcu po 200krzemienia i 200kamienia na same wilki idzie i to razy 7 np:( Masa sórowców.. koleś se chyba nie zdaje sprawy ile to pracy:(
pozdro

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (05.06.2008, 00:55)


dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.06.2008, 00:46

zainwestuj w wedzarnie, wkaldaj max surki tamj ak Cie nei bedzie przy kompie.
wosjkiem mozesz zrobic jakis daleki atak (np:2h w jedna strone) na jakas wioske co ewidetnie nie ma nawet 5 poziomu totemu. Za 4h wroci Twoje wojsko i Ty w tym czasie sie zalogujesz i znow dokonasz jakiegos ataku. Jesli ktos Cie zaatakuje w tym czasie, to nie wiele stracisz tylko okolo 4h wydobycie, poniewaz wiekszosc masz w wedzarni, czyli spichlerzu, a wojska w domu nei masz:)

powodzenia

3

Thursday, 05.06.2008, 00:48

mam 3 wedzarnie po "5"poziom a 2h na daleki atak to do jaskini mam i co nie bede spać zeby grać.. Nic mi nie kradnie a napada i takznowu mnie pojedzie:( Meczące to jest a ja etz chce miec wolne:/
no dobra dalekie ataki... bede to robił.. ale to strata :( i denerwujące...

dzieki.. gozej jak cos wypadnie mnie pojedzie i tak ja niemam najmniejszych szans na 2 w tygrysow 2 mamuty 20 zikich:/ i 7wilkow:/

4

Thursday, 05.06.2008, 02:02

Najpierw radziłbym Tobie napisać do osoby która Cię atakuje (oczywiście bez wulgaryzmów) - być moze zaprzestanie atakować.
Jeśli to nie poskutkuje, podaj namiary na kolesia i poproś o pomoc :)
Jeżeli natomiast chodzi o obronę, to uważam, iż najlepszym wyjściem jest stworzenie bohatera leczącego i armii mamutów - taka armia jest bardzo trudna do obejścia :), a i kontrę może niebezpieczną wyprowadzić

Rowen

Nierejestrowany

5

Thursday, 05.06.2008, 07:28

Jezeli gosc cie atakuje mastodontami a ty na niego z wilkami to sie nie dziwie ,ze przegrywasz. Naucz sie zaleznosci pokonywania poszczegolnych typow jednostek a zaden przeciwnik cie nie powstrzyma ;>

6

Thursday, 05.06.2008, 08:26

Wszelkie rady, porady, prośby do graczy i tym podobne rzeczy -> Offtopic / O graczach, dlatego przenoszę.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 05.06.2008, 09:59

Na mamuty to władców rób tak około 6-8 władców i kilku dzikich tak na mięso armatnie.
wilczka 1 czy 2 możesz mieć dla ich inicjatywy a nóż uda im się jagiegoś krytyka walnąć lub 2 atak.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )