Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

  • "Aliar" started this thread

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 21.04.2009, 19:43

Jak miałem 10 lat...

1) Połowa ma poniżej 10-ciu lat i nie wie co to forum.
Ja jak miałem 10 lat, wiedziałem co to forum :P
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

2

Thursday, 23.04.2009, 14:24

Jak miałem 10 lat...

1) Połowa ma poniżej 10-ciu lat i nie wie co to forum.
Ja jak miałem 10 lat, wiedziałem co to forum :P


jak ja mialem 10 lat to jeszcze forum nie bylo :P

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 23.04.2009, 16:14

Chyba tylko w Davos :]
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

4

Thursday, 23.04.2009, 21:28

1) Połowa ma poniżej 10-ciu lat i nie wie co to forum.
Ja jak miałem 10 lat, wiedziałem co to forum :P


jak ja mialem 10 lat to jeszcze forum nie bylo :P

A jak ja mialem 10 lat to mialem wypasiona maszyne marki Atari 65XE (przywiezione z Czechoslowacji) i nie mialem pojecia o istnieniu internetu gdzies tam daleko, za oceanem.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

5

Thursday, 23.04.2009, 22:45

Wydzieliłem posty z tego tematu.
Za duży spam się tam zrobił ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Thursday, 23.04.2009, 22:48




1) Połowa ma poniżej 10-ciu lat i nie wie co to forum.
Ja jak miałem 10 lat, wiedziałem co to forum :P


jak ja mialem 10 lat to jeszcze forum nie bylo :P

A jak ja mialem 10 lat to mialem wypasiona maszyne marki Atari 65XE (przywiezione z Czechoslowacji) i nie mialem pojecia o istnieniu internetu gdzies tam daleko, za oceanem.
a jak JA miałem 10 lat to myślałem że przycisk reset służy do "prania mózgu" kompa czyli coś w stylu zepsucia go :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

7

Friday, 24.04.2009, 00:01








1) Połowa ma poniżej 10-ciu lat i nie wie co to forum.
Ja jak miałem 10 lat, wiedziałem co to forum :P


jak ja mialem 10 lat to jeszcze forum nie bylo :P

A jak ja mialem 10 lat to mialem wypasiona maszyne marki Atari 65XE (przywiezione z Czechoslowacji) i nie mialem pojecia o istnieniu internetu gdzies tam daleko, za oceanem.
a jak JA miałem 10 lat to myślałem że przycisk reset służy do "prania mózgu" kompa czyli coś w stylu zepsucia go :D
Jak ja miałem 10 lat w domu był Atari 800XL na kasety magnetofonowe i jak ładowało się grę, to cała rodzina chodziła na palcach żeby podłoga nie trzęsła się i error nie wyskoczył, bo wtedy od nowa 20 minut-pół godziny wgrywania...
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

8

Friday, 24.04.2009, 00:09

a ja jak miałem 10 lat to używałem pegazusa niezniszczalny sprzęt i niezły ubaw nawet dzisiaj bym pograł ale niestety nie mam go już :P

9

Friday, 24.04.2009, 00:39

Ja jak mialem 10 lat to mialem Spectravideo i sam pisalem gry PumPum :>
A cala reszta powinna dostac warny za drzewka w postach bo to sie zle czyta :>

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 24.04.2009, 06:59

jak ja mialem 10 lat to rzadzila Amiga:D Pamietam ze wtedy na topie byla samchodowka "Lotus", ktora mialem chyba na 10 dyskietkach:D Fajnie sie gralo dopoki niezgubilem 1 z nich:P

11

Tuesday, 28.04.2009, 12:08

Ja jak miałem 10 lat to też grałem w lotusa ale znacznie więcej w settlersów i cywilizacje :) Mój starszy kolega miał wtedy pierwszego PC w okolicy. Pentium 133 chyba albo 90 już nie pamiętam. To były czasy....
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

12

Tuesday, 28.04.2009, 17:24

Ja z tamtych czasów pamiętam pierwszego Populusa... Centuriona (prekursor Total War :D ), Dune 2 (pierwszy w historii rts)...

No a w szkole pierwszy raz zobaczyłem Civilization (wersja na windows 3.14), a w 7 klasie podstawówki pierwszy raz grałem w Arkadię (tekstowy mud w świecie Warhammera i Wiedźmina, działa do dziś :D ).
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

13

Tuesday, 28.04.2009, 17:49

A ja jak mialem 10 lat gralem w pilke i kapsle z kolegami na podworku bo w domu stal 286AT na ktorym dzialal w zasadzie tylko prince of persia i wolfenstein a no i tetris, pamietam ze jak go dostalem bodajze w 1990r to mial 1mb ramu i sprzedajaacy mowil ze starczy to na dlugie lata :D

14

Tuesday, 28.04.2009, 20:31

Moj pierwszy pecet to byl 386SX33 z 512 kB RAMu i dyskiem zdaje sie 60 MB. Z Magicznym przyciskiem turbo zwiekszajacy szybkosc z 16 do 33 MHz. A Cywilizacja na Winde? Przeciez to byla DOSowa gierka...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 28.04.2009, 20:37

civ I z 90 r. była pod DOSa, ale pod win też można było ją odpalić, civ II z 96r była pod win95 - zagrywałem się w nią na moim pierwszym kompie pentiumie 90 z 16Mb ramu/kartą graf 1 MB/HDD= 850MB. KOlega miał podobny sprzęt do mojego więc pewnie chodziło mu o Civ II. A tak z gierek to w sumie starcraft, hoM&M2, fallout ^^ ehh fajnie wtedy było :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 28.04.2009, 22:21

jak miałem 10 lat to pewnego niedzielnego poranka nie zobaczyłem teleranka. ( stan wojenny )
w kraju nikt nie używał słowa komputer bo i na kalkulatory nas nie było stac. magnetowid mój stary kupił w austrii dokładnie jak miałem lat 9. był wypasiony i miał chyba z 40 przycisków ( kazdy przycisk wiecej oznaczał wyższą półkę cenową) magnetycznych . kumple z osiedla siedzieli u mnie przez miesiąc zamiast w ławach szkolnych ćwicząc karate i oglądając brusa li.
to były piękne czasy.....
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

17

Tuesday, 28.04.2009, 22:46

jak miałem 10 lat to pewnego niedzielnego poranka nie zobaczyłem teleranka. ( stan wojenny )
w kraju nikt nie używał słowa komputer bo i na kalkulatory nas nie było stac. magnetowid mój stary kupił w austrii dokładnie jak miałem lat 9. był wypasiony i miał chyba z 40 przycisków ( kazdy przycisk wiecej oznaczał wyższą półkę cenową) magnetycznych . kumple z osiedla siedzieli u mnie przez miesiąc zamiast w ławach szkolnych ćwicząc karate i oglądając brusa li.
to były piękne czasy.....
chyba przebiles wszystkich ;)

ja to pamietam jeszcze gume turbo, wafelki kuku-ruku (czy jakos tak) i oceny w podstawowce od 2 do 5 ^^

18

Tuesday, 28.04.2009, 23:03

a jak ja miałem 10 lat czyli jakieś 6 lat temu to grałem w herosy

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Wednesday, 29.04.2009, 07:26




jak miałem 10 lat to pewnego niedzielnego poranka nie zobaczyłem teleranka. ( stan wojenny )
w kraju nikt nie używał słowa komputer bo i na kalkulatory nas nie było stac. magnetowid mój stary kupił w austrii dokładnie jak miałem lat 9. był wypasiony i miał chyba z 40 przycisków ( kazdy przycisk wiecej oznaczał wyższą półkę cenową) magnetycznych . kumple z osiedla siedzieli u mnie przez miesiąc zamiast w ławach szkolnych ćwicząc karate i oglądając brusa li.
to były piękne czasy.....
chyba przebiles wszystkich ;)

ja to pamietam jeszcze gume turbo, wafelki kuku-ruku (czy jakos tak) i oceny w podstawowce od 2 do 5 ^^

Ja też pamiętam oceny w podstawówce od 2 do 5, gumę turbo i ośmioklasowe podstawówki (akurat w takim okresie chodziłem ^^ )

20

Wednesday, 29.04.2009, 09:14

Oprócz Turbo był też kaczor Donald. A jak ze ś.p. dziadkiem nad morze jeździłem to nie chciał mi tych gum kupować bo mówił że rakotwórcze...

A pamiętacie oranżady w woreczkach z saturatora? ;>
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________