Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 25.04.2009, 12:43

Halabrdziści vs piechurzy :)

Witam, nie mam pkt symulacji a na walce zbytnio sie nie znam, więc pytam: armi 40 halabardzistów może rozwalić ilu piechurów? Zakładamy walke bez techów i bohaterów :)

2

Saturday, 25.04.2009, 13:03

Bez techów i herosów? a po co? Inaczej po co marnować wojsko skoro nie dostanę za to żadnych punkcików dla dowodzącego? Szkoda złota. Zmień założenie, nie zadawaj głupich pytań, bo akurat to jestes w staniesamodzielnie policzyć nawet mając wiedzę z matematyki na poziomie szkoły podstawowej.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

3

Saturday, 25.04.2009, 14:07

łał a pytanie na poziomie przedszkola - po co -.-
Policzyć jestem w stanie ale jak pisałem - nie rozumiem dokładnie systemu walki ;) Tylko typu pancerzy i ataku czaje xD

No więc załóżmy że mamy dwóch demonów na takim samym lvl z takimi samymi statami. I jak to wyjdzie? Ilu mniej więcej piechurów rozwali 40 halabard?

Lord Marcin

Początkujący

Postów: 20

Skąd: Wąchock - Stolica Humoru :-D

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 25.04.2009, 18:22

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lord Marcin" (25.04.2009, 18:27)


5

Saturday, 25.04.2009, 19:31

Okej, do zamknięcia.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 25.04.2009, 19:36

to zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych