Nie jesteś zalogowany.

???

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 28.04.2009, 18:16

???

Liczem średnią niech każdy pisze ile wydał na tą grę kasy ?(

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 28.04.2009, 18:20

No u mnie to już będzie SMSami ze 100zł, i kiedyś jeszcze w BW na Necro I (Stare dobre czasy, tylko jeden serv był) też wydałem z 200zł, ale to już przelewami.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 28.04.2009, 18:22

Ok a te 100 zł to w na ile ci starczyło??

4

Wednesday, 29.04.2009, 09:16

Na XXX (nie reklamujemy innych gier ;) autocenzura) wydałem dużo więcej. :P A podobało mi się mniej.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

5

Thursday, 30.04.2009, 11:37

Ja nie wydaje wcale gram bez premium. Jest trudniej... dużo trudniej ale i ciekawiej. Mając premium chyba bym zdechł z nudów. :) a tak nie ma pojęcia niewykorzystanej wyprawki, odbudowa woja po 5 jednostek bez kolejkowania :D ma to swoje uroki.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

6

Thursday, 30.04.2009, 15:17

ja 22 zł :)