Nie jesteś zalogowany.

21

Wednesday, 06.05.2009, 14:29

Mi również nie zdjęło żadnych surowców po banie.
Jako, że nikomu więcej się to nie zdarzyło, podejrzewam panów o robienie kolejnej afery.
Aczkolwiek temat zostawiam otwarty, na wypadek gdyby przydarzyło się to jeszcze komuś.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Wednesday, 06.05.2009, 15:01

Pani Agato,

chyba Pani właśnie przesadziła. Jak będziemy chcieli zrobić aferę, to na pewno się o tym Pani dowie w pierwszej kolejności. Do tej pory zrobiliśmy co najwyżej happening.
A tutaj zgłosiliśmy bug, który widać nie zostanie usunięty, bo nie potraficie go zdiagnozować.
A zgłosiły go w sumie trzy osoby, w tym jedna, której nie znam. Nie wiem i nie interesuje mnie, kim jest "jarax". Proszę przeczytać topic dokładniej.

Panie Konradzie.
Jak wynika z Waszej strony, jest Pan przełożonym Pani Agaty. Proszę ją pouczyć, że tak się nie traktuje klientów.

23

Wednesday, 06.05.2009, 23:47

Thorga miałem ten sam problem ale tylko w stolicy tak jak pisałem wcześniej i nie miałem nic wspólnego z graczem
"Prop" ani z żadnym innym w tej sprawie.Zniknęły mi oprócz drewna wszystkie inne surowce.Nie pisałem o tym wcześniej bo były to ilości niewielkie,miałem to po ANTYBOCIE który trwał 1 godzinę. T1 id 17870

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 07.05.2009, 23:29

A czas płynie dalej, a odpowiedzi nie ma, tak samo jak surowców...

Zamierzacie, Szanowni GO, coś z tym zrobić, czy sam mam sobie te surowce dopisać na koncie?!!! Mortenowi też mogę! Wtedy tylko "jarax" zostanie poszkodowany, a jednego marudzącego gracza to można olać, czyż nie...?!

25

Friday, 08.05.2009, 05:51

Jesli liczysz na to, ze ktos ci cos dopisze, to jestes najogledniej rzecz ujmujac naiwny. Wiec lepiej daj ludziom pracowc a nie rzucaj sie jak goly w pokrzywach.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 08.05.2009, 08:41

Nie ma technicznej możliwości sprawdzenia ile surowców miałeś wcześniej, więc z zasady niczego nie dopisujemy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Friday, 08.05.2009, 09:34

Panie Konradzie, serdecznie dziękuję za jednoznaczną odpowiedź.

Wobec takiego stanowiska GO surowce wrócą na swoje wcześniejsze miejsce. Nie wiem, ile ich zniknęło, więc wróci ich "na oko" trochę mniej niż było.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Friday, 08.05.2009, 09:47

Zdradź nam ten wspaniały sposób, w jaki surowce wrócą na twoje konto.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker