Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 29.04.2009, 12:34

Znikające surowce po banie?!

O co chodzi do jasnej cholery?!
Dostałem bana, bo się nie zgadzałem z systemem gry, ale w zakres kary nie wchodzi chyba wyczyszczenie mi magazynów z surowców?

Z wiadomych powodów nie wiem ile dokładnie jakiego surowca miałem na stanie, ale po wejściu w grę po zakończeniu odsiadki okazało się nagle, że w wiosce, w której miałem w sumie wszystkich surowców liczone w dziesiątkach tysięcy zostało mi:

52 14 2319 5717

Co jest? To tak chcecie pogrywać teraz Szanowni GO?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (29.04.2009, 12:52)


2

Wednesday, 29.04.2009, 13:01

1. Zapomniałes podać ID i serwer z którego grasz. info dla Kondrada ID 17402 serwer T1
2. Podpisałes że znasz regulamin, a tam wyraźnie jest namalowane:
"§1 Ogólne warunki użytkowania
I. Uczestnictwo w grze Time Edge: Czas Wojny oraz korzystanie z portalu wymaga zaakceptowania ROWU.
II. Gra Time Edge: Czas Wojny jest bezpłatną grą dostępną za pośrednictwem sieci Internet. BW Team nie ponosi odpowiedzialności za utracone dane, trudności z dostępem do gry, błędy programowe i inne czynniki wpływające na przebieg i jakość gry."
To nie dziw się
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

3

Wednesday, 29.04.2009, 13:06

ja też miałem tak samo "zaskoczył" mnie ANTYBOt II i po godzinie pozostało mi tylko drewno,a przy pozostałych surowcach widniało okrąglutkie 0...

4

Wednesday, 29.04.2009, 13:12

A ja tam zgłoszę ciekawszy raport, w stolicy 4 z pięciu surowców miałem wyzerowane, ale konie pozostały w iloci przekraczającej 200 tyś. ID i nr serwera do wiadomości redakcji.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 29.04.2009, 13:22

Prop, na ile miałeś bana i za co?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 29.04.2009, 13:24

Konrad,

tutaj jest wszystko:

[ PUSHING ] Prop, Morten, Sunny, darkblindr

Ban na 6 dni za push, którego nie było. Ale to już inna historia...

7

Wednesday, 29.04.2009, 13:24

Konrad prosze nie ośmieszaj się, jesteś 3 kliki od tej informacji. Skorzystaj z forum.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 29.04.2009, 14:42

Miałeś jakąś armię w wiosce w trakcie bana?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 29.04.2009, 14:57

Tak Konrad,

miałem tam bohatera i 9 arkebuzerów. Nie daliby tego przejeść przez czas bana, bo nawet nie byli w pobliżu górnej granicy wydobycia i utrzymania.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 30.04.2009, 09:30

A byliby wstanie to przejeść jeśli liczyłoby, że wydobycie z kopalni jest 0 a z nimi na minusie?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 30.04.2009, 09:49

Nie Konrad. Nie ma takiej możliwości.
Poza tym - arkebuzerzy nie konsumują złota, gliny, koni czy saletry, a te surowce też zniknęły.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 30.04.2009, 10:52

Ok to jedna możliwość wykluczona. Czyli wychodzi na to, że po zalogowaniu się dało ci tyle surowców, ile by wydobyło od czasu końca bana gdybyś miał wszystkiego po 0? Te wartości z pierwszego postu mają odzwierciedlenie w wydobyciu?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

13

Thursday, 30.04.2009, 10:58

Miałem tego samego bana, inna stolicę, zalogowałem się specjalnie dokładnie w chwili zakończenia bana. I miałem w 3 epoce surowców podaje w kolejności. 0, 0, 0, 0, ponad 200 tyś. przed banem miałem tam kazdego surowca nieokresloną ilość ale po kilka tysięcy i wiecej. Surowce w spichlerzu były nietkniete, ale surowce z wioski ... wywiało....
Czy to starczy za inny opis tej samej sytuacji?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

14

Thursday, 30.04.2009, 11:07

Kondrad dobra rada, w wypadkach tak anormalnych żeby dokłądniej przyjrzec się sytuacji zaproponuj natychmiastowe włączenie urlopu, przed podjęciem kolejnych działań. Będziesz się w stanie w spokoju przyjrzeć sytuacji, i odblokujesz tu mozliwośc wyłaczenia urlopu przed upływem 36 godzin po zdiagnozowaniu sytuacji. Albo daj nam jakąś możliwośc "zapisywania stanu" dla administracji. Bo to co teraz piszemy to jest takie sobie gadanie, a człowiek jest tylko omylny.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 30.04.2009, 12:13

Tak Konrad. To wydaje mi się, że mogłoby się zgadzać z wydobyciem na godzinę. Pytanie tylko - co z surowcami, które zniknęły? Nie zamierzam się pogodzić z ich stratą, bo to są dnie, jak nie tygodnie poświęcone na ich własne wydobycie.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 06.05.2009, 11:42

Nie widzę w kodzie możliwości, w jaki sposób surowce mogłyby zniknąć po banie. Testowałem to na wiele sposobów i nie ma nawet zapytania do bazy, które by mogło wyzerować surowce.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Wednesday, 06.05.2009, 13:00

Konrad,

co oznacza w praktyce Twoja wypowiedź? Że surowce wyparowały (nie tylko u mnie, jeśli się wczytasz w temat), ale to pewnie przeze mnie, bo co zrobiłem...?
Surowców nie odzyskamy straconych?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 06.05.2009, 13:09

W praktyce to oznacza, że wam obu wyparowały surowce, w dodatku w różny sposób, a co gorsza nie udało mi się odnaleźć żadnej nawet hipotetycznej możliwości, a jaki sposób mogło to się stać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Wednesday, 06.05.2009, 13:20

tylko w stolicach?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 06.05.2009, 13:25

Konrad,
czy...
surowców nie odzyskamy straconych?
Thorga,
u Mortena w stolicy, u mnie w wiosce.