Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

3d0m

Nierejestrowany

1

Thursday, 29.05.2008, 13:17

budynki

Witam, nie znalazlem w tutorialu opisow budynkow, chcialbym zaczac dobrze, aby nie tarcic surki na jakies narazie nie potzrebne budynki, ale nie wiem co jaki budynek dokladnie daje.

mam nadzieje, ze beda inne odp niz :

poprostu wybuduj, a sie dowiesz:D

pozdro,
Damian:)

2

Thursday, 29.05.2008, 13:18

Według mnie to na początku totem, i kopalnie, a potem to już jakoś tak samo od siebie będzie szło :)

I daj bohaterowi latanie :) bo nici z expa przez dwa dni :P

3

Thursday, 29.05.2008, 13:26

Wpierw musisz wybudowac totem - a potem najlepiej rozwijać kopalnie :)
Gdy skończy Ci sie czas ochronny, warto zainwestować w wędzarnie. A reszta - to już wg. Twojego uznania i przyjętej taktyki.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 29.05.2008, 13:28

tak może nieco spamując ale po co jest Szałas, ten w grze oczywiście :D
edit
tylko do pewnych jednostek?
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 29.05.2008, 13:33

juz pkt bohaterowi rozdalem i nie dalem mu latania:/



mam nadzieje, ze szybko to nadrobie.

zastanawiam sie nad taktyka duzo wedzarni i 0 armii??



bynajmniej na poczatku, pozniej regularna armia:D





tez mnei interesuje SZALAS .. co to yest xD

6

Thursday, 29.05.2008, 13:34

zobacz zakładke - technologia :)
Szałas jest wymagany do tech właśnie - takie prehistoryczne laboratorium ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Thursday, 29.05.2008, 13:37

Ludzie

spojrzcie w koszary spojrzcie w technologie to bedziecie wiedziec jak rozwinac wioche

i tak jak KruczoCzarny pisze jak wejda walki miedzy wiochami podniesc lvl wedzarni

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 29.05.2008, 18:17

gram Aniolami, moja jedyna jednostka, ktora atakuja AA jest sam bohater, a nie moge nikogo przeszkolic. bynajmniej w tej epoce, ale o nastepnej narazie nei marze : D

jak jest z innymi rasami? jakie wybraliscie i co je rozni miedzy soba??

9

Thursday, 29.05.2008, 18:22

cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość

.. a co z ołtarzem kumuluje się bonus z ołtarzy do następnej epoki. Przypuśćmy że zbuduje np 10poziom ołtarza i drugi ołtarz 11poziom? Czy tylko jeden mogę postawić ?

cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość

Wszystko na ten temat pisze w turtorialu... do postu powyżej (ja wybrałem nieumarłych)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 29.05.2008, 19:11

W tutku masz napisane że każdy poziom ołtarza daje ci ileś tam procent więcej surówki w następnej epoce i po przejściu otrzymujesz ochronę na ataki ( czyli jak masz 30 poziom to masz 50% surówki więcej a na 31 54%) wąptie żeby to się kumulowało
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 29.05.2008, 19:14

gram Aniolami, moja jedyna jednostka, ktora atakuja AA jest sam bohater, a nie moge nikogo przeszkolic. bynajmniej w tej epoce, ale o nastepnej narazie nei marze : D

jak jest z innymi rasami? jakie wybraliscie i co je rozni miedzy soba??


Jak narazie to nie da się porównać ras które są dopiero po jakimś czasie wyjdzie co i jak z daną rasą.
Ja osobiście wybrałem nieumarłych i zobaczymy jak pójdzie. :D
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

12

Thursday, 29.05.2008, 20:25

...też wybrałem nieumarłych.. ale czuje że bardzo dużo stracę nie atakując jaskiń i niegrając w sobotę i niedziele kiedy to największy zysk z łupów będzie... szkoda mojego wysiłku...
Aniołki najlepej napadać bo największy exp będzie bo czym więcej jednostki życia maja to większy exp:P hihi aniołki mają "przesypane":P
.. dla niektórych graczy będzie to niezła gratka jak zdejmą ochronę.. będzie sie można obłowić niesamowicie i parę badań zrobić... szkoda że to tak się stanie... nie równe szanse
Ktoś zrobił konto i nie gra powinno być usunięte takie cos:/...
Ochrona powinna trwać 4(5?)dni a dla chętnych powinno się anulować ochronę po 2dniach a jeśli ktoś nie anuluje ochrony przed upływem 4dni konto powinno być skasowane, lub spałzowane do powrotu właściciela. Surowce rzędu 1-2k surowców co 30min czy co 2h to są nienormalne zarobki:)
ehhhh

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (29.05.2008, 20:40)


13

Friday, 30.05.2008, 00:30

Odnosze wrazenie ze bardzo boli cie fakt ze w weekend sobie nie pograsz i podajesz same pomysly jak ta strate jak najbardziej dla siebie zminimalizowac.
Ale to tylko moje osobiste odczuce.

14

Friday, 30.05.2008, 00:54

...to fakt i tego nie ukrywam... a pomysły są bardzo trafne... i nie robie to tylko pod siebie.. mi to zwisa tak naprawde i tak tej grze trzeba paru miesięcy na poprawienie tu i ufwdzie a jak głupie zdziwaczałe i w dodatku drogie premium wejdzie to niema sensu grać... zarobki tylko z napadów są dobre na to wychodzi... w szczegolności na rozwój "koloni" w jeden dzień parenaście k sórowcow.. to nieźle bujnie "wioske"... po to to wszystko pisze żeby zobaczyć zmiany.. jesli na cokolwiek wpłyne to jest fajniejsze niż jakakolwiek gra... sztuką jest przekonanie kogoś nawet do największych głupstw...

Pozdro i szacunek do graczy i GM

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 30.05.2008, 15:17

wlacz sobie chlopie urlop na czas weekendu.

Jesli rzeczywiscie Twoje taktyki i sposob na gre masz super to mimo wszystko wybijesz sie jako dowodca swojej armii, ale skoro uwazasz, ze Anioly beda do farmienia, to moim zdaniem grubo sie mylisz ;))

ale zawsze mzoesz wpasc do mojej wioski i pokazac mi jak bardzo sie myle : D

16

Friday, 30.05.2008, 16:12

A ja troche z innej beczki.Bo w tym temacie chyba bedzie najlepsze miejsce, moze by tak dac kilka punktow doswiadczenia za kazdy wybudowany budyneczek.W zaleznosci od budowli i jej poziomu :?: .Doswiadczenie mozna by bylo rozdysponowac dla swoich bohaterow.

17

Friday, 30.05.2008, 16:36

Aniołki będą idealne do farmienia... ale, oczywiście, trzeba brać pod uwagę że dobry gracz będzie ciężki do pokonania.

A co do expa za budynki, to raczej kiepski pomysł... spokojnie, poczekasz trochę i będzie exp, za parę godzin będzie krwawa jatka :D

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 30.05.2008, 16:40

moim zdaniem przy rownej liczbie jednostek, Anioly goruja nad kazda rasa, no chyba, ze ludzie walili by krytyka co chwile:D

19

Friday, 30.05.2008, 16:44

Na razie wygląda to tak - Demon jest najbardziej agresywny, Anioł najbardziej "pasywny", tzn najłatwiej jest się nim zabunkrować i ograniczyć straty. Nekromanta pośrodku.

Człowiek za to jest dla ludzi z dużym szczęściem - bo gra nim to loteria. Ale sprzyja fart, i rozwala wszystko - ale farta nie ma, i dostaje baty ;P


I fakt - za trochę ponad 2h rozpocznię się krwawa rzeźnia jakiej świat prehistoryczny dawno nie widział ^^
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


20

Friday, 30.05.2008, 16:46

Anioł najbardziej "pasywny", tzn najłatwiej jest się nim zabunkrować i ograniczyć straty.
Jak to zbankrutować?Nie kapuje:P