Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 02.05.2009, 13:29

Ilość wypraw - bug wizualny?

Na moim koncie na Jukatanie poszedłem na lokację NA PEWNO trzy razy przez godzinę. Nagle zauważyłem, że mam dalej 12 wypraw, mimo że powinno być dziewięć lub dziesięć. Zalogowałem się jeszcze raz i było już 9.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

2

Monday, 04.05.2009, 08:43

Ilość wypraw się odświeża po każdym przeładowaniu strony.
Może miałeś gdzieś otwartą zakładkę z początkowym stanem 12 wypraw?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 04.05.2009, 20:00

Nie. Kilka razy w jednej zakładce grałem sobie w TE i 3 razy wysłałem armię na lokację. Było ciągle 12. Dopiero po relogu zauważyłem że się przeładowało na 9.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!