Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 03.05.2009, 01:13

Multikonto

Nurtuje mnie pewna rzecz i chcialbym uzyskac odpowiedz.

Jezeli mam w domu router a w konsekwencji dwa komputery i np ja gram sobie caly dzien na jednym w czas wojny a na drugim gra zona,a nieraz jest tak ze mnie wylogowywuje z powodu dlugiej bezczynnosci itp. i zaraz sie znowu logujemy to co bede oskarzony o to ze ja sam gram na dwoch kontach??
Czy moze mam odczekac z dwie godz? co jest wogule smieszne
WRÓCIŁEM:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tomek_88" (03.05.2009, 01:21)


2

Sunday, 03.05.2009, 17:42

Operator jest w stanie stwierdzić granie na dwóch różnych komputerach :) Także jeśli gracie uczciwie i po zgłoszeniu nic Wam nie powinno grozić.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 03.05.2009, 22:25

Czyli jeśli np. mój znajomy gra sobie w TE i ja też gram, a on przyjedzie do mnie na tydzień i będziemy grać z jednego IP, można to zgłosić?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lord Marcin

Początkujący

Postów: 20

Skąd: Wąchock - Stolica Humoru :-D

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 03.05.2009, 23:44

Zawsze lepiej zgłaszać by nie było problemów .

5

Sunday, 03.05.2009, 23:53

Tak możesz zgłosić coś takiego, wręcz musisz to zgłosić żeby nie dostać kary za zasiadanie

6

Monday, 04.05.2009, 01:19

no ok jest w stanie stwierdzic granie na dwoch roznych komputerach a co jesli jest jeden komputer?Teraz ja mam taka sytuacje mam remont mieszkania i jestem w stanie miec 1 kompa wlaczonego i np ja gram na czasie wojny powiedzmy z 2 godz i ja sie wyloguje a zaraz po mnie moja zona chce sprawdzic swoje konto wiec sie loguje na swoim koncie znajac zycie wy powiecie ze to jedna osoba gra na dwoch kontach~co jest bzdura!!!, szczerze mowiac po co mi drugie konto na tym samym serwerze wy sobie wkrecacie jakies szmugle surowcami ale ludzie pomyslcie tyle jest ludzi do grabienia nie grajacych w kolo. co mi z konta zony ktora jest w 1 epoce a ja w 3?? i tak jej niemoge grabic!!!
WRÓCIŁEM:)

7

Monday, 04.05.2009, 09:30

Zglaszasz to i uzgadniasz z GO.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

8

Monday, 04.05.2009, 09:34

Jest wielu graczy, którzy grają na 1 komputerze z inną osobą i nie dostają bana.
Ty dostałeś, ale sam się potem przyznałeś, że grałeś na koncie żony.
Więc jak widać da się grać na 1 komputerze / IP i nie zostać zbanowanym, a bana dostaje się tylko za prawdziwą grę 1 osoby na 2 i więcej kontach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Monday, 04.05.2009, 10:20

Chodzi mi o to czy jak teraz gram na jukatanie z zona i ja np pogram sobie dwie godzinki a ona sie zaloguje zaraz po mnie to co wtedy?? Niewolno tak???
WRÓCIŁEM:)

10

Monday, 04.05.2009, 10:25

wolno.
ale jak się przelogowujecie co 5 minut i tak codziennie przez miesiąc, to raczej nie jest gra 2 osób.
nawet jak się gra w 2 różne gry, to nie ma szans tak z kimś siedzieć na kompie wyrywając sobie klawiaturę, żeby się nie pogryźć ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny