Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 03.05.2009, 17:32

Automatyczna ochrona surowców nie zadziałała

Ktos mnie napadł i wybrał surowce do zera,mimo,że mam spichrze i automatyczna ochronę tych surowców
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=abeff45c3d -
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1487731e71 - jak wszedłem na konto miałem 90 minutowa produkcję - mimo,że mam tę ochronę w wysokości (nie napisze,żeby sie nie zdradzić) kilkunastu godzin.Czy można coś z tym zrobić.Choćby jeden rabunek cofnąć i przesłać mi te surowce. Moje namiary 4:207 Mezopotamia 1.Od tego czasu byłem kilka dni na urlopie i nosiłem sie z zamiarem skasowania konta.Jeszcze sie zastanawiam.Wykupiłem jedna kopalnie w stolicy i mam na chwile obecną połowę minimum chronionego automatycznie,a jest 17:32 w nidzielę.

2

Monday, 04.05.2009, 10:23

Wyszpiegowałem cię i wiem że masz tylko około 1700 ochrony więc jeśli surowce zostały zabrane ponad tomy ilość to wszystko działa poprawnie

3

Monday, 04.05.2009, 14:25

nie chce mi się dwa razy pisać tego samego,ale jak wszedłem godzine po tych atakach,to miałem godzinna produkcję,a te 1700 każdego surowca,które rzekomo jest chronione automatycznie,szlak trafił.Dość,że złota miałem 100 sztuk,a nie 1700.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 05.05.2009, 11:48

Niestety nie ma jak tego sprawdzić, ale wziąwszy pod uwagę fakt, że jesteś jedyną osobą, która zgłasza niedziałanie ochrony surowców, można uznać że się pomyliłeś, bądź wydałeś te surowce w inny sposób.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Tuesday, 05.05.2009, 13:51

Nie mogłem tych surowców wydać w inny sposób,biorąc pod uwagę poziom w stolicy i potrzebne surowce,a przy 15 poziomie to wiele tysięcy na każdą kopalnię czy cokolwiek.Dodam,że armie miałem w ruchu,tak że mogłem te surowce tylko w myślach przenieść.Dodam też że nie mogłem w stolicy rekrutować,gdyż zadziobano mi inną armię,a stoliczna była w ruchu.Tak więc nie mogłem tego przenieść i nie mogłem budować i nie mogłem rekrutować i szkoda że tego nie dało sie zapisać.
Tak więc miałem wielkiego pecha: 1 maja święto,prawie puste konto w telefonie,zamknięte sklepy,koniec premium około 10 przed południem (mogło troche dłużej do wieczora),niemożność doładowania,ponad 6 godzinne siedzenie przy kompie i jak tylko na dwie godziny sie oddaliłem miałem dwa ataki,które wybrały mnie do zera,nie można tego sprawdzić i ogólnie sialala sambady,nie umiem tańczyć lambady.
Szkoda tego premium.Siła przyzwyczajenia - nie mogłem kolejkować,a wkładanie do spichrza co 12 godzin i czekanie aż sie coś wybuduje żeby znowu dodać jest nurzące.Mój pech,ryzyko zostawienia surówki na dwie godziny,bo mi sie budynem kończył,a miałem zaraz wrócić.A teraz zastanawiam sie nad tym wszystkim.Pewnie premium już nie kupię,a i nad grą sie zastanawiam,bo coraz więcej czasu zajmuje.