Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Monday, 04.05.2009, 17:01

Żeby coś konkretnego przeciw staro zrobić to musisz mieć tak przynajmniej z 500 piechty w armii wspomaganej człowiekiem. Jeszcze dodatkowo halasy i łuki żeby ściągnęli tych pojedynczych procków z przodu zanim twoja piechota ich zaatakuje.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

22

Monday, 04.05.2009, 17:41

nie ma co sie gotowac koledzy wytlumaczyli

Piechota bez techa rozproszona i ustawiona nie tak jak trzeba kontra hopki procki i legio w jednej armii z herosem z techami

zbuduj technologie rozbuduj armie i ustawiaj ja odpowiednio

i dopiero atakuj go bo inaczej znowu Cie zmasakruje

23

Monday, 04.05.2009, 18:38

ale na piechote jest tylko 1 technologia ktora daje 10 do ataku. A jak mam demona a nie czlowieka bohatera to co?
WRÓCIŁEM:)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 04.05.2009, 18:40

To będziesz miał trudniej bez tego bonusu do inicjatywy. Większe straty i tyle;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

25

Monday, 04.05.2009, 18:50

W takim razie nic tylko uciekac do 4 epoki moze tam bedzie lepiej
WRÓCIŁEM:)