Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 04.05.2009, 11:41

Części setów ...

Cytat

Każdy przedmiot może występować w kilku typach:
  • zwykły - jest to najczęściej spotykany przedmiot, nie posiadający magicznych właściwości,
  • prefiksowany - posiada dodatkowe, magiczne właściwości, zwiększające jego moc; przedmiot taki można rozpoznać po prefiksie (przedrostku) przed nazwą, np. Ostry Sztylet,
  • część zestawu - osobno, wygląda jak przedmiot prefiksowany - jednak stworzony i nasycony został magią wraz z kilkoma innymi przedmiotami o takim samym prefiksie i prawdziwa ich moc ujawnia się, kiedy wszystkie te przedmioty założone zostaną razem.
~ Tutorial

Cytat

Chyba nie ma setów, może był taki pomysł ale zniknął, albo tutorial pisał ktoś niezorientowany ;)
Można wywalić to z tutoriala.
~ Thorga
(na prima aprilis to może by było dobre ...)

Fajnie że po takim czasie dowiaduje się że nie ma setów, wydałem tysiące punktów handlu żeby skolekcjonować rzadkie prefixowane itemy które teraz są bez wartości, gdyż przedmioty z zwykłymi zwojami są lepsze.

Gdyby nie było "setów" ceny tych itemów były by znacznie mniejsze, przykład ostatniej aukcji:

Cytat

Nowy rekord ceny na aukcji?, czy może sztuczne podbicie ceny?

Krwawy Hełm 291 PH?? Widział ktoś coś droższego?
Przez tą informacje ile jest teraz wart i podobne przedmioty?
Zamiast zachęcać, zniechęcacie ludzi.



2

Monday, 04.05.2009, 12:29

Jak znajdziemy winnego, zostanie rozstrzelany.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Monday, 04.05.2009, 12:50

To poproszę o egzekucje na żywo dla satysfakcji ludu,
to co ja mam teraz zrobić z "setami" ?, zezłomować 1000PH?

ŻAL ...

Podobne wątki