Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 05.06.2008, 12:28

Niszczenie jednostek?

Soorki, ale gdzieś to było a nie moge znaleźć.. jak z tym sprawa wygląda?

Edit: chyba ze rozwalę na kimś je:)
i dlaczego budowa w wiosce i w kopalniach wchodzi w ta sama kolejkę.. wcześniej to było inaczej:(?

pozdro

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (05.06.2008, 12:34)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.06.2008, 14:20

Z tego co się orientuje nie ma jeszcze możliwości kasowania jednostek.
Kolejkowanie była takie od początku przynajmmniej u mnie :)
Jedyne co się nie kolejkuje w budowie to są technologie one są niezależne od tego czy już budujesz coś czy nie ^^
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Thursday, 05.06.2008, 14:23

no jest niesprawiedliwe.. teraz mi kolejka sie ciągnie a surowców za dużo jest .. masa czekania:/ no fer niedawno zaczol;em grać.. bo po zdjęciu ochrony dwa,trzy najlepsze dni nie mogłem grać

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 05.06.2008, 14:25

Każdy tak ma :) więc nie ma co rozpaczać.
A co niszczenia jednostek to może admini sięwypowiedzą kiedy mniej więcej było by to dostępne.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

5

Thursday, 05.06.2008, 14:50

Jak zostanie zrobione to będzie ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, 05.06.2008, 16:01

W sumie to zniszczy rozgrywkę bo jak sie zniszczy jednostki i ruszy produkcje to co można zgrabić^^? Mało tego zostanie hihi lepiej zająć się przejmowaniem wiosek a wyzyskiwaniem ich np. 80% surowców idzie do właściciela co podbił tą wioske i trzeba jego wojsko stacjonujące rozwalić aby odbić wioske...? Bo zrobienie wioski to nie lada wydatek... i szkoda tracić wioskę:)