Nie jesteś zalogowany.

hop

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 05.05.2009, 23:27

hop

Co jest najlepsze na hoplitow?Jest tu wogule taki temat gdzie pisze jaka jednostka jaka ubija?
WRÓCIŁEM:)

2

Tuesday, 05.05.2009, 23:29

legionisci, a tak wogole to popatrz sobie na pancerz hopkow i na co są czuli i bedziesz mial rozwiazanie na nurtujace cie pytanie


pozdro

3

Tuesday, 05.05.2009, 23:36

a tak wykraczajac poza temat. To naprawde jest taka miejscowosc jak u cienie na fotce?:)
WRÓCIŁEM:)

5

Tuesday, 05.05.2009, 23:54

no to grubo fajna miejscowosc:)
WRÓCIŁEM:)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 05.05.2009, 23:58

Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-5)

Porównaj sobie rodzaje ataków i pancerzy to będziesz wiedział. Chwila namysłu i sam byś na to wpadł:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 06.05.2009, 19:44

"Mały rusek", "Cyców", "Złe Mięso", a nawet kiedyś były (za przeproszeniem) "Dupy". No i oczywiście Marycha rlz (rzeka)
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

8

Wednesday, 06.05.2009, 19:57

Skoro juz jestesmy w misz maszu, to ja moze dodam, ze tez mieszkam w bardzo ciekawym miejscu: Z jednej strony Zawisc i Zawada, a z drugiej Nedza ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

9

Wednesday, 06.05.2009, 21:39

Ja tez w ciekawym bo w Krakowie:P
WRÓCIŁEM:)

10

Wednesday, 06.05.2009, 21:57

Bojadła ( autentyczne ogłoszenie-sprzedam krowę -Bojadła ) i troche dalej niewielka ale -Nowy Świat.....
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........