Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 06.05.2009, 19:25

[UPDATE] Statystyki 80 jednostek z gry

Na stronie http://alkuzad.t35.com/udata.html znajduje sie lista jednostek wystepujacych w grze. Dane zostały zebrane z ponad 380 raportow ,które leżą na serwerze. Jednostki ułożone alfabetycznie , wartość po lewej to wartość minimalna a po prawej maksymalna danej statystyki.

Nie gwarantuję ,że są to wszystkie jednostki. Są to tylko te jednostki ,które nadesłaliście w raportach poprzez Raportownik.

HTML to nie jest moja działka więc jeśli ktoś chce to może przerobić to do innego formatu. Ja spróbuję to jeszcze podać koledze który siedzi w tym po uszy i może trochę tą listę upiększy :)

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Alkuzad" (15.05.2009, 15:26)


2

Thursday, 07.05.2009, 19:24

Nie chce się czepiać bo kosztowalo to sporo pracy :thumbsup:
ale jadnak w statystykach brakuje mi dwóch rzeczy ;
1. Typ ataku (sieczny, przebijajacy, rozrywajacy, bohatera)
2. typ pancerza (cięzki, sredni, lekki, bohatera)

3

Friday, 08.05.2009, 07:21

A no i czy lata, czy nie.

4

Monday, 11.05.2009, 10:17

Wszytko potrzebuje czasu , tak jak i Alkuzadowy raportownik :thumbup: , gratki za to co zrobiłeś do tej pory i prosimy o więcej zgodnie z sugestia moich przedpiśców
a i ja w miarę możliwości postaram sie o kolejne lokacje raportownik uzupełnić

5

Monday, 11.05.2009, 18:38

To był taki wybryk w 30min nieprzemyslany bo akurat sciagnalem dane z srv Raportownika i dalem maly generator. Niestety te dane sciagaja sie ponad 20min i juz 4 raz sie okazuje ze jest bug w kodzie ktory nie pozwala mi na sciagniecie wszystkich danych.

Aktualnie pracuje nad Symulatorem ... juz 2 raz porzucilem prace patrzac w kartke z zapiskami dot. struktury programu i dziwiac sie ze robie to za free. Sprawa wydaje sie prosta ale juz wyszlo ze jest pare nurtujacych mnie rzeczy.

-----------Raportownik TE - 1.5-----------