Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Przyrost surowców

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

shathall

Nierejestrowany

1

Thursday, 29.05.2008, 14:17

Przyrost surowców

Witam.

mam rozbudowane kopalnie i strumienie ale cały czas mam tak

Na tym terenie możesz zbudować łącznie:

Strumień: 5 [50]
Jaskinia: 4 [20]

Czy nie powinno być więcej skoro wszystko mam na poziomie 2? A może gdzieś indziej jest aktualne wydobycie?

Sprawa następna. Czy konta które są założone zostaną skasowane przy wyjściu wersji FINAL czy przeniesione?

I takie podsumowanie. Świetna gra (mimo że gram od wczoraj) widać włożony nakład pracy. Gratuluję pomysłu i wykonania. Oby tak dalej. Na pewno będę grał :P

shathall

Nierejestrowany

2

Thursday, 29.05.2008, 14:19

Sorki :P

Oki już przeczytałem gdzie się sprawdza wydobycie. Sorki za pośpiech :) Reszta aktualna :)

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 29.05.2008, 14:19

Informacja o tym, co można zbudować na danym terenie mówi o podstawowych jego właściwościach. Mówi o swoistej przydatności terenu. Pokazuje, jakie bazowe wydobycie można osiągnąć rozbudowując proponowane kopalnie na pierwszy poziom. Wydobycie pokazywane jest zawsze w górnej belce z surowcami oraz po najechaniu myszką na kopalnię.

4

Thursday, 29.05.2008, 15:16

na 95% skasowane.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker