Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 24.05.2009, 14:25

Jak licytowac przedmioty

Witam mam problem jak licytowac przedmioty dla bohatera (czym) bo nie mam pojecia prosze o pomoc

2

Sunday, 24.05.2009, 14:30

Służa do tego punkty handlu możesz je zobaczyć w zbrojowni w zakładce run. Punkty Handlu bierze sie ze sprzedaży run ale dopiero od Thor możesz też wystawić swoje przedmioty na aukcje i jak ktoś je kupi to bedziesz miał ph.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 24.05.2009, 14:31

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Sunday, 24.05.2009, 16:05

tak, tylko ze ja nie mam zadnej runy a jak je zdobyc?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 24.05.2009, 16:22

Znajdziesz je w lokacjach specjalnych, w tych, w których są bohaterowie. (np. Goliat, Gilgamesh) więcej w temacie: Lista Lokacji Specjalnych dopiero od 2 epoki są do zdobycia runy, za sprzedaż których możesz zarobić PH (oczywiście nie na aukcji, bo tam to wiadomo :) )

6

Sunday, 24.05.2009, 17:25

Trzeba napisać jasno i prosto , bo kolega chyba jest początkującym graczem. Na początku nie zawracaj sobie głowy runami-takie niepredko znajdziesz. Natomiast w innych lokacjach tych dostępnych w 1 epoce znajdujesz różne przedmioty. Niektóre z nich są dość wartościowe np te opatrzone prefiksami i wolnymi slotami. Takie można sprzedać na aukcji za punkty handlu. Już masz punkty handlu !!

7

Sunday, 24.05.2009, 22:20

no i jak bym chcial kupic za punkty handlu to moge jakos to zrobic? bo jak probowalem licytowac to nie moglem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 24.05.2009, 22:27

Bo musisz je najpierw posiadać. Zdobywasz je albo przetapiając runy od THORa wzyż (dostępne od drugiej epoki) albo sprzedając przedmioty na licytacjach. Jak masz jakieś przedmioty z co najmniej jednym slotem to wystaw je a na pewno ktoś kupi i już masz punkty.

A jeżeli chodzi o samą licytację to
wchodzisz Zbrojownia=>Lista aukcji
Masz listę ofert. Po prawej obok przedmiotu masz ikonkę z młotkiem. Klikasz i wyskakuje Ci okienko do licytacji. Wpisujesz ofertę i zatwierdzasz. Musisz posiadać podaną liczbę punktów żeby oferta została zaakceptowana. Jeżeli Twoja oferta jest najwyższa w momencie zamknięcia licytacji (ikonka korony po lewej stronie przedmiotu) to wygrałeś.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 25.05.2009, 19:09

A nie lepiej koledze powiedzieć tak :

Idź na lokacje - czekaj na drop z choć jednym wolnym miejscem - wystaw przedmiot - daj na 24 - 36 godz ( mi się tylko takie sprzedają ) i masz 1 PH :D W tydzień można zakupić itemki z 2 ep :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

10

Monday, 25.05.2009, 19:59

A nie lepiej koledze powiedzieć tak :

Idź na lokacje - czekaj na drop z choć jednym wolnym miejscem - wystaw przedmiot - daj na 24 - 36 godz ( mi się tylko takie sprzedają ) i masz 1 PH :D W tydzień można zakupić itemki z 2 ep :D

Ja wystawiam na 18h i idą wszystkie, to zależy od tego jakie jest zapotrzebowanie jak dużo osób przechodzi to wtedy każdy item ze slotem schodzi a jak jest mało graczy po przejściu to nie wiele kupują.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 25.05.2009, 20:08

Wiesz jak mi dropnie 1 slotowe coś to jest coś bardzo fajnego ;)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

12

Monday, 25.05.2009, 21:33

mi lecą same nieciekawe przedmioty typu maczuga, miecz, tarcza z okuciem itp.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 26.05.2009, 08:46

Spróbuj na Gilgameshu.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

14

Tuesday, 26.05.2009, 11:29

w ep3 jestem :) więc na Gilgamesha nie chodzę, teraz tłukę T-Rex 4, a tam lecą przeważnie pospolite rzeczy bez lub z 1 slotem, a T-Rex 5 to już w ogóle "złom master"

15

Tuesday, 26.05.2009, 12:07

na T-Rex 5 przynajmniej runy lecą a za nie masz ph ;] I też itemki warte 2-5 ph są, lepsze to niż nic. A raz znalazłem kamienną maczugę (3) :)
Więc jak ktoś ma mało PH polecam 5 lvl, a jak ktoś poluje na biżu to trzymać sie z daleka ;D

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 26.05.2009, 15:53

Ale jak mówiłem. Odległość też jest ważna ! :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 26.05.2009, 15:55

Jak ktoś ma premium to już nie :P bo zawsze jest max. 15min;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 26.05.2009, 16:12

Nie każdy kupuje premium :) Załóżmy że gra od 3-4 dni. Nie wykupi ci KP bo kasa mogła by pójść w błoto (np. nie podoba mu się system walk albo coś ;P )
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 26.05.2009, 18:41

To trudno. Męcz się i exp cały dzień. Tutaj premium jest tak tanie, że nawet na samym początku jest łatwo kupić.

W czym porównujesz T-Rexa 4 i 5? Z piątki dziennie wyciąga się po 10 PH, a z czwórki exp i w sumie tyle. Np. pewna znajoma mi osoba o ile dobrze wiem przez 3 miesiące znalazła tam 3 PPG (około 500 PH) i kilka kamiennych lanc (jedna 30-35). Do tego mnóstwo średnich run (THOR, ..., KEN i czasem lepsze), do tego mnóstwo slotów. Nie ma sensu porównywać lokację pod exp i pod drop.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 26.05.2009, 18:56

To trudno, nie kupię premium i się męczę cały dzień :)\

PS: A kto się spytał autora w jakiej jest w epoce ? ^^ Jak on jest w 1 a wy mu wyskakujecie z T-Rex 5 lvl to on w szoku jest :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Podobne wątki