Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 26.05.2009, 17:33

Pożegnanie

Cóż na każdego kiedyś przychodzi ten czas, że rezygnuje. Tym razem ja kończę moją przygodę na tym forum. Mam nadzieje, że wyniknie coś z tego pożytecznego :). Wiem, że przynajmniej część osób była niezadowolona z moich działań, więc może inny modek bardziej wam się spodoba.

Rezygnuję z wielu powodów, głównie związanych z brakiem czasu i znużeniem.

Miłej zabawy w TE :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 26.05.2009, 17:54

Żegnamy serdecznie (przynajmniej ja :P). Mam nadzieję, że od czasu do czasu zajrzysz jeszcze na forum i pośmiejesz się z innych modków muszących się jeszcze z nami zmagać...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 26.05.2009, 18:33

"i niech moc bedzie z toba"
na nowej drodze i szkoda ze odchodzisz ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 26.05.2009, 18:37

No wielka szkoda, że rezygnujesz, ale mam nadzieję, że szybko wrócisz. Nie kończ swojej przygody z TE.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 26.05.2009, 20:37

Jestem na forum krótko, ale z pomocy udzielanej użytkownikom wnioskuję że szkoda że rezygnujesz ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 26.05.2009, 22:00

A ja zakrzykne... HUUURRRAAA!!!

Byles wspanialym modem jezeli chodzi o udzielanie pomocy poczatkujacym, ale starych wyjadaczy doprowadzales do wscieklej rozpaczy niekiedy udzielajac sie nie tam gdzie trzeba i komentujac sytuacje bedace poza twoimi kompetencjami (czyt. mogles sobie darowac kilka wpisow...), no ale co bylo to juz se niewroci...powodzenia w zyciu dalszym ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 26.05.2009, 22:13

SUUUUPER!!!! Milutka wiadomośc na koniec dnia :D
Powodzenia nie będę życzył bo wrogom się go nie życzy :P

8

Tuesday, 26.05.2009, 23:25

Ech, Wy się chyba nigdy nie zmienicie :P Nic, tylko psuć atmosferę.

Vein - oficjalnie chciałem jeszcze tutaj podziękować Ci za pracę. Zrobiłeś naprawdę dużo dobrej roboty (chociażby praca przy raportach, która doprowadziła w dużym stopniu do sukcesywnego wprowadzenia Raportownika), i mimo czasami "ciężkich" warunków, robiłeś co trzeba i za to chwała :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 26.05.2009, 23:27

My tylko wyrażamy swoje zdanie, każdy z Nas ma prawo do własnych odczuć i szacunku lub jego braku dla "pracy" pewnych osób.
Może szukacie nastepcy Veina?? Zgłaszam swoja kandydaturę bo mam ochote poczytac Wasze tajne forum na którym zapadają decyzje odnosnie waszego stanowiska w róznych sprawach....hehe :D

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 27.05.2009, 02:02

Vein - oficjalnie chciałem jeszcze tutaj podziękować Ci za pracę. Zrobiłeś naprawdę dużo dobrej roboty (chociażby praca przy raportach, która doprowadziła w dużym stopniu do sukcesywnego wprowadzenia Raportownika), i mimo czasami "ciężkich" warunków, robiłeś co trzeba i za to chwała :)
No tutaj przesadzasz xD. Wprowadzenie Raportownika zawdzięczacie w 99% Alkuzadowi, chociaż część danych ściągnął z raportów znajdujących się na liście lokacji specjalnych i załatwiłem mu przez konrada obrazki do 4 epoki - to praktycznie wszystko.

Ja z kolei jeżeli miałbym komuś podziękować to w skrócie:
- Kruczemu za rady, szczególnie gdy zaczynałem moderowanie i miłe towarzystwo
- Loomnasowi za przerośnięcie moich oczekiwań jako mod i wytrwały koneser TE ^^
- Alkuazadowi za wytrwałość i konsekwentne wprowadzanie własnych pomysłów
- Wszystkim tym, którzy podawali (i podają dalej) pomocną dłoń nowym graczom
- Wszystkim tym, którzy potrafią w chwilach kryzysu dalej inteligentnie prowadzić dyskusje a nie rzucają się w psychopatycznym szale na bogu ducha winnym moderatorów FORUM ^^
- Wszystkim tym, którzy wytrwale piszą w dziale systemu gry z nowym pomysłem, mimo częstych słów "nie będzie", szukających usprawnień, które realnie można wprowadzić

@cerb każda funkcja wiąże się z odpowiedzialnością i żadnej mojej wypowiedzi się nie wstydzę, chociaż przy tej ilości znajdziesz nie jedną wypowiedź gdzie się pomyliłem lub na siłę starałem się wam pomóc.

@Kaziu dorośnij :rotfl:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

11

Wednesday, 27.05.2009, 16:31

@Vein - chodziło mi o tą listę raportów którymi się zajmowałeś, a które były "weną" do tworzenia raportownika xD i aktywnie pomagałes go testować :P

@kaziu - nie szukamy, ale możesz być pewnym, że na pewno nie potrzebujemy na to stanowisko osób z takim podejściem do naszej pracy i starań jakie reprezentujesz na tym forum :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 27.05.2009, 16:42

Heh....KC rozwiałeś wszelkie moje nadzieje :/

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 28.05.2009, 17:20

Nie udziela Pan, Panie misiu, absolutnie żadnych porad, prócz szukania literówek i krytykowania całokształtu pracy twórców gry. Są trzy skrajne podejścia do forów. Pierwsze polega na sypaniu emotkami ile wlezie i pisania arcykrótkich postów w stylu "Thx", "Nom" czy "xDD". Drugie to pisanie bardzo szczegółowo, bezstronnie, spędzanie czasu na cierpliwym wymienianiu ciągle tych samych informacji nowym. Trzecia grupa działa w bardzo "agresywny" sposób. Ciągle wszystko krytykuje, a sama nic nie robi. Wygląda to tak, że trójki nie lubią dwójek i ciągle szukają najmniejszych dziur w ich pracy, a dwójki zawzięcie tępią jedynki. Kluczem do wysokiej pozycji w hierarchii jest bycie pomiędzy 2 i 3. Nie należy przesadnie krytykować innych, ale dawać im do zrozumienia że muszą coś zmienić. Grupa pierwsza jest zwykle nieuleczalna i kończy albo z banem, albo grozi swoim "tatom" i kasuje konto. Ja właśnie staram się być takim czymś, ideałem. Nie mam pojęcia jak mi wychodzi, bo powiadają, że "Jedni widzą siebie na różowo, inni na czarno". Szanuję Thorgę, Veina, KC, Lomnasa i innych. Wiem, że każdy przyczynił się do rozwoju gry czy forum w różnym stopniu i nie wnikam kto i w jakim. Wiem, że każdy ma jakieś wady, wiem także, iż nie jest łatwo się niektórych pozbyć. Nie udzielam także zbyt szczegółowych porad, staram się zniżyć lub wzbić do poziomu rozmówcy. Nie jest to kandydatura, chociaż jeśli ktoś spojrzy na mnie przychylnie, nie będę protestował. Moderator i użytkownik różnią się od siebie nie tylko tym, co mają po nickiem, ale także w znacznie większym stopniu sercem, oraz tym, jak biorą się do pracy i pomocy.

Z wielkim szacunkiem dla Veina,
Habogan.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (28.05.2009, 17:26)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 28.05.2009, 20:10

To mnie rozwaliłeś tym postem ;f Może "Nie jest to kandydatura" brzmiałoby poważnie, gdyby każdy Twój post tak wyglądał :P

Co to MW12345 to pewnie kolejny post będzie wyglądał tak samo, na coś tam ponarzeka, komuś tam pogrozi i może na koniec doda coś mądrego. (Ale za wygłoszenie tego jak zwykle dostanie się mi :/)
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 28.05.2009, 20:50

Nie zależy mi na byciu modem, po prostu dobrze znam mechanikę działania forów. Po pierwsze nie mam czasu, po drugie nie mam prawie żadnego czasu. Może i byłbym w stanie, ale po co? Jak na razie obsługa jest świetna i nie chciałbym tego zepsuć. Pisałem tak bo nie miałem za wiele czasu, jeśli chcę mogę pisać tak jak teraz.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

16

Thursday, 28.05.2009, 23:34

Jaki ambitny temat się zrobił :D

Aliar - masz skłonności do tego, że nie włączasz się do dyskusji, tylko opieprzasz którąś ze stron = robisz offtopic, jakby nie patrzeć. To czy mówisz sensownie czy nie w takim układzie musi zejść na drugi plan - od opieprzania innych jest dział offtopic :D

Habogan - bardzo idealistycznie sprawę przedstawiłeś, ale to tylko typy idealne, w rzeczywistości nie ma nigdy żadnego czystego przypadku z tych podanych. Aczkolwiek pewne tendencje są u innych silniejsze, u innych słabsze :) W każdym razie nikomu nigdy nie zabieram szansy na rehabilitacje - tylko wiadomo, że najbardziej cenieni są Ci, którzy od początku byli fair wobec innych.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 28.05.2009, 23:41

Hobogan jakis ty dzis aktywny na forum....heh gdzie nie spojrzec tam twoje posty

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 29.05.2009, 00:03

I co w tym złego? Wszędzie gdzie mogę pomóc to pomagam. KC, jeśli wejdziesz na forum będąc skrajnym i po tygodniu będziesz czymś lepszym, dla innych dalej będziesz dziwny. Obracam się wśród forum bardzo długo i moje badania to potwierdzają. I mam jeszcze takie pytanie: Dlaczego staje licznik postów? Nie żebym chciał ich więcej, nie przeczę samemu sobie, po prostu pytam się czemu nagle staje? Dzisiaj mam 82, a kiedyś przez miesiąc było 18 i nagle skoczyło do 60.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 29.05.2009, 08:41

Licznik nie staje:P Po prostu w niektórych działach jest wyłączony. Jak piszesz więcej np. w Offtopicu to licznik się nie zwiększa. Jak w innych to rusza;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

20

Saturday, 30.05.2009, 01:41

Nie gram długo w Czas Wojny i niespecjalnie znam historię Veina.Nie będę sie więc mocno angażował w dyskusję o jego zasługach, jak i wtopach. Myślę jednak, że jedna rzecz jest godna uwagi i na pewno będzie jeszcze długo jeszcze będzie wykorzystywana przez początkujących graczy: Lista lokacji Specjalnych.Ja osobiście nie wyobrażam sobie startu w tej grze bez tych porad. Dzięki wielkie za ten Poradnik. Domyslam sie ile to mogło wymagać wysiłku, żeby stworzyć.Szacunek dla takich ludzi.Mam nadzieję, że znajdzie się ktos, kto pociągnie ten kierat dalej, po kolejnych epokach.Mam nawet swój typ. Może Krowa? On już jest mocno zaawansowany w postępie gry i zna więcej lokacji niż ktokolwiek inny.