Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Saturday, 30.05.2009, 11:45

Obecnie raportownik to przebił, ale i tak wymagało pracy chodzenie na lokacje tak, by wypadły najlepsze rangi i największa obstawa.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

22

Saturday, 30.05.2009, 12:20

Nie udziela Pan, Panie misiu, absolutnie żadnych porad, prócz szukania literówek i krytykowania całokształtu pracy twórców gry. Są trzy skrajne podejścia do forów. Pierwsze polega na sypaniu emotkami ile wlezie i pisania arcykrótkich postów w stylu "Thx", "Nom" czy "xDD". Drugie to pisanie bardzo szczegółowo, bezstronnie, spędzanie czasu na cierpliwym wymienianiu ciągle tych samych informacji nowym. Trzecia grupa działa w bardzo "agresywny" sposób. Ciągle wszystko krytykuje, a sama nic nie robi. Wygląda to tak, że trójki nie lubią dwójek i ciągle szukają najmniejszych dziur w ich pracy, a dwójki zawzięcie tępią jedynki. Kluczem do wysokiej pozycji w hierarchii jest bycie pomiędzy 2 i 3. Nie należy przesadnie krytykować innych, ale dawać im do zrozumienia że muszą coś zmienić. Grupa pierwsza jest zwykle nieuleczalna i kończy albo z banem, albo grozi swoim "tatom" i kasuje konto. Ja właśnie staram się być takim czymś, ideałem. Nie mam pojęcia jak mi wychodzi, bo powiadają, że "Jedni widzą siebie na różowo, inni na czarno". Szanuję Thorgę, Veina, KC, Lomnasa i innych. Wiem, że każdy przyczynił się do rozwoju gry czy forum w różnym stopniu i nie wnikam kto i w jakim. Wiem, że każdy ma jakieś wady, wiem także, iż nie jest łatwo się niektórych pozbyć. Nie udzielam także zbyt szczegółowych porad, staram się zniżyć lub wzbić do poziomu rozmówcy. Nie jest to kandydatura, chociaż jeśli ktoś spojrzy na mnie przychylnie, nie będę protestował. Moderator i użytkownik różnią się od siebie nie tylko tym, co mają po nickiem, ale także w znacznie większym stopniu sercem, oraz tym, jak biorą się do pracy i pomocy.

Z wielkim szacunkiem dla Veina,
Habogan.
GRATULUJĘ !
Pięknie
Liżesz tyłki Szefostwu
Istnieje też 4 typ forumowiczów:
- Ci od wylizywania tyłków i mówienia złych rzeczy na tych postrzeganych jako chłopców z "dark side" forumowego tj. Kazmax

Widzę że zaczynasz reprezentować tą 4 grupę ^^

No to co Lomnas może warnik :D za obrazę


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Saturday, 30.05.2009, 19:28

Druga grupa charakteryzuje się stwierdzanie faktów, a nie pisaniem tego co się w chwili obecnej podoba. Czy ja lizałem komuś tyłek? Więc policz ile dobrych postów napisał Vein, a ile złych? Nie uważam że Kaczyński to geniusz, ale nie będę tego manifestował. Wystarczy jedno stwierdzenie. Sam pełniłem już wiele funkcji na różnych forach i wiem, że nie można czasem pozbierać myśli, więc gdyby Thorga napisała za kilka lat, że stolica może mieć max 25 poziom to bym się nie dziwił. Warnik Ci się nie należy, bo przedstawiłeś swój punkt widzenia na sprawę.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

24

Sunday, 31.05.2009, 12:11

Cytat

Czy ja lizałem komuś tyłek?
tylko adminom możesz też nazwać to "podlizywaniem się"

Cytat

Więc policz ile dobrych postów napisał Vein, a ile złych? Nie uważam że Kaczyński to geniusz, ale nie będę tego manifestował. Wystarczy jedno stwierdzenie.
nie mówiłem nic o Veinie tylko o tobie...

Cytat

Sam pełniłem już wiele funkcji na różnych forach i wiem, że nie można czasem pozbierać myśli, więc gdyby Thorga napisała za kilka lat, że stolica może mieć max 25 poziom to bym się nie dziwił.
Co mnie to obchodzi że pełniłeś jakieś funkcje na innych forach, próba następnego podlizania się ?
Warnik Ci się nie należy, bo przedstawiłeś swój punkt widzenia na sprawę.
Za przedstawienie swojego punktu widzenia warnów się nie rozdaje prędzej za obrazę


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Sunday, 31.05.2009, 17:21

Zauważyłeś, że wszystko napisałeś na siłę, by tylko odpowiedzieć? SPAM!
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Sunday, 31.05.2009, 18:04

Proponuję zakończyć dyskusję w tym miejscu. Powyższą wymianę zdań mogliście zrobić na PW. Dalsza dyskusja w tym temacie = warn.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)