Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 05.06.2008, 18:21

Głupia fascynacja?

Przechadzając się po ulicach mojego miasta oraz obserwując mentalność polaków zastanawia mnie jeden fakt.
Chyba wszyscy spotkali się z czesio-manią czy jozin zbażin(czy jak to się tam pisze)-manią...fascynacja tymi dziedzinami rozrywki doszła do tego stopnia, że np. idąc ulicą wciąż słyszę dzieciaki udawające głos czesia, nie wspominająć już o ogólnej podniecie w mediach z wymienionej wcześniej czeskiej grupy (eee muzyków? :) ).
Czy was to także wkur***, czy tylko ja z grupką bliższych przyaciół jesteśmy usamotnieni w swoich przekonanaich??
Według mnie to świadczy o debilnym poczuciu humoru polaków...włatcy móch to kiepska podróba south parka - o ile SP potrafił poruszyć ważne tematy WT opiera się na ogłupiających żartach...jozin zbażin - nawet nie wiem kiedy to się tak rozpleniło, ale ile można się z tego cieszyć?

:whistling:
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.06.2008, 19:14

Władcy Much to Polska bajka ( kreskówka) która odniosła bardzo duży sukces i w dodatku jest fajna.
Więc czemu masz coś przeciwko polskim produkcją.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Thursday, 05.06.2008, 19:22

Władcy Much mają parę naprawdę fajnych odcinków i kapitalnych tekstów - większość, niestety, jest denna i bardziej żenująca niż śmieszna...Nie dziwię się, że Zoltana wkurzają odniesienia do tej kreskówki, rozumiem to :)


Mi to tam obojętne - każdy lubi co innego...Osobiście wolę Bundych, Allo Allo i humor z Falloutów xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Viosenka

Nierejestrowany

4

Friday, 06.06.2008, 07:07

Hehm...

dzieci sie naogladają debilizmów ;) a potem piszą "polskim produkcjĄ" ;> Czasami sie zastanawiam co jest bardziej żenujące - to co bawi obecnie młodzież czy też może ich znajomość ortografii ;)

Pozdrawiam ;P

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 06.06.2008, 10:13

Zdecydowanie ich znajomość ortografii.
koniec gry

6

Friday, 06.06.2008, 15:01

W pełni rozumiem Zoltana. Mnie również potrafi doprowadzić to stanu dalekiego od spokoju. znam młodego chłopaka, który mimo iż ma niezłe zdolności w rysowaniu pożytkuje je tylko na bohaterów Władców much, powtarzając przy tym w kółko co bardziej denne teksty czesia. W ogóle zauważyłem ostatnio, że Polacy (a przynajmniej wielu z nas) nie zauważa różnicy pomiędzy "głupim" a "śmiesznym". Jeszcze jedna uwaga - Władcy much są docelowo przeznaczeni dla dorosłych odbiorców, a nie dzieci/młodzieży. Mimo to znam domy, gdzie ten film jest oglądany RODZINNIE, od lat 4 do 40...

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 06.06.2008, 22:41

RE: Hehm...

dzieci sie naogladają debilizmów ;) a potem piszą "polskim produkcjĄ" ;> Czasami sie zastanawiam co jest bardziej żenujące - to co bawi obecnie młodzież czy też może ich znajomość ortografii ;)

Pozdrawiam ;P
Dzieci :) heehe chciała byś wiedzieć ile mam lat to spójrz na nick i sobie policz!
A to że zrobiłem błąd to nic każdemu się zdarza i jakoś sie nikt nie czepia (z wyjątkiem upierdliwych pań od polskiego)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

8

Friday, 06.06.2008, 23:37

Już już, bez kłotni i irytacji :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


LoupReg

Początkujący

Postów: 4

Skąd: Pomerania

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 07.06.2008, 09:35

ehh ,Ile ludzi tyle gustów ,chodź zgodze się z Zoltanem ,,jozin zbażin'' to dla mnie denne discopolo (żenada)- które każdy może zaśpiewać na weselu na
wioskach :P co do Czesia i całej bandy ,na początku to było śmieszne ,ale z sezonu na sezon jest coraz gorzej ,znakomity humor tej serii zmienia się w kicz i tandetę .łatwo to zauwarzyc porównując pierwsze odcinki do tych z nowej serii :cursing:

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 07.06.2008, 15:14

ehh ,Ile ludzi tyle gustów ,chodź zgodze się z Zoltanem ,,jozin zbażin'' to dla mnie denne discopolo (żenada)- które każdy może zaśpiewać na weselu na
wioskach :P co do Czesia i całej bandy ,na początku to było śmieszne ,ale z sezonu na sezon jest coraz gorzej ,znakomity humor tej serii zmienia się w kicz i tandetę .łatwo to zauwarzyc porównując pierwsze odcinki do tych z nowej serii :cursing:

Racja ale początek był super ile się uśmiałem przy czesiu i spółce.
Teraz to już powoli kiczem cuchnie.
Pewnie na siłe robią żeby kasę ciągnąć.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

11

Saturday, 07.06.2008, 16:06

tak to juz jest welcome in komerland ;]

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 08.06.2008, 23:36

Szczerze mi to szerzej nie robi, przyzwyczaiłem się do tego, że jest wiele osób podatnych na różne "mody". Mnie to raczej szerzej nie rusza jak i większość osób z mojego otoczenia.

Co do władców to jeżeli chodzi o Polskę to jest to pewna nowość w stosunku do South Parku - władcy poruszają w ten sam sposób ale polskie problemy (fakt czasem już nieaktualne) i dlatego moim zdaniem ta bajka cieszy się taką popularnością (reszta to kopia south parku).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

13

Tuesday, 10.06.2008, 10:25

Włatców móch czy jak to tam się pisze nie oglądałem i nie zamierzam oglądać, więc się nie wypowiem. A co do Jożina to zadam pytanie retoryczne - który z was nie śmiał się przy Chłopcach Radarowcach Rosiewicza? Jozin jest piosenką kabaretową stąd jej "głupawy" tekst, melodia i wykonanie. Jednym słowem Jozin rules ;p choć oczywiście co za dużo to nie zdrowo.
A jeśli ktoś chce zobaczyć prawdziwe dno i głupotę to niech obejrzy Gracjana na YouTube. Wrażenia niezapomniane ;).

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 10.06.2008, 10:34

Mnie osobiście nie irytują w/w typy rozrywki. Władcy much czy Jozin z Bazin to indywidualny wybór ludzi, którym to się podoba. O wiele poważniejszym problemem jest poziom ortografii (jak również interpunkcji i pozostałych zasad posługiwania się naszym językiem) polskiej młodzieży. Coraz młodsi ludzie wkraczają w świat internetu co jest widoczne na wszystkich większych forach. "bende", "morze" i inne perełki niejednokrotnie doprowadzają mnie do "lekkiej" irytacji. Co Wy sądzicie o tym problemie? ?(
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

15

Tuesday, 10.06.2008, 11:45

Ten problem faktycznie jest poważny.
Zauważyłem jednak ostatnio, że zaczynam się do tego niestety przyzwyczajać i przestaje mnie to drażnić tak jak kiedyś...
Ale zadowolony z tego bynajmniej nie jestem.
Tylko co można na to poradzić? Wytykać to za każdym razem, w kółko to samo?

Elif

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 10.06.2008, 11:49

Taką perełkę dostałem na BW:

Cytat

Czołem ziom. morzesz mnie pszyjoć do klanu ?? Wiem że mam mało pónktów ale szybko się rozwiam i wkrótce bede bardzo urzyteczny. czekam na odpowiedz. stszałka ziom


po prostu ręce i nogi opadają :rotfl: Ja rozumiem że można robić błędy ale czy tak trudno zainstalować sobie słownik w FF lub napisać tekst w edytorze i potem go wkleić ???

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 10.06.2008, 12:43


Tylko co można na to poradzić? Wytykać to za każdym razem, w kółko to samo?


Pozostaje wytykanie do bólu, ignorowanie lub wysłanie Kruczego z misją przegryzienia kabli od internetu wszystkim użytkownikom poniżej 16 lat :D
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

18

Tuesday, 10.06.2008, 12:44

Lepszy byłby w tej roli Wilk_Szary - jak wiadomo kruki nie posiadają zębów :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 10.06.2008, 12:48

Zawsze można próbować robić to co testowaliśmy na BW:

Modzi wklejali do postów taki obrazek:



Ja z Krukiem i Thorgą (o ile się zgodzi) mogliśmy to robić - co o tym sądzicie?
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

Elif

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 10.06.2008, 12:56

jak dla mnie rewelacja :rotfl: :rotfl: