Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 28.05.2009, 14:31

( +1/poz ) ??

Szukałem wszędzie ale nie potrafiłem znaleźć co oznacza np. (+1/poz) w zwojach dla amuletów i pierścieni. Mam do pierścionka wrzucony czar, w czasie walki przed pierwszą rundą czar jes rzucany ale zawsze pisze mi:

Bohater Iver rzuca zaklęcie »Uderzenie Gromu« poziom 0

Od czego zależy ten poziom i kiedy się zmienia??

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 28.05.2009, 14:35

uderzenie gromu: poziom minimalny do używania: krąg żywiołów 5 - musisz mieć co najmniej tyle w magii żywiołów; dodatkowo: daje (+6/poz) co oznacza że do podstawowej wartości czaru 40 dodaje +6 obrażeń na każdy wyższy poziom magii żywiołów; czyli jak będziesz miał np. 7 poziom to doda dodatkowe 12 czyli zada 52 obrażenia ;)
no i zaznaczam: ilość poziomów: 7 czyli do 11 poziomu magii żywiołów coś da - czyli maksymalne obrażenia jakie będzie zadawał ten czar: 40 + 6*7= 82. Może być też tak że liczone jest od poziomu -1 - nie miałem okazji tego przetestować.

3

Thursday, 28.05.2009, 14:38

thx :thumbup:

do zamknięcia

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 28.05.2009, 14:41

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.php?title=Magia

Tu masz trochę info.

Poziom zaklęcia zależy od ilości punktów przeznaczonych w dany krąg magii. Jeżeli czar wymaga np. 3 poziomu Krąg Życia to musisz mieć tą magię rozwiniętą do 3 poziomu żeby rzucić czar na pierwszym poziomie. Każdy następny punkt w danym Krągu daje dodatkowy poziom zaklęcia.
+1/poz oznacza, że zaklęcie jest lepsze o 1 za każdy poziom. A z poziomami to już wyjaśniłem wyżej;)

//Lekki poślizg w pisaniu ;)
Zamykam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (28.05.2009, 14:49)